Neděle , 26 března 2023

Může být celý svět perzekuován, stejně, jako praktikující Falun Gongu?

Autor: Martin Kirschner.

Můžou stejné perzekuce jako u příslušníků Falun Gongu zasáhnout celý svět? (Zdroj: wikimedia.org)

Je třeba si uvědomit, že všechna tato perzekuční opatření jsou namířená především proti vědomým lidem. Spousta lidí, zvlášť v dnešní době, se začíná probouzet a to se nelíbí elitám, protože takové lidi nelze zotročit, nebo jimi jinak manipulovat.

Pronásledovaní Falun Gongu v Číně

V Čínské komunistické diktatuře se stalo to, že lidé praktikující Falun Gong se začali probouzet. Čínským komunistickým lídrům se to nelíbilo a tak zahájili perzekuci proti praktikujícím Falun Gongu.

Praktikující Falun Gongu jsou v Číně neustále zatýkání a bez soudu odsouzení do vězení. Ve vězení jsou mučení, využívání k otrocké práci a jsou jim násilím odebírány tělesné orgány, ještě za plného vědomí.

O praktikujících Falun Gongu je všeobecně známé, že jsou dokonale zdraví a nemají nemoci. Na takových lidech se těžko vydělává. Proto si Čínská komunistická strana usmyslela, že začne tyto lidí zatýkat a vydělá tak alespoň na jejich zdravých orgánech.

Tohle řekl o situaci v Číně David Icke, když upozorňoval na to, že by něco podobného mohlo postihnout celý svět:

,,My máme věřit, že nemáme žádnou moc. Máme zapomenout, že jsme nekonečné vědomí, které prožívá zkušenosti; to abychom se stali jedním z nich (reptiliány). A v této sekci říkám nakonec lidem, kteří myslí, že tomu mohou utéct tím, že budou spirituální, jíst organické potraviny, meditovat apod. 

Nenarážím na to, poslužte si, ale toto se stalo lidem v Číně, kteří to tak dělali. Lidé z Falun Gongu… Oni (reptiliáni) nechtějí, aby se lidé probouzeli! Aby se dostávali do dalších úrovní reality a uvědomovali si, o co zatraceně jde, takže je napadli, zneužili, zmasakrovali a mučili… jako výsledek toho, že chtěli život, který bychom nazvali, Nový Věk‘.

A tak já těm lidem Nového věku a podobným říkám… kteří říkají: ,Áá, on je negativnííí!‘ Poslouchejte – otočte se a začněte tomu čelit teď hned! Dokud jste stále v situaci, kdy to můžeme obrátit, nebo se tomu postavte pak! Vaše volba!

Perzekuce celého světa

Místo Čínského komunistického režimu si dosaďte elity, které chtějí po vzoru Číny vytvořit technokratický komunistický světový řád. Mimochodem Antifa a Black Live Matters jsou vyškolení marxisté, kteří slouží jako nástroj těchto elit k prosazení jejich zvráceného plánu.

Místo praktikujících Falun Gongu si dosaďte jakékoliv jiné vědomé lidi na světě. Vědomí lidé totiž prokoukli, že celý systém je založen na podvodu. Média, zdravotnictví, finančnictví, bankovnictví, vzdělávací systém, stravování a další věci tohoto systému jsou založeny na podvodu. Všechny tyto věci mají lidi udržovat v otroctví, aby si neuvědomili, kdo jsou a jaký je jejich smysl života.

Zákon vs. Etika

V Německu byly za druhé světové války zákony, které nařizovali udat žida gestapu, které jej pak odvezlo do koncentračního tábora, kdy jej nechali otročit v nějaké továrně a nakonec zplynovat. Vše bylo naprosto legální a v souladu s tehdejšími říšskými zákony.

V současné době jsou v Číně zákony a nařízení, které tak samo opravňují praktikující Falun Gongu bez soudu poslat do vězení, tam je mučit a nakonec jim vyrvat orgány z ještě žijícího těla. Opět je všechno v ´´naprostém pořádku´´ a v souladu s Čínskými zákony.

Když se v dnešní době podíváme na naši zemi (včetně zbytku světa), tak zde máme zákony a nařízení, které nám brání svobodně cestovat, svobodně podnikat, vytvářet si pozitivní budoucnost, rozhodovat o svém zdraví a říkat svobodně svůj názor na sociálních sítích.

Pokud porovnáme tyto tři příklady, tak se náramně sobě podobají. To, že je něco legální, ještě neznamená, že to je etické. Ve školách nás učili, že máme poslouchat autority, nemít vlastní názor a všechno papouškovat. Lidé jsou tak zblblí, že i v dospělosti věří, že nějaké autority mají pravdu a že to s nimi myslí dobře. Jsou to přece odborníci, kdo vytváří zákony, nebo ne?

Je na čase si položit otázku, jestli má cenu řídit se zákony, které směřují k ničení lidského rodu? Jak velkou cenu jste ochotni zaplatit za to, že budete hodný kluk, nebo hodná holčička, která poslouchá a dělá, co ji řekne nějaká autorita?

Závěr

Na příkladu praktikujících Falun Gongu můžete vidět, že to před čím varuji, není nějaká science fiction. Tyto odporné věci se již v Číně dějí a za druhé světové války se děly v Evropě taky. Světu vládnou psychopati, o jejichž mentálním rozpoložení se vám ani nezdálo.

Osobně věřím v pozitivní budoucnost a také v to, že se elitám nepodaří zotročit a perzekuovat celý svět. Klíčem k tomu však je, aby se co nejvíc lidí stalo vědomími a nenechali se sebou manipulovat. Proto sdílejte s lidmi informace, které jim pomůžou otevřít oči a pochopit, že celá pandemie a vše co se kolem toho děje, je jeden velký podvod sloužící k zotročení a perzekvováni lidí.

Na závěr sdílím video, kde je popsaný průběh začátku perzekucí vůči příslušníkům Falun Gongu. Po shlédnutí videa si uvědomíte, jak se vše podobá tomu, co se teď děje po celém světě:

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.