Banner Banner
Sobota, 2 prosince, 2023
Domů » Reklama

Reklama

Autor: Martin Kirschner

Nabízíme tyto služby:

 • publikovaní vámi napsaného PR článku 
 • napsaní redaktorem a publikovaní PR článku 
 • umístění reklamního banneru (300x300px) do „zajímavé stránky“ 
 • umístění reklamního banneru v rubrikách
 • umístění odkazu do již existujícího článku 

Pokud máte zájem o některou z těchto služeb, tak objednáte na emailu [email protected]

14 důvodů proč publikovat PR článek do VIP Novin

 

 1. PR články splynou s ostatními články: PR články nejsou na webu oficiálně označeny jako PR články, ale jsou zařazeny do tematických kategorií s běžnými články.
 2. Vizuální obsah: Do PR článku lze vložit až 5 fotografii, nebo až 5 videí (lze i kombinovat). Můžeme dodat i vlastní fotografie zdarma z naši fotobanky.
 3. Odkazy: PR články můžou obsahovat až 5 odkazů.
 4. Široký rozsah: Měsíčně navštíví VIP Noviny kolem 200-400 tisíc lidí. Viz údaje z google analytics.
 5. Email marketing: Všechny publikované články jsou automaticky zasílány do emailových schránek tisíců čtenářů, kteří se přihlásili k odběru. 
 6. Sociální marketing: Díky našemu pluginu Blog2Social jsou všechny články zasílány automaticky na 13 profilů sociálních sítí (Facebook – osobní profil, Facebook – stránka VIP Novin, Facebook – skupina VIP Novin, Twitter, Instagram, Pinterest, Linkedin, VKontakte, Bloglovin, Tumblr, Torialm Flickr, Diigo, Reddit)
 7. FB skupiny: Nekomerční články a PR články jsou sdíleny v mnoha tematických FB skupinách, čímž se celkově zvyšuje návštěvnost VIP Novin a také publikovaných PR článků.
 8. Informační hodnota: PR články, které jsou napsány VIP Novinami, jsou vždy napsané tak, aby byly pro čtenáře zajímavé a měly pro něj vysokou informační hodnotu.
 9. Publikování napořád: Články publikované ve VIP Novinách jsou publikované napořád. Mají tudíž skutečný SEO dopad pro vyhledávače a jedná se o výhodnou investici.
 10. Dlouhodobé umístění na titulní stránce webu: PR články jsou zobrazeny na titulní stránce webu s garancí 1 roku. Je to díky tomu, že všechny kategorie jsou umístěny na hlavní stránce webu (podobně jako má například novinky.cz, seznamzpravy.cz atd.) a tudíž nové články jsou v těchto kategoriích zachytávány a umísťovány do pozadí webu velmi pomalu, čímž jsou minimálně 1 rok na očích všech čtenářů, kteří navštíví web. PR články jsou umísťovány do kategorií s menší fluktuací článků, díky čemuž jsou dlouhodobě zobrazeny na titulní stránce webu někdy i mnohem déle než 1 rok.
 11. SEO marketing: Když už jsme u toho SEO, tak pracujeme s profesionálními SEO nástroji, které razantně zviditelní vaše články ve vyhledavačích v dlouhodobém horizontu.
 12. Kvalitní web: VIP Noviny nejsou žádným smetištěm PR článků. Jsou zde publikovány především hodnotné nekomerční články, které jsou pro čtenáře zajímavé. PR články tvoří pouze 3% obsahu webu.
 13. Kategorie: Všechny články včetně PR článků umísťujeme do nekomerčních kategorií pro jejich maximální vyhledatelnost. Například článek „Jaké jsou způsoby léčby rakoviny prostaty“ je v kategorii – zdraví
 14. Vysoké hodnocení: Zdraví, hodnocení, výkon a rychlost našeho webu je jedna z nejlepších ve všech českých internetových novinách. Výsledky měření můžete sledovat na na GTmetrix a na PageSpeed Insights od Googlu. 

Všechna práva vyhrazena © 2023

error: Nekopírujte, ale sdílejte.