Neděle , 2 října 2022

Reklama

Pokud máte zájem o:

 • publikovaní již napsaného PR článku
 • napsaní a publikovaní PR článku
 • umístění reklamního banneru 300x300px

tak nám můžete napsat na [email protected]

12 důvodů proč publikovat PR článek do VIP Novin

 1. PR články splynou s ostatními články: PR články nejsou na webu oficiálně označeny jako PR články, ale jsou zařazeny do tematických kategorií s běžnými články.
 2. Vizuální obsah: Do PR článku lze vložit až 3 fotografie, nebo až 3 videa (lze i kombinovat). Můžeme dodat i vlastní fotografie zdarma.
 3. Odkazy: PR články můžou obsahovat až 3 odkazy.
 4. Široký rozsah: Měsíčně navštíví VIP Noviny kolem 200-400 tisíc lidí. Viz údaje z google analytics.
 5. Email marketing: Všechny publikované články jsou automaticky zasílány do emailových schránek tisíců čtenářů, kteří se přihlásili k odběru. 
 6. Sociální marketing: Díky našemu pluginu Blog2Social jsou všechny články zasílány automaticky na 13 profilů sociálních sítí (Facebook - osobní profil, Facebook - stránka VIP Novin, Twitter, Instagram, Pinterest, Linkedin, VKontakte, Bloglovin, Tumblr, Torialm Flickr, Diigo, Reddit)
 7. FB skupiny: Nekomerční články a PR články jsou sdíleny v mnoha tematických FB skupinách, čímž se celkově zvyšuje návštěvnost VIP Novin a také publikovaných PR článků.
 8. Informační hodnota: PR články, které jsou napsány VIP Novinami, jsou vždy napsané tak, aby byly pro čtenáře zajímavé a měly pro něj vysokou informační hodnotu.
 9. Publikování napořád: Články publikované ve VIP Novinách jsou publikované napořád. Mají tudíž skutečný SEO dopad pro vyhledávače a jedná se o výhodnou investici.
 10. SEO marketing: Když už jsme u toho SEO, tak pracujeme s profesionálními SEO nástroji, které razantně zviditelní vaše články ve vyhledavačích v dlouhodobém horizontu.
 11. Kvalitní web: VIP Noviny nejsou žádným smetištěm PR článků. Jsou zde publikovány především hodnotné nekomerční články, které jsou pro čtenáře zajímavé. PR články tvoří pouze 5% obsahu webu.
 12. Kategorie: Všechny články včetně PR článků umísťujeme do 2 kategorií pro jejich maximální vyhledatelnost. Například článek "Jaké jsou způsoby léčby rakoviny prostaty" je v kategoriích - zdraví, muži

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.