Reklama

 

Pokud máte zájem o:

 • publikovaní již napsaného PR článku
 • napsaní a publikovaní PR článku
 • umístění reklamního banneru 300x300px

tak mi můžete napsat na [email protected]

10 důvodů proč publikovat PR článek do VIP Novin

 1. PR články nejsou na webu oficiálně označeny jako PR články, ale jsou zařazeny do tématických kategorií s běžnými články.
 2. Vizuální obsah: Do PR článku lze vložit až 3 fotografie, nebo až 3 videa (lze i kombinovat). Můžu dodat i vlastní fotografie zdarma.
 3. Odkazy: PR články můžou obsahovat až 3 odkazy.
 4. Široký rozsah: Měsíčně navštíví VIP Noviny kolem 200-400 tisíc lidí. Viz údaje z google analytics.
 5. Email marketing: Všechny publikované články jsou automaticky zasílány do emailových schránek tisíců čtenářů, kteří se přihlásili k odběru. 
 6. Sociální marketing: Díky našemu pluginu Blog2Social jsou všechny články zasílány automaticky na 13 profilů sociálních sítí (Facebook – osobní profil, Facebook – stránka VIP Novin, Twitter, Instagram, Pinterest, Linkedin, VKontakte, Bloglovin, Tumblr, Torialm Flickr, Diigo, Reddit)
 7. Vybrané (nekomerční) články jsou propagovány ve FB skupinách, čímž se celkově zvyšuje návštěvnost VIP Novin a také publikovaných PR článků.
 8. PR články, které píši já, jsou vždy napsané tak, aby byly pro čtenáře zajímavé a měly pro něj vysokou informační hodnotu.
 9. Články publikované ve VIP Novinách jsou publikované napořád. Mají tudíž skutečný SEO dopad pro vyhledávače a jedná se o výhodnou investici.
 10. VIP Noviny nejsou žádným smetištěm PR článků. Jsou zde publikovány především hodnotné nekomerční články, které jsou pro čtenáře zajímavé. PR články tvoří pouze 7% obsahu webu.

 

Sdílet článek na sociálních sítích:
Sdílet článek na sociálních sítích: