Pondělí, 15 července, 2024
Domů » Kniha za poštovné: Podnikáme na eBay

Kniha za poštovné: Podnikáme na eBay

Autor: Martin Kirschner

Chcete opět začít úspěšně podnikat?

Založit si účet a zahájit prodej na eBay dokáže každý. Tato kniha vás však naučí mnohem víc. Naučím vás, jak efektivně podnikat na online prodejních platformách a jak být na eBay co nejvýdělečnější a stát se TOP rated seller, který prodává stovky produktů denně. Dále vám prozradím tajemství, jak co nejvíc ušetřit na eBay poplatcích.

Také vám prozradím, jak začít podnikat bez toho, aniž by jste museli být bohatí, nebo fyzicky vlastnit rozsáhlý inventář zboží. Začít podnikat na eBay můžete hned a tato kniha bude vaši jedinou investicí, jak rozjet váš online byznys na eBay. Já jako autor knihy podnikám na eBay od roku 2015. Za tu dobu jsem se mnohokrát spálil a přišel na eBay zbytečně o mnoho peněz, protože jsem byl nezkušený a nevěděl jsem, jak to na eBay chodí. Nyní se můžete vy poučit z mých chyb a platit poplatky eBay pouze, když prodáte vaše zboží. Když vaše zboží eBay neprodá, tak nic neplatíte.

Díky tomu například ušetříte spoustu peněz na poplatcích a vyděláte prodejem stovky tisíc korun. Nemáte tudíž co ztratit. Pouze získat. Své zkušenosti čerpám z amerického a britského eBay, protože jsem na obou těchto trzích podnikal. Ať už si však založíte účet na jakémkoliv trhu, tak vždy můžete prodávat zboží do celého světa. I kdyby jste byli tím nejhorším prodejcem, tak na eBay vždy prodáte. Pokud dodržíte postupy v této knize, tak můžou stoupnout vaše prodeje až desetinásobně. Poznejte sílu mezinárodního obchodu a nabídněte své zboží 8 miliardám lidí!!

První kniha o podnikání na eBay, který kdy byla vydána v češtině. Fotka fyzické knihy:
Naučte se efektivně podnikat na eBay. Tato kniha vás to naučí…
100% bezbolestné
Z pohodlí domova
Bez testování a vakcín
5 let zkušeností v jedné knize
Dar za dar
Kniha, která je pro vás finančním přínosem

Proč právě dnes

Žijeme v těžké době. Spousta podnikatelů kvůli vládním opatření krachuje a přichází o svůj jediný zdroj příjmů. I když mě osobně se tato koronavirová opatření po finanční stránce téměř nedotkla, tak i přesto jsem se rozhodl napsat tuto knihu, protože věřím, že my podnikatelé bychom si měli pomáhat. Jmenuji se Martin Kirschner. Jsem spisovatel, podnikatel a investor.

Ten důvod, proč se mě koronavirová opatření nedotkla mého byznysu je ten, že podnikám online. I přestože podnikám online, tak prodávám fyzické produkty. eBay dnes tvoří 80% tržeb z prodeje mých fyzických produktů. Na základě mých 5-ti let zkušeností jsem napsal tuto knihu s názvem Podnikáme na eBay. Jedná se o vůbec první knihu o prodeji na eBay, který kdy byla napsaná v češtině. Tuto knihu nikde jinde neseženete, jenom na této stránce.

Můj příběh

Rád něco lidem vysvětluji na příbězích. Příběhy jsou totiž důkazem toho, že daná věc funguje. Já osobně jsem začal na eBay prodávat formou online dropshippingu. Jednoduše jsem si půjčil fotografie a texty produktů z Aliexpressu a tyto produkty jsem zalistoval na eBay, kde jsem je prodával za vyšší cenu. Rozdíl po odečtení nákladů byl můj zisk. Ačkoliv se to může lidem zdát až příliš jednoduché, aby to byla pravda, tak i přesto to fungovalo a slušně jsem se tím živil. Následně jsem uzavřel spolupráci s českým výrobcem čajů u kterého jsem nakupoval čaje za velkoobchodní cenu. Díky tomu jsem se dostal k inventáři zboží za několik miliónů korun, aniž bych jej skutečně vlastnil. Když přišla objednávka z eBay, tak jsem jednoduše toto zboží šel nakoupit k výrobci a ihned zaslal zákazníkovi. Opět jednoduché. Že? Kdo vás to však naučí ve škole, že můžete začít podnikat bez miliónů na účtě? Ve škole se takové informace nedozvíte. 

 Jenom aby jste si udělali představu o výši marže, tak třeba bylinku Komonice nať 50g nakupuji za 25 Kč a prodávám na eBay za 500 Kč. Ano. Čtete správně. PRODÁNO ZA 500 KČ. Mými zákazníky jsou šejkové ze Saudské Arábie a ze Spojených Arabských Emirátů. Ten důvod proč jsou tito zákazníci ochotni zaplatit takovou cenu za obyčejnou bylinku je ten, že si to jednoduše můžou dovolit a protože v poušti bylinky nerostou a v těchto zemích není toto zboží k dostání. A takhle by jsem mohl vyprávět o dalších desítkách produktů, které se dají královsky zpeněžit, když prodáváte do celého světa. Když jsem si pak díky eBay začal žít nadpoměry, tak jsem často cestoval. Snažil jsem se spojit příjemné s užitečným. Proto třeba na dovolené v Turecku jsem si užíval dovolenou a zároveň nakupoval nové zboží (oblečení, čaje, hodinky, šperky, zlato atd.), které jsem pak prodával na eBay. No a takhle se mi cestovaní po Evropě zaplatilo vlastně samo, protože zboží, které jsem na dovolené nakoupil a následně prodal, mi zaplatilo celou dovolenou. 

 Díky eBay jsem si vybudoval finanční nezávislost a věnoval se svému koníčku cestování. V dnešní době je však situace jiná a cestování je velmi omezené. Nicméně tento můj příběh je důkazem toho, že díky podnikaní na eBay vyděláte dostatek peněz na to, aby jste sebe a svou rodinu finančně zabezpečili a ještě si žili nadstandartně. 

Já na dovolené v Turecku. Spojil jsem příjemné s užitečným. Díky prodeji tureckého zboží na eBay se mi dovolená zaplatila sama.

Máte dvě možnosti. Buď si tuto knihu objednáte a aplikujete vědomosti v knize do praxe, což vám opět pomůže nastartovat vaše podníkání a finanční nezávislost. A nebo můžete jít zítra zase na pracák. Já osobně chápu, že spousta lidí je dneska ve finančních potížích. Proto jsem se rozhodl, že vám tuto knihu dám zdarma. Zaplatíte pouze poštovné a balné. Tato možnost je však časově omezená. To co mě vedlo k napsání této knihy je to, že soucítím s podnikateli, kterým tato doba uštědřila tvrdé rány a věřím, že jim tato kniha opět pomůže dostat se na nohy.

Knihu vám dám zdarma. Zaplatíte pouze balné a poštovné 187 Kč.

Jak objednat

Pouhé dva kroky

  1. Částku 187 Kč uhradíte na číslo účtu 2400157743/2010
  2. Na email [email protected] mi napíšete adresu, kam chcete knihu zaslat

To je vše. Kniha vám bude doručeno do 7 dní ode dne přijetí platby.

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Všechna práva vyhrazena © 2023

error: