Sobota, 15 června, 2024
Domů » O nás

O nás

Autor: Martin Kirschner

Česká Republika vstupuje do časů extrémního rozdělení a zmatku: vlastenci a chvilkaři jsou v konfliktu, tradiční hodnoty se střetávají s progresivismem, komunistické a antikomunistické síly jsou ve studené válce, probíhá válka mezi Ruskem a Ukrajinou a svět straší jaderná hrozba. Inflace a raketově rostoucí ceny vedly ke světu, který nikdy nebyl chaotičtější a matoucí.

Média, která si dříve prokazovala vzájemný respekt, jsou nyní silně rozdělena. Levicová a pravicová média se navzájem obviňují, že jsou fake news, a extrémní levice a extrémní pravice se bez rozdílu navzájem označuje hanlivými nálepkami. Novináři a média již nejsou respektováni a důvěryhodní jako kdysi. Pokud chcete světu říct pravdu, musíte být velmi stateční, jako válečníci, protože budete napadáni, blokováni, vyhozeni a žalováni, více než v kterémkoli jiném období v historii. Víme, že značnému počtu Čechů chybí důvěra a optimismus v média. Máme však naději, že dokážeme znovu získat důvěru českého lidu poctivostí a bezúhonností.

Navzdory mnoha výzvám a neúspěchům jsme nikdy neztratili naději v naší misi oznamovat pravdu. Náš závazek k novinářské bezúhonnosti nezakolísal ani tváří v tvář nepřízni osudu.

Před deseti lety jsme založili VIP Noviny v České Republice se snem o svobodě slova, svobodě vyznání a hledání štěstí. Hluboce obdivujeme české vlastence za jejich boj za svobodu, inspirujeme se skutečnými odborníky, kteří nejsou placeni za své názory a věříme, že národ založený na právech a ctnostech je pro nás a naše rodiny velkou nadějí. Založili jsme neziskovou mediální společnost, abychom informovali o pravdě nezávisle na jakékoli firemní, politické nebo finanční agendě. Globalisté a jejich loutkové vlády, říkají abychom byli zticha a přestali informovat o jejich činnostech, jinak nás označí za „dezinformátory, konspirační teoretiky, a proruskou sílu“. My si však myslíme, že to jsou pouhé nálepky, které mají zabránit tomu, aby se veřejnost dozvěděla pravdu. Novináři od doby vynálezu tisku slouží jako hlídací psy demokracie a naším cílem není vám vnutit náš pohled, ale zesílit váš hlas.

Dnes jsme napadáni, zatýkáni, rušeni a žalováni nejen vládami zemí v nichž naše noviny sídlí, ale také na mezinárodní úrovni globalistické organizace plánují zrušit novinářské řemeslo a útočí na nás velkými technologickými společnostmi, mainstreamovými médii a informačními válečníky. Léta jsme bojovali, čelili jsme nepředstavitelným potížím – spaní v kanceláři, práce šest dní v týdnu, výslechy u policie a výhružky hejtrů.

Navzdory mnoha výzvám a neúspěchům jsme nikdy neztratili naději v naší misi oznamovat pravdu. Náš závazek k novinářské bezúhonnosti nezakolísal ani tváří v tvář nepřízni osudu. Příval podpory od desítek tisíců čtenářů a přátel, kteří nás nadále povzbuzují, nám dal sílu pokračovat. Jsme inspirováni jejich odhodláním prosazovat hodnoty svobody a demokracie a nenecháme se umlčet ve svém hledání pravdy.

Sdílíte VIP Noviny se svými přáteli a rodinou. Každý den dostáváme povzbuzující dopisy a dary. V těchto laskavých mužích, ženách a dětech často vidíme naději pro Českou Republiku a její budoucnost. S pochopením toho, že „Pravda přináší naději pro lepší svět“, nás naše přesvědčení motivuje k neúnavné práci ve dne i v noci.

Všechna práva vyhrazena © 2023

error: