Pondělí , 27 března 2023

Řekněte NE Komunistické straně Číny

Autor: Martin Kirschner.

Možná, že kvůli Číně bude celý svět nosit náhubek napořád.(Zdroj: www.lpbh.org)

Čínská komunistická strana (dále jen ČKS) převzala řízení světové moci. Díky tomu si může určovat podmínky z hlediska světového dění. Vše nasvědčuje tomu, že by prostřednictvím Číny mohl být nastolen světový komunistický řád.

Jak ČKS vládne světu

Toto téma je velmi obsáhlé. Proto pokud se o něj chcete zajímat do hloubky, tak vám doporučuji si přečíst rozsáhlou sérií článků s názvem: Jak přízrak komunismu vládne našemu světu.

Jenom v krátkosti pro účel tohoto článku je třeba zmínit, že koncentrace řízení světové moci se přesunula do Číny. O tom ve VIP Novinách vyjde v budoucnu detailnější článek. Je však třeba vědět, že Čína skoupila akcie mnoha velkých mezinárodních společností (i farmaceutických) a vlastní mnoho neziskovek, skrze které šíří do světa svou komunistickou ideologii.

Typickými nástroji pro protlačení komunistické ideologie jsou hnutí Antifa a Black Live Matters. Jak sami členové těchto organizací zmínili, tak jedná se o vyškolené marxisty. Pomocí těchto hnutí je ve světě potlačována svoboda slova, je vytvářen umělý teror a třídní boj, kterým se po celém světě komunistické režimy vždy tak pyšnily.

ČKS vládne světu skrze cukr a bič. Buď politiky uplácejí, aby prosazovali v dané zemi zákony, které se ČKS hodí, nebo politiky vydírají skrze například kompromitující materiály, nebo výhrůžky, které také realizují. Například u nás zemřel za záhadných okolností český politik Jaroslav Kubera, který kritizoval ČKS.

Příklady zemí kde nejvíc probíhá teror ČKS

Příklad Hong Kong

Tento městský stát byl Velkou Británii v roce 1997 předán Číně do správy. Dohoda zněla, že si Hong Kong zachová svobodu, demokracii a nezávislost. ČKS s těmito podmínkami souhlasila, ale jak je vidět, tak tyto podmínky porušila.

V parlamentu Hong Kongu byly schvalovány zákony ČKS, jejichž cílem bylo potlačit svobodu a prvky demokracie Hong Kongu. Proto lidé vycházejí do ulic aby vůči tomu protestovali a riskují, že budou tímto režimem zabiti:

Příklad Rusko

V Rusku podplatila ČKS ruské úředníky, aby začali perzekuovat místní lidi. Jako záminka se vymyslelo to, že ruští praktikující Falun Gongu byli obviněni z rasismu. I když toto učení, není nijak rasistické, tak ruští úřednici využili toho, že toto učení používá symbol svastika, který používal i Hitler.

Nicméně svastika se objevuje po celém světě a jedná se o více jak dva tisíce let starý symbol. Hitler si tento symbol pouze přisvojil. Svastika v budhismu představuje Kolo zákona, které udržuje a dává věci vesmíru do pohybu. Též bývá označována jako Zákon vesmíru.

Samozřejmě praktikující Falun Gongu byli v Rusku zproštění obvinění, ale na tomto příkladu můžete vidět, jaké používá ČKS machinace, aby v cizích zemích prosadila své restriktivní opatření vůči tamním obyvatelům:

Příklad Australie

Jistě si mnozí z vás vzpomínají na rozsáhlé požáry, které se v Austrálii udály. Ještě než tyto požáry vznikly, tak nad oblohou Austrálie poletovali chemitrails, které posypávali zemi vysoce hořlavými chemickými látkami, jako je hliník, baryum a stroncium:

Obloha nad Austrálií pár dní před vypuknutím rozsáhlých požárů.

Bylo zjištěno, že si tento posyp objednaly Čínské korporátní společnosti. Tyto společnosti totiž potřebovali vypálit lesy a získat novou půdu pro pěstování bavlníkových plantáží. V současné době Čínské korporátní společnosti vlastní skoro polovinu Australie:

Červeně označené území ve vlastnictví Číny.

Na tomto příkladu můžete vidět, jak Čínské korporátní společnosti ovládly Austrálii. Díky tomu si zajistili vysoký vliv i v politice a mnozí Australští politici jim jdou na ruku. Velmi podobná situace je i ve zbytku světa.

Komunistický světový řád

Elity, které přesunuli koncentraci řízení do Číny a vládnou skrze ČKS, chtějí po celém světě vytvořit technokratický komunistický světový řád. Říkám "technokratický" proto, že chtějí využít stroje a techniku, aby kontrolovala lidi.

Tohle se již v Číně děje, protože po celé zemi jsou nainstalovány kamery na rozpoznání obličejů. ČKS (velký bratr) nepřetržitě sleduje své občany a analyzuje, kdo se s kým setkal. Pokud se třeba dopustíte toho, že se setkáte s politicky nežádoucí osobou, tak můžete přijít o takzvané společenské kredity. Pakliže přijdete o společenské kredity, tak vás nikde nesmějí zaměstnat, nesmíte svobodně cestovat a v horším případě můžete skončit i ve vězení.

Sami jste svědky toho, co se kolem nás v současné době děje. Neustále vznikají nové zákony a nařízení, které nám postupně odebírají naše práva a ničí naše životy. Pokud nechcete, abychom dopadli jako lidé v Číně, tak podepište petici za Odsouzení zločinů komunistické strany Číny.

Lidé, kteří tuto petici nepodepíšou, tak dávají tichý souhlas k tomu, aby ve světě vznikl komunistický světový řád, který vás zbaví veškerých práv a udělá z vás poslušné otroky.

V době kdy jsem se já na tuto petici díval, tak měla 3 333 podpisů. 

Červeně zbarvený počet podpisů ve výši 3 333.

Ti z vás, co se zajímají o symboliku čísel, vědí, co znamenají čtyři trojky. Pro mě je to jasné znamení, že tato petice má pro lidstvo nesmírný význam. Možná je to v současné době to jediné, co stojí mezi tím, jestli se stanete otroky světového komunistického řádu, anebo budete svobodnými lidmi, kteří přejdou do zlatého věku.

Podepište petici:

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.