Středa , 29 března 2023

V Německu proběhly protesty proti opatřením koronaviru. „Masky z nás dělají otroky“ říkají Němci.

Autor: Martin Kirschner.

V Berlíně proběhly masivní protesty zaměřené proti opatřením koronaviru.

V sobotu 1.8.2020 proběhly v Německu rozsáhlé protesty proti koronavirovým opatřením. MSM zmínila, že se protestů účastnilo jenom kolem 17 000 Němců. Jiné zdroje  zase uvádějí, že se protestů účastnilo na 500 000 Němců. 

Lidé měli transparenty na kterých měli napsáno "Korona diktatůra", "Vraťte nám naši svobodu", "Jsme nuceni nosit náhubek" či „Přírodní obranischopnost místo očkování“ a „Ukončete korona paniku – vraťte nám základní práva", "My jsme svobodní lidé."

Další protestující se vyjádřil k opatřením proti koronaviru podrobněji:

"Naše požadavky, naše požadavky jsou vrátit se zpátky k demokracii. Pryč s těmi zákony, které nám byli uloženy, že musíme nosit masky, které z nás dělají otroky."

Jiný aktivista zase prohlásil:

"My jsme tady, protože věříme, že pouze pár vědců na světě, kteří následují vůdce vlád jsou vyslechnuti. Jsou tady další tisíce vědců, doktorů celosvětově, kteří nejsou slyšet, protože jsou umlčeni. Oni jsou cenzurovaní, nebo umlčení jako zastánci konspiračních teorií, i když vystudovali univerzity. Proti tomu protestuji."

Už ten samý den média v Německu strašila lidi, že vzrůstá počet nakažených. Podle mého názoru média přitvrdí a budou tvrdit, že se koronavirová krize prohlubuje. Jako viníci budou samozřejmě obvinění  protestující a jiní lidé, kteří nedodržují proti-koronavirová opatření. Občanská neposlušnost se neodpouští.

Cílem bude poštvat ostatní lidi v Německu, kteří poctivě dodržují opatření, proti těm kteří je nedodržují. Také při této demonstraci se účastnili takzvaní anti-demonstranti, kteří naopak podporovali proti-koronavirová opatření a pokřikovali na demonstranty "Pryč s nácky".

MSM médií označila tyto demonstranty za nacisty, přívržence spikleneckých teorií a odpůrce očkování. 

Zhruba třetina Němců nepodporuje restriktivní opatření a myslí si, že jsou koronavirová opatření zbytečná, nebo že jejich cílem je omezení lidských práv. 

 

 

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.