Sobota , 1 dubna 2023

Co bude obsahovat vakcína proti Covid-19 a jaký je skutečný účel vakcinace

Martin Kirschner.

Bill Gates a jeho vakcíny, kterými chce očkovat celý svět. Co budou obsahovat?

Lidé se začínají probouzet. Spousta lékařů mluví o tom co je obsahem vakcíny a jaký to má vliv na naše zdraví. Dr. Carrie Madej hovořila o škodlivosti připravované vakcíny proti Covidu-19. Zmínila, že vakcína bude obsahovat toxické a rakovinotvorné látky. Také v ní budou nanočástice, které dokáží změnit genetickou strukturu člověka. Pojďme se spolu do hloubky podívat na to, jaký je skutečný účel vakcinace a co bude vakcína proti Covid-19 obsahovat.

Redukce populace

Sám Bill Gates zmínil, že je třeba redukovat světové obyvatelstvo:

„Dnešní svět čítá 6,8 miliard lidí. Spěje k devíti miliardám. Jestliže odvedeme velký kus práce díky novým vakcínám, zdravotní péči a reprodukčnímu zdravotnictví, mohli bychom to snížit možná o deset nebo patnáct procent,“ řekl Gates

V Africe a Indii kde byly Gatesovi vakcíny použity, tak začali být lidé nemocní, nebo rovnou umírat. Gatesova vakcína proti obrně způsobila u lidí samotnou obrnu. Jeho vakcína proti rakovině způsobila u lidí rakovinu. Ve spoustě případů lidé umřeli.

Vědecká studie z roku 2018, publikovaná v mezinárodním časopise Enviromentalního výzkumu a veřejného zdraví došla k závěru, že více jak 491 000 dětí v Indii ochrnulo v důsledku Gatesem podporované orální vakcíně proti obrně, která se podávala mezi léty 2000 – 2017.

Dneska jsou Gatesovi vakcíny v Indii a Africe zakázány. Nicméně díky úplatným vládám to vypadá, že budou v těchto zemích znovu povinné v souvislosti s epidemii koronaviru.

Je možné, že kdyby úmrtnost na vakcíny byla 100%, tak by to celý svět hned zakázal. Kvůli tomu, že je úmrtnost kolem patnácti procent, tak to úplatní politici tolerují.

„Žijeme v době, kdy naše vedení je bohužel kompromitováno. Tím myslím, že jedinci jsou umístění k moci za svoji schopnost být ovlivněni, ne za svoje schopnosti vést.“ říká David E. Martin PhD. Analytik národní zpravodajské služby Zakladatel indexu IQ100

Kontrola populace

Současné vakcíny proti Covid-19 budou obsahovat nanočástice, které udělají z lidí biologické roboty napojené na technologie. Tyto nanočástice změní genetickou strukturu člověka na bytost, která již člověkem nebude. Díky hliníku, který bude také obsažený ve vakcínách se dosáhne toho, že tělo bude extrémně vodivé k elektromagnetickým vlnám (například 5G). Z člověka se tak stane biorobot zotročený technologiemi bez vlastní vůle.

Pokud vám budou na dálku chtít vypnout srdce tak to udělají. Pokud budou chtít ovládnout vaši mysl a dávat vám příkazy, tak to také můžou realizovat. Říkáte si, že tohle je něco jako Matrix? Pak máte pravdu.

Sám Bill Gates přiznal, že ve vakcínách jsou geneticky modifikované organismy:

„Bereme geneticky modifikované organismy a pícháme je do paží malých dětí … přímo do žil.“

V nových vakcínách proti koronaviru budou navíc nanočástice (nano roboti), které z lidí udělají biologické stroje. Nanočástice ještě nikdy nebyly ve vakcínách obsaženy. Kromě toho tam bude hliník, rtuť a buňky z potracených dětí.

Duchovní pohled na věc

Tento odstavec nejspíše nezkousnou ateisti, ale abychom se mohli hlouběji podívat na zdroj této zrůdnosti, tak je potřeba se na věc podívat i z této duchovní stránky.

Již v dobách kdy existovala Atlantida, tak se udála podobná věc, která se teď chystá. Lidé v době Atlantidy měli 12ti vláknovou DNA. Žili svobodně, bez nemocí, utrpení a stáří. V té době měli lidé nadpřirozené schopnosti a vyvinuté třetí oko.

Zásahem mimozemské civilizace byla lidská rasa genetickými modifikacemi zotročena. Z 12ti vláknové DNA se u lidí stala tří vláknová DNA. Lidé přišli o své nadpřirozené schopnosti a začali trpět nemocemi a stářím. Čili již v té době byla vytvořena kontrola a zotročení lidí. To je také hlavní důvod proč lidé využívají pouze 10% své mozkové kapacity.

Tuto degeneraci lidské rasy způsobili mimozemské bytosti podobným způsobem, jako je již známá vakcinace, která nás má dálkově připojit na umělou inteligenci. Je to poslední pokus zla ovládnout a zotročit lidi, protože lidé i přes svá současná omezení se již začínají probouzet, což by mohlo rozložit tento Matrix. Nechtějí, aby lidé přešli do Zlatého věku a tak se nás skrze strach a vakcíny snaží uvěznit v této trýznivé realitě, která je iluzí.

Z tohoto úhlu pohledu chci říct, že celá pandemie koronaviru a povinná vakcinace má duchovní rozměr. Chtějí nás připravit o poslední zbytky funkční lidské DNA, aby nás mohli absolutně ovládat a zotročit. Hlavní roli v tom hraji mimozemské bytosti. Bill Gates je jenom jejich loutka, šašek, který zaprodal svou duši pro peníze.

Pokud vás o tomto duchovním rozměru zajímá víc informací, tak vám doporučuji přečíst si knihu Thovt: Projekt lidstvo a Thovt: Brány Atlantidy.

Závěr

Tohle co jsme si zde řekli, předčí i ty nejdivočejší představy o čipování. Chtějí totiž udělat z celého vašeho těla čip, aby jste skrze elektromagnetické vlny byli ovladatelní, jako přístroje.

Jak můžete vidět, tak Billa Gatese bychom ani nemohli označit za lháře. Vždyť přece celou dobu nám arogantně říká, že nás chce vyhladit jako lidstvo a geneticky upravovat naši DNA. Je to obchodník, který nabízí své „služby“ a my jako lidstvo tyto služby přijímáme. Lépe řečeno je přijímají zkorumpovaní politici, kteří nám je skrze státní moc vnucují.

Před vypuknutím koronaviru, kdy probíhala jiná pandemie Bill Gates řekl:

„Tohle nebude poslední pandemie, které budeme čelit. Budeme se muset připravit na další. Řekl bych, že ta další tentokrát získá pozornost.“ řekl Bill Gates s výsměchem.

Dále v souvislosti s epidemi koronaviru uvedl: „Normální stav se vrátí pouze tehdy, jak z velké části proočkujeme celou globální populaci.“

Pro ty z vás, pro které je těžké tyto informace pochopit, tak vám doporučuji shlédnout video Dr. Carrie Madej, která o tom všem mluví. Pak pochopíte, že se nejedná o žádnou konspirační teorii. Své znalosti opírá o 20-ti letou praxi se studiem vakcín:

https://youtu.be/h3wMzO0II18

Video bylo cenzory vymazáno. Dávám tedy náhradní odkaz zde.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.