Pondělí , 27 března 2023

Lockdowny slouží ke zničení malých a středních podniků, říká David Icke. O žádnou epidemii tady nejde a nikdy nešlo

Autor: Martin Kirschner.

Podle Davida Ickeho lockdowny slouží k tomu, aby lidé přišli o svá živobytí a stali se absolutně závislými na státu.

Ještě nikdy v historii se neléčily nemoci a nedělala se prevence zdraví tím, že se uzavíraly podniky. Tohle je novinka a je proto potřeba si položit otázku, jestli tady jde skutečně o naše zdraví a nebo je ve hře úplně něco jiného.

Určité nejasnosti vzbuzuje i to, proč během takzvané „pandemie“ musely své provozovny zavřít malé a střední podniky a naopak velké nadnárodní společnosti (Albert, Tesco, Globus, Lidl atd.) mohly mít otevřeno. Že by se Covid těmto velkým nadnárodním korporacím vyhýbal a útočil jenom na ty malé firmy, nebo je ve hře něco jiného?

Podle Davida Ickeho, který se již delší dobu zabývá touto falešnou pandemii, slouží lockdowny ke zničení živnostníků včetně malých a středních firem. Cílem této operace má být to, aby se lidé stali finančně co nejvíce závislými na státu. Vytvoří se příležitostný příjem, který lidem bude nabídnut, ale pouze pod podmínkou, že se nechají očkovat. Lidé tak budou stát před Sofiinou volbou, jestli se nechají zabít smrtící vakcínou, nebo skončí na ulici jako bezdomovci.

„Další otázka, jak se dostaneme k agendě číslo 1 v rámci větší agendy, kdy agenda číslo 1 je, jak vytvořit masovou závislost na hrstce? A jak ovládnout veškeré jídlo, produkci a distribuci, kdo má vodu a kdo ne… Jak toho můžete dosáhnout? No… mám pro vás slovo. Lockdown.

Lockdown nemá nic společného se zdravím… samozřejmě, že ne. Lockdown slouží k uzavření podniků a zdrojů zaměstnání. A to za účelem zničení nezávislých zdrojů výdělku a živobytí, nezávislých podniků, nezávislého zaměstnání, aby se všichni stali závislými na státu pro svoje přežití.

Poznejte výsledek a uvidíte cestu. Výsledek, který chtějí, je zničit všechna nezávislá živobytí a zaměstnání, aby se všichni stali závislými na státu, který bude vydávat „zaručený příjem”, který bude směšně malý, a dostanete ho jen tehdy, když budete dělat to, co se vám řekne. Takže… sotva tedy otevřou společnost, a uvolní omezení, které způsobují ničení podniků a zaměstnání, dříve než se jim to vše podaří zničit. Neustále si tedy vymýšlí záminky… čím dál více absurdní… aby ta omezení udrželi.

A já majitelům těchto podniků a zaměstnancům těch podniků říkám, že oni se nezastaví, dokud vás nezničí! Protože to byl cíl od samotného začátku. Takže tam sedět… ano, s frustrací a vztekem… ale akceptovat to, znamená, že sedíte a čekáte na dokončení vlastního zničení. Kdo má ekonomický prospěch z lockdownů? Obrovské korporace, které stále bohatly, zatímco nezávislé podniky jsou na celém světě ničeny… jinými slovy se ničí jakákoliv konkurence. Tohle není náhoda. Tohle je záměr.

Když tedy říkají, že nemůžeme společnost otevřít, kvůli tomuto a tomuto, lžou vám! Lžou vám, protože cíl naprostého zničení nezávislého podnikání a živobytí nebyl ještě dokončen. A to, co dělají, je to, že si prodlužují čas, dokud toho výsledku nedosáhnou. Jeden způsob, jak si prodlužují čas, jsou tzv. kompenzační bonusy. Takže my vám dáme… jen si z ničeho vytiskneme peníze… a vám dáme procento vašeho příjmu. A účel za tímto je ten, abyste drželi jazyk za zuby. A abyste byli poslušní.

Protože si řeknete: Oh, tohle je super. Dostávám dobré procento svého příjmu. A nemusím nic dělat… to je super. Lockdown je super. Ale co vaši zaměstnavatelé a podniky, ve kterých pracujete? Oni žádnou pomoc nedostávají, aby přežili. Oni zbankrotují. A vy dostáváte svůj kompenzační bonus za předpokladu, že pro ty podniky stále pracujete, ale vláda řekla, že nemůžete, protože ty podniky musí být zavřené, abychom zachránili svět před tímto falešným virem. Takže… co se stane, když ty podniky zbankrotují a vy už u nich nebudete oficiálně zaměstnaní? Spousta lidí to teď zjišťuje. Co se stane, když kompenzace skončí, tak jak musí. Co se stane pak? „Vraťte se do práce…” ale žádná práce není. Váš zaměstnavatel je pryč.

A mimochodem, umělá inteligence (UI) se řítí jako nekontrolovaný vlak a odebírá lidem spoustu pracovních pozic. Takže… odkud budete svůj příjem dostávat nyní? „No… vláda…” – ano, zaručený příjem. Ten ale budete dostávat jen tehdy, když budete dělat, co se vám řekne.“, říká David Icke

S tím také souvisí zavedení bezhotovostní měny, aby stát mohl kontrolovat každou transakci a lidé tak neměly ani možnost si něco přivydělat bokem. Každá transakce se bude hlídat a úřady budou buzerovat lidi za co dostaly peníze.

Vlády dobře vědí, že živnostníci se vždycky nějak dohodnou se svými zákazníky. Proto potřebují, aby veškerý podnikatelský sektor převzaly velké nadnárodní firmy, které svým zákazníkům budou určovat podmínky, kdo smí a kdo nesmí u nich nakupovat. Lidé tak nebudou mít na výběr jít někam jinam.

Pokud vám tedy někdo tvrdí, že vás musí finančně zlikvidovat, aby ochránil vaše zdraví, tak mu nevěřte. Netýká se to pouze podnikatelů, ale také zaměstnanců, kteří se po lockdownech nebudou mít kam vrátit a nebo je zaměstná nadnárodní firma, ale pouze za podmínek, že budou poslušní a nechají se naočkovat.

Je to útok na lidi jak na fyzické, tak na ekonomické úrovni. Jakmile budou lidé fyzicky a ekonomicky zlikvidovaní, tak jejich nemovitosti obsadí uprchlíci. Již samotné Airbnb ubytovalo zcela zdarma 20 000 uprchlíků. Asi nemusím říkat, že to Airbnb nedělá úplně zadarmo a někdo tuto zhovadilost financuje. Na druhé straně jsou majitelé bytů perzekuovániZatímco jsou původní obyvatele Evropy takto likvidování, tak se zdá, že nám tady vzniká nová šlechta, která tady může zdarma bydlet a zdarma a bez podmínek cestovat letecky do Evropy. Jestli někdo ještě chce hrát tuto jejich hru a platit za to daně, tak prosím.

Možná, že jste slyšely o Great Reset, což je to co se v současné době odehrává a pozornost se odvádí na pandemii. V rámci této agendy se počítá s tím, že nebudete nic vlastnit. Původní záměr byl zvednout daň na nemovitosti do té výše, že téměř nikdo nebude schopen ji splácet a lidé tak budou přicházet o nemovitosti. Jelikož na to upozorňovala alternativní média a globalisté si uvědomili, že by to mezi lidmi neprošlo, tak se zvolila jiná taktika. Vyvolá se umělá krize, kdy razantně zdraží ceny energií, vody a plynu. Pokud průměrná domácnost bude platit za tyto "služby" 15 000 Kč/měsíčně plus samozřejmě nájem, hypotéka, fond oprav atd. tak to málokterá domácnost utáhne a lidé se ještě více zadluží, čímž o své nemovitosti přijdou.

Jak vidíte, tak vše se vším souvisí a dokonale to do sebe zapadá. Podnikatelé a zaměstnanci přichází o své příjmy a zároveň vzrůstají životní náklady. Jak si myslíte, že tohle může dopadnout? Pokud podnikatelé opět zavřou své podniky jenom proto, že si to „naše vláda“ přeje, i když jsou tato nařízení nezákoná, tak bych jim odpověděl slovy Davida Ickeho:

„Čekáte na dokončení vlastního zničení.“

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.