Středa , 31 května 2023

Hlavní média šíří Covid, díky vyvolávaní abnormálního strachu

Autor: Martin Kirschner.

Strach a nedostatek kyslíku je kombinace, která dokáže člověku razantně podlomit jak fyzické, tak duševní zdraví (Public Domain)

Možná jste slyšeli rčení: „Opakovaná lež se stává pravdou.“ Pokud tedy neustále slyšíme v hlavních médiích lži, že ve vzduchu je nějaký virus a všichni na něj onemocníme, nebo zemřeme, tak tomu uvěříme, nejen na vědomé úrovní, ale také v našem podvědomí.

Právě naše podvědomí je schopno vytvářet naši realitu. Pokud tedy podlehneme strachu z médií, tak se skutečně může stát že onemocníme. Rád bych s vámi sdílel citaci z knihy „Síla našeho podvědomí“, kterou napsal Dr. Joseph Murphy, který o tomto problému pojednává. Citát je ze strany 234 této knihy:

Citát z knihy:

„Abnormální strach

Abnormální strach nastupuje, když člověk přestane ovládat představivost. Znal jsem ženu, kterou pozvali na cestu letadlem kolem světa. Začala vystřihovat z novin a časopisů zprávy o leteckých katastrofách. Dokonce si objednala video Nejhorší světové letecké katastrofy. Už se viděla, jak padá do moře a topí se. To je abnormální strach. Kdyby se těchto nesmyslných představ nezbavila, určitě by se stalo to, z čeho měla takové obavy.

Dalším příkladem abnormálního strachu může být podnikatel z New Yorku, kterému se dařilo a byl velice úspěšný. Zrežíroval si v duchu vlastní film. Viděl se v něm, jak bankrotuje, představoval si prázdné regály a žádné peníze na účtu a propadal se do hluboké deprese. Odmítal s těmito představami přestat a manželce stále připomínal: „Tohle nemůže vydržet: nastane krize; určitě zbankrotujeme.“ Jeho manželka mi řekla, že nakonec opravdu zbankrotoval a stalo se všechno, co si představoval. Věci jichž se obával, neexistovaly, ale on je přivolal neustálými obavami, vírou a očekáváním finanční katastrofy. Jak řekl Job:

„Stalo se mi to, čeho jsem se bál, potkalo mě to, z čeho jsem měl strach!“

(Job 3, 25)

Prozíraví lidé se obávají, že se něco hrozného přihodí jejich dětem, že katastrofa může dopadnout i na ně. Když čtou o nějaké epidemii nebo výjimečné chorobě, žijí ve strachu z nákazy, někteří si dokonce představují, že už tu nemoc mají. To všechno je abnormální strach.

Reakce na abnormální strach

V duchu se začněte zaobírat pravým opakem toho, čeho se bojíte. Pokud se poddáte svým obavám, přijde stagnace a duševní problémy. Když se dostaví strach, obvykle ho provází i naléhavá touha prožít opak toho, čeho se obáváte. Soustřeďte se na tuto touhu s vědomím, že subjektivní představa se promění v realitu. Tento přístup vám poskytne sebedůvěru a zvedne náladu. Nekonečná síla vašeho podvědomí pracuje ve váš prospěch a nemůže selhat. Proto budete žít v klidu a jistotě.“

 

Konec citace

Shrnutí

Globalistické elity pochopitelně znají zákony vesmírů. Proto skrze hlavní média programují lidi na nemoc. Na nemocných lidech totiž můžou politici skvěle vydělávat a elity dosáhnou svého zvráceného plánu vylidnit Zemi. Lidé, kteří tyto vesmírné zákony akce a rezonance neznají, tak tomuto programování snadno podlehnou, onemocní a v mnoha případech i zemřou. Tomuto se odborně říká psychosomatika.

„Stalo se mi to, čeho jsem se bál, potkalo mě to, z čeho jsem měl strach!“ Je zajímavé, že lidé, kteří ze strachu, nebo jiných důvodů utíkají na vakcínu proti viru Covid-19, tak podle oficiálních hlášení ten virus dostanou a šíří jej dál, mají závažné zdravotní následky, a nebo zemřou.

Proto věřte ve svou nesmrtelnou imunitu danou od Boha, nepodléhejte strachům z médií a nic se vám nestane.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.