Neděle , 26 března 2023

Alespoň 4 miliardy ´nepotřebných darmožroutů´ by mělo být vyhlazeno

Autor: Kurýr.

Fašistický Claus Schwab, údajně příbuzný Rothschildů (Print Screen)

Z knihy Klause Schwaba:

“Alespoň 4 miliardy ´nepotřebných darmožroutů´ by mělo být vyhlazeno do roku 2050 prostřednictvím válek, organizovaných epidemií, rychle se šířících nemocí a hladomorů. Skupinám, které nepatří k elitě, bude množství energie, stravy a vody regulováno na minimum, počínaje bílým obyvatelstvem západní Evropy a Severní Ameriky a poté i dalším rasám.

Obyvatelé Kanady, západní Evropy a Spojených států budou decimováni rychleji než obyvatelstvo dalších kontinentů, dokud nebude dosaženo ovladatelnější jedné miliardy celosvětové populace, z čehož 500 miliónů budou tvořit čínské a japonské rasy. Jsou vybrané z toho důvodu, že jejich příslušníci jsou již po staletí zvyklí na systematické řízení a podrobují se autoritám bez otázek.”

Klaus Schwab, zakladatel a šéf Světového ekonomického fóra, ke kterému se spousta českých politiků tak hrdě hlásila a hlásí, uskutečňujíc potichu jeho (jejich) plány bez našeho vědomí, natož s naším souhlasem. Klaus Schwab – ó jaká to modla establišmentu! Jak se vám líbí jeho myšlenkové pochody v úryvku z jeho knihy?

Můj překlad samozřejmě svobodně sdílejte, pokud budete chtít. Třeba ten text některým našim souputníkům pootevře oči. Třeba trochu pomůže v tom, abychom konečně začali SPOLEČNĚ tvořit svět, ve kterém chceme všichni žít, MY LIDÉ, nikoliv abychom mlčky přihlíželi k budování světa, ve kterém chtějí žít “oni”.

Převzato z: infokuryr.cz
Zdroj: FB Karisima Shanti Laboure

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.