Sobota , 1 dubna 2023

Myšlenkové egregory (kyvadla) utvářejí kolektivní vědomí, které určuje osud celé společnosti

Autor: Martin Kirschner.

Kolektivní myšlení vytváří egregory, které na nás působí (Public Domain)

Kniha Ovlivňovaní reality – Osvobozujeme vědumí od Vadima Zelanda byla vydaná v roce 2011. Nicméně už v té době tento rusko-estonský autor popsal děje, které se jakoby dnes v plné míře odehrávají.

Ve své knize mluví o tom, jak nás systém zotročuje pomocí takzvaných kyvadel – egregorů, které ovlivňují naše kolektivní vědomí. Čím silnější je takové kyvadlo, tím více ovlivňuje kolektivní vědomí a osud lidstva. Citát je ze strany 241 této knihy:

Citát z knihy:

„KYVADLO.

Myšlenková energie je materiální a nezmizí beze stopy. Jestliže skupiny lidí začínají přemýšlet stejně, jejich myšlenkové vlny se spojují a v oceánu energie se vytvářejí neviditelné, ale skutečné energeticko-informační struktury, tedy kyvadla. Začínají se samostatně rozvíjet a ovládají lidi díky svým zákonům. Člověk, který se dostane do vlivu destruktivního kyvadla, ztrácí svobodu - stává se šroubkem ve velkém mechanismu.

Kyvadlo se rozhoupává tím silněji, čím více lidí, přívrženců, je živí svou energií. Každé má vlastní charakteristickou frekvenci kmitání. Například houpačka se dá v určité frekvenci rozhoupat jen s velkým úsilím. Tuto frekvenci nazýváme rezonance. Pokud se počet přívrženců snižuje, redukuje se i kmitání kyvadla. Jakmile nezbývá ani jeden, kyvadlo se zastaví a stejně jako tvor umírá.

Kyvadla chtějí z člověka vytěžit co nejvíce energie, a proto ho pohlcují na základě jeho pocitů a reakcí, jakými jsou nevole, nespokojenost, nenávist, rozčilení, neklid, rozechvění, skleslost, rozrušení, obdiv, dojetí, idealizace, úcta, nadšení, rozčarování, hrdost, nafoukanost, přezíravost, odpor, křivda nebo pocit povinnosti a viny.

Největší nebezpečí číhá na osobu, jež podléhá vlivu destruktivního kyvadla v tom, že kyvadlo svou oběť odvádí z dráhy života, na níž by mohla najít své štěstí. Musíte se osvobodit od vnucených cílů, protože v boji o ně se od své cesty stále více vzdalujete.

Kyvadlo je vlastně egregor, ale ten ještě nezahrnuje všechno. Chápání pojmu egregor nedokáže vysvětlit celý komplex možností vzájemného působení člověka s energeticko-informačními podstatami.“

Konec citace.

Závěr

Kdybychom si to měli uvést na příkladu:

Vlády řeknou že lidé mají nosit roušky a neustále to budou lidem připomínat v televizi. Tím posilují moc kyvadla a ovlivňují kolektivní vědomí lidstva. Čím více lidí na tuto hru přistoupí, tím je kyvadlo mocnější. Čím je kyvadlo mocnější, tím více ovládá kolektivní vědomí lidí a tím je pro jednotlivce obtížnější tuto hru nehrát.

I přesto záleží na úrovni vědomí každého jednotlivce, jestli se takovým kyvadlem nechá jako většina lidí unést a nebo půjde proti proudu:

 

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.