Sobota , 10 června 2023

Pjakin: NATO zaútočí na Rusko v případě přerušení dodávek energií. USA pravděpodobně obsadí Sibiř a pro Putina je připraven osud Kadafího

Valerij Pjakin, ruský analytik a spisovatel konceptuálních nauk, ve své knize O světě křivých zrcadel 2 předpovídá, že Západ podnikne vojevský útok na Rusko v případě přerušení dodávek energií. Pravděpodobně i to je důvod k obavě Putina, proč i přes sankce a zasílaní zbraní na Ukrajinu stále do Evropy dodává nerostné suroviny.

Pjankin ve své knize říká, že USA si na Sibiři dosadili takzvané „domácí negry“, jindy je také nazývá „podpindosníky“, což jsou ve své podstatě skrytí agenti, kteří řídí některé oblasti Ruska v zájmu USA. Podle jeho analýzy USA plánují obsadit Sibiř, aby se zmocnily nerostného bohatství a prezidentu Putinovi přichystali stejný osud jako libyjskému vůdci Muhamaru Kadafímu:

Pojďme se tedy společně podívat co Pjakin ve své knize říká:

Útok NATO na Rusko

„Rusko vlastní 26,6 % světových zásob zemního plynu, mezi 6,2 % a 13 % (podle různých odhadů) zjištěných zásob ropy a asi 20 % zjištěných zásob uhlí. Naše země zaujala světové prvenství v obchodování s plynem prostřednictvím plynovodů a jako vývozce ropy se dělí o vavříny se Saúdskou Arábií. Dnes je více než 90 % vyvážených ruských energetických médií dodáváno do států Evropy. Hospodářská zóna EU disponuje pouze 3,5 % zjištěných světových zásob plynu a méně než 2 % zjištěných zásob ropy (především v Norsku a Velké Británii).

V současné době Rusko svými dodávkami zajišťuje 25 % evropské spotřeby uhlovodíků a současně uspokojuje 42 % evropské spotřeby plynu. Podle dostupných prognóz do roku 2015 spotřeba plynu v zemích EU dosáhne 610-640 miliard kubických metrů, z nichž téměř polovina bude zajištěna dovozem z Ruska. Plánuje se i výrazný nárůst vývozu ruské ropy a ropných produktů do Evropy.

Proto v podmínkách, kdy hrozí přerušení dodávek energie na Západ, bude Evropa v zájmu zajištění těchto dodávek nucena do Ruska vyslat vojska NATO, v nichž tvoří většinu jednotky USA. Tyto jednotky převezmou kontrolu nad jadernými zařízeními, ropným a plynárenským průmyslem, dopravním systémem a nejdůležitějšími zařízeními pro těžbu a zpracování přírodních zdrojů. Na okupaci zbylé části Ruska prostě nemají vojáky, ale ti ani nejsou potřeba. Zbytek Ruska bude svěřen do péče klanů oddaných vetřelcům. Všechno proběhne zhruba stejným způsobem, jako se to událo v roce 1918.

Vstup interventů na území Ruska povede k oslabení ústřední vlády a rozšíření hnutí za suverenitu regionů, nebo jednoduše řečeno k rozdělení Ruska na řadu suverénních států díky rozpoutání občanské války po celém Rusku, která bude organizována prostřednictvím banditských (jak kriminálních, tak i ideologizovaných) skupin. Jak to bude probíhat, to lze pochopit z událostí, které již proběhly.“

Rusko ztratí Sibiř

„Jak z článku evidentně vyplývá, je americké veřejné mínění připravováno na to, že se události v Rusku budou v krátkodobém horizontu vyvíjet podle libyjského scénáře. Ruský tyran Putin nechce, aby se na ropu bohatá ruská Sibiř stala suverénním státem, a tím spíš, aby se stala součástí USA. Stejně jako v Libyi tyran Kaddáfí nechtěl, aby se oddělila na ropu bohatá Kyrenaika. Jenže v Kyrenaice se našlo alespoň tucet lidí, kteří si oddělení od Libye přáli. Ti se obrátili na světové společenství, aby jim pomohlo jejich přání realizovat. A světové společenství v tu ránu volání těchto osob vyslyšelo a Libyi vybombardovalo. A nyní je řada na Rusku. Vždyť na Sibiři je také pár desítek individuí, která si přejí, aby Sibiř opustila strukturu Ruska. Ba co více, přejí si, aby USA díky sibiřskému bohatství posílilo. To je přece to nejdemokratičtější přání ze všech myslitelných demokratických přání na světě. Jak by tedy mohl dobrák p-rezident USA B. Obama (stejně jako jakýkoliv jiný p-rezident USA) trpícím nepomoct a nerozbombardovat to špatné Rusko a Rusy?

Rozčtvrcení Ruska je vážná věc a je třeba se na něj připravit. A Spojené státy bez zbytečného rozruchu pracujína tom, aby pomohly Sibiři získat nezávislost. A tak noviny Kommersant č. 19 (4804) ze 3. února 2012 publikovaly informaci Američané se stáhnou z Afghánistánu přes Uljanovsk. (http: / /kommersant.ru/doc/1864350)

Ve smyslu dohody s NATO se budou náklady států NATO vyhýbat Uzbekistánu a budou se letecky, mimo jiné i ruskými letadly, dopravovat z Afghánistánu do RF, kde budou formovány železniční soupravy pro transport do Evropy. Náklady vždy doprovázejí vojáci. Navíc jsou i takové náklady, jako například tanky, které se převážejí výlučně s posádkami. Předtím, než bude náklad odeslán po železnici, bude potřeba základna, na kterou budou tyto náklady sváženy, a takovou základnu také hlídají vojáci. A ty vojáky je vlastně z každého pohledu výhodnější také dopravovat vlakem než letecky. Takže je podepsána dohoda, podle které budou už v tomto roce na území Ruska zavedena vojska NATO. Noviny otiskly i schéma tohoto transportu.

Ze schématu je patrné, že se vojska NATO napříč Ruskem roztáhnou zhruba tak, jako se v roce 1918 roztáhly Československé legie, které v podstatě rozpoutaly Občanskou válku v Rusku. Rozdíl je jen v zeměpisném rozmístění, to ale vyplývá z konkrétní politické situace. Úkol vojsk NATO v Rusku XXL století je obdobný, jako úkol československých legií v Rusku XX. století- garantovat rozčtvrcení Ruska.

Zda se nepřátelům Ruska podaří dosáhnout rozčtvrcení Ruska a přeměny jeho úlomků na kolonie, záleží jen na tom, do jaké míry lidé pochopili nebezpečí aktivit domácích negrů - separatistů - oranžistů, jak efektivně jim budou lidé klást odpor a podporovat kandidáta na prezidenta Ruska V. V. Putina, tedy člověka, kterého samotní Američané hodnotí jako hlavní nebezpečí pro jejich plán na rozčtvrcení Ruska: Vladimír Putin a nové vedení Ruska udělají vše pro to, aby zablokovali připojení Sibiře (ke Spojeným státům).“

Putin skončí jako Kadáfí

„O tom, že Západ plánuje zasáhnout proti Putinovi, informoval přímo a jednoznačně 21. října 2011 americký republikánský senátor John McCain, někdejší rival současného prezidenta USA Baracka Obamy v boji o prezidentský úřad. V rozhovoru pro britskou BBC uvedl, že Putina čeká osud libyjského vůdce Muammara Kaddáfího.“

Konec citace.

Závěr

Na základě těchto informací zveřejněných Pjankinem je zřejmé, že Putin se obává, že skončí jako Kadáfí a jeho země bude rozčtvrcena a rozebrána mezi státy NATO a kriminální klany v Rusku. To je také důvodem toho, proč se snaží za každou cenu zabránit rozšířování NATO na východ a svojí „speciální vojenskou operací“ si vytváří prostor pro vojenské manévry do budoucna.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.