Středa , 29 března 2023

Staré systémy se hroutí – nebezpečí, nebo příležitost?

Autor: Martin Kirschner.

Čeká lidstvo pochmurná, nebo světlá budoucnost? (Public Domain)

V roce 2013 byla napsána kniha „Velký Experiment“ od autorky Wendy Kennedy. Rád bych z této knihy uvedl citát, který je pro dnešní dobu více než aktuální:

Citát z knihy:

„Jená věc je jasná. Stará garda je nervózní. Dřívější způsoby jednání nefungují tak, jak fungovaly kdysi. Potvrdí vám to výkonný ředitel kterékoliv společnosti. Stačí se na to zeptat i kteréhokoliv mámy nebo táty, kteří se v dnešních dobách snaží vychovat rodinu; také oni vám řeknou totéž.

Myslím, že naše kultura je jako starý Chevrolet z padesátých let, který se nekontrolovatelně řítí ulici. Části auta jedna po druhé odpadávají a na předním sedadle probíhá boj o to, kdo bude držet volant. Dosavadní řidiči nás nebezpečně vezou blíž propasti a někteří lidé na zadním sedadle se začínají probouzet. To se však řidičům nemusí zrovna líbit, neboť jsou zvyklí mít vše pod kontrolou. Ale, a to už zpíval i ob Dylan: “…časy se mění.“ Navzdory televizi se po celém světě probouzí stále více lidí.

Což mě přivádí k otázce, do čeho se to probouzíme? Já bych řekl, že to záleží na vědomí toho, kdo se probouzí, Staroindické texty mluví o tom, že vědomosti a znalosti se strukturují ve vědomí. Jinými slovy, schopnosti našeho vnímání jsou závislé na stupni našeho vědomí.

Někteří z nás se probouzejí a začínají si uvědomovat nebezpečí kapitalistického fašismu se spoustou klamných a hypnotizujících reklam, které nás nabádají kupovat stále více věcí, jež nepotřebujeme. Jiní se probouzejí a „slyší“ sténání zmučeného ekosystému, blížícího se ke kolapsu. A zase další se vzbudí s poznáním, že Země je vědomá a živoucí bytost, a ne pouze kus skály, kterou my lidé můžeme bez zábran vykořisťovat. Jiní se zase vzbudí a vědí, že všechno je vědomí a že každý z nás je důvěrně propojen se vším, co se na světě děje.

Nejsme ostrovy samotných světů. Náš svět je neustálý vývoj a proces, společný výtvor nás všech. To, co vypadá, že je vně nás, je ve skutečnosti jak vně, tak uvnitř. Naše přesvědčení a postoje k sobě samým a k tomu, co považujeme za skutečné, se projevují v nekonečné rozmanitosti mezilidských vztahů. Kde je kolem nás nepřátelství a zášť, tam bychom se měli podívat do svého nitra. Kořeny všech událostí kolem nás leží často uvnitř úrodné půdy našich duší.

Některým tyto myšlenky příjdou možná cizí a divné, jiným je to zase naprosto jasné. Znovu tu jde o to, že naše vnímání je relativní. Naše znalosti a vědomosti strukturuje teprve naše vědomí. Na cestě napříč jednadvacátým stoletím se spousta našich kulturou ovlivněných vjemů radikálně mění. Žijeme v čase globálních změn a zrychlené události ukazují, že tyto změny nabírají ohromné tempo. Nikdo však neví, kam nás proces transformace zanese.

Je zajímavé, že slovo změna (transformace) se v čínštině skládá ze dvou znaků, z nichž jeden znamená nebezpečí a druhý příležitost – a my jsme uprostřed obou.

Podíváme-li se co se děje na národní a mezinárodní scéně, je snadné ukázat na jinou osobu nebo skupinu a označit je za „špatné“ či „zlé“. Koneckonců dualita na zemi má ohromně dlouhou historii.

Pro ty co cítí vnitřní působení nového vědomí, je ale tato doba příležitostí, jak prohlédnout, že oddělenost mezi námi a světem je pouhou iluzí. Dávají nám možnost spatřit, že držíme sebe i ostatní jako mentální a emoční rukojmí. Vnější světové události jsou zrcadlem našeho nitra, ba dokonce je vytváříme my uvnitř sebe samých. Svoji budoucnost si tvoříme svými vnitřními a vnějšími volbami.

 

Ať každý z nás projde touto VELKOU ZMĚNOU,

Jež je před námi, v plném zdraví a pohodě.

Ať jsme sami sobě i pro ostatní svědky toho,

jak v nás roste odvaha žít novým způsobem.

Ať zažijeme záhadu šťastných okolností

a hojnost nečekaných zázraků.

Kež nikdy neztratíme smysl pro humor,

protože ten je někdy naším nejlepším spojencem.

Kéž jsme obdaření vědomím,

že jsme ti na které čekáme.

Vyvěste si štítek s nápisem „Vítej“

a rezervujte si místo u stolu VELKÉHO TAJEMSTVÍ.“

 Konec citátu.

Závěr

V současné době se elity snaží zavést Greate Reset, což je jenom jiný název pro Nový Světový Řád. Cílem tohoto globálního resetu je redukovat počet obyvatel a ještě více zotročit lidstvo skrze reptiliánsko bankovní finanční systém, který je postavený na dluhovém otroctví a vysávaní energie z lidí.

Na druhé straně se spousta lidí probouzí a jsou si vědomi podvodu MSM, vlád, finančního systému, volebního systému, zdravotnictví a jiných institucí. Někteří lidé ze systému vystupují a hledají alternativní způsoby života. Jiní lidé zase přesouvají své peníze do decentralizovaných kryptoměn, aby byli svými vlastními bankéři a měli plnou kontrolu nad svým bohatstvím.

Globální elity podcenily moc internetu a volného šíření informací. Teď se to snaží napravovat pomocí cenzury na sociálních sítích a youtube kanálech, nicméně jim to již není moc platné. Proč to dělají? Protože se bojí. Bojí se, že se lidé dozví pravdu. Tato falešná pandemie paradoxně urychlila procesy probuzení a odhalila, jak je celý systém prohnilý a založen na podvodu.

V tomto procesů řízení, kdy „vládci“ dělají spoustu chyb a sami odhalují to co na lidi chystají, je tento jejich systém vysoce zranitelný. Pokud by se dosáhlo krytického bodu lidského probuzení (a já věřím že brzy dosáhne), kdy by většina lidí řekla, že už nebude hrát žádnou z jejich her, tak by se paradoxně z procesu zotročení stal proces absolutního osvobození lidstva, kdy by lidé mohli svobodně žít a zbavili se závislosti na finančním systému. Klíčem k tomu je přeměnit svou současnou nevýhodu ve svou výhodu a porazit vládní „elity“ v jejich vlastní hře.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.