Sobota , 1 dubna 2023

Vlády mohou měnit a řídit počasí – kdykoliv si zamanou, říká David Icke

Autor: Martin Kirschner.

Potřebujete lidi vyhnat z jejich půdy? Pak pomocí technologie HAARP na ně můžete poslat tornádo. Všichni pak ochotně prodají a ještě velmi nízko pod cenou. (Public Domain)

Možná, že si vzpomínáte na tornádo, které proběhlo na Břeclavsku a Hodonínsku ve čtvrtek 24.6.2021. V dotčených obcích bylo tehdy poničeno 1200 až 1600 budov a některé budovy byly v tak dezolátním stavu, že se museli nechat strhnout. Jaká náhoda, že v této oblasti má být vybudovaný kanál v souvislosti s projektem Trojmoří jehož cílem je kanálem propojit Severní, Černé a Středozemní moře a tyto budovy tomuto projektu stály v cestě.

David Icke ve své knize Život v přeludu popisuje, jak vlády využívají technologii HAARP ke změně počasí a umělému vyvolávaní přírodních katastrof, aby dosáhly svých cílů. To co se na první pohled jeví, jako náhoda, nebo něco zcela přirozeného je ve skutečnosti podle Davida Ickeho zcela řízeno agendou k prosazení globalistických cílů. Citát je ze strany 327 této knihy:

Citát z knihy:

„Změna počasí – kdykoliv si zamanou

Další metodou k vyhnání lidí z půdy je využití extrémního počasí. No, ale to přece dělá „příroda“, ne? Kdepak, ne vždycky. Úpravy počasí neboli geoinženýring probíhá minimálně od první poloviny 20. století. A původní domorodé obyvatelstvo k tomu už dávno předtím používalo své dešťové tance a popěvky (vibrace, frekvence).

Dokument stanice BBC odhalil, že smrt a zkázu, kterou v roce 1952 způsobila záplavová vlna v pobřežní vesnici Lynmouth v severním Devonu v Anglii, zapříčinilo královské letectvo RAF. To v té době podnikalo experiment „Operace Kumulus“ na ovládání počasí, kterému zúčastnění důvěrně říkali „operace doktor čaroděj“. Lidé v Lynmouthu v ten den cítili ve vzduchu síru a to celé nastalo poté, co RAF vypustila síru při pokusu na vyvolání deště. Následoval déšť 250 krát silnější než obvykle, takže se vesnicí provalilo 90 miliónů tun vody. Takže opravdu není ovládání počasí možné? Tohle se stalo před 64 lety a RAF nebyla za svůj čin nijak potrestána a stále odmítá přihlásit se veřejně k zodpovědnosti.

Spojené státy používaly techniky na ovládání počasí ve Vietnamu v roce 1967, kdy projektem Popeye prodloužily období monzunů, protože se jim to hodilo pro vojenské účely.

Rusko otevřeně oznámilo, že vydává 4 miliony dolarů za manipulaci s počasím. Snaží se využít metody vyvinuté Sovětským Svazem, aby zajistili dobré počasí na dva národní svátky.

Americké vojenské letectvo má dokument z roku 1996, AF 2025, závěrečnou zprávu, kde se píše, že úpravy počasí „nabízí bojovým letounům široké pole možností, jak porazit nebo přemoci protivníka“, včetně uměle vytvořených povodní, hurikánů, sucha nebo země– třesení. Americké letecké a kosmické síly si „přivlastňují počasí“ využitím nově se objevujících technologií. „ Od konstruktivních operací na zlepšení počasí až po narušování nepřátelských operací s pomocí malých, na míru ušitých přírodních vzorců počasí. To celé má za cíl zajistit ovládnutí globálních komunikací a kosmického prostoru…“

Dokument NASA z roku 1966 potvrzuje, že Spojené státy mají svůj geoinženýrský program, jehož rozpočet dělají stovky a stovky miliónů dolarů. Podílelo se na něm ministerstvo obrany, ministerstvo vnitra a řada univerzit. Počasí se upravuje po celou dobu tak, aby to vyhovovalo Skryté ruce, včetně klimatické války proti vlastní i cizí populaci prostřednictvím sucha, záplav, monzunových dešťů, hurikánů a tornád.

Chtějí, abyste si mysleli, že je to všechno přírodního původu a aby tedy mohli dělat, co se jim zamane, aniž by to někdo zpochybňoval, nebo kladl nějaké otázky. „Klimatická změna“ je další účinné rozptýlení. Dohody OSN zakazují ovlivňování počasí z nepřátelských nebo vojenské důvodů. A proč by zakazovali něco, co není možné?

V roce 2015 napsal americký vědec J. Marvin Herdon v Mezinárodním časopise pro průzkum životního prostředí a zdraví veřejnosti:

„Požadavky na otevřenou diskuzi o kontrole klimatu a geoinženýringu, které se objevily v poslední době, zakrývají skutečnost, že světové vojenské i civilní sektory už mnoho desetiletí ovlivňují atmosférické podmínky, jak to popsal vědecký historik, James R. Feming. Raný výzkum zaměřený na ovládání počasí vyústil v programy jako třeba Projekt Skywater (1961– 1988), snaha amerického Úřadu pro správu vod ovlivňovat „řeky nebes“; Operace Ranch Hand, vedená armádou USA v letech 1961–1971, ve které se nechvalně proslavilo hnojivo Agent Orange; Project Popeye (1967–1971), kterým americká armáda „tvořila bláto, místo bojů“ na Ho Chi Minhově stezce. Těchto několik příkladů ovlivňování počasí – a všechny tyto operace byly v době, kdy probíhaly, tajné – ukazuje, že počasí, řečeno vojenskou hantýrkou, významně zvyšuje bojovou údernost.“

Upravování počasí se dostalo do úplně nové fáze díky technologii, která dokáže zahřívat ionosféru a manipulovat s ní ve vyšších vrstvách atmosféry (cca 60 až 1.000 km na zemským povrchem). Tatáž technologie dokáže vyprovokovat zemětřesení. Počasí, stejně jako všechno ostatní, je informace s určitou frekvencí. Pokud technologicky vyvoláte tuto frekvenci, zhmotníte její holografické vyjádření – jako je například extrémní počasí nebo zemětřesení. HAARP, neboli zařízení pro vysokofrekvenční aktivní aurorální výzkum na Aljašce, má podle mnohých vědců významný dopad na počasí a zemětřesení.

HAARP zahřívá atmosféru a různě po světě se nachází další zařízení, která fungují prakticky stejným způsobem. Technologie jako je HAARP vysílají silné radiové vlny do ionosféry a zpět na zem a dokážou vše od změny počasí až po vyvolání zemětřesení, ovládání mysli a rentgenování Země při hledání zdrojů.

Ten kdo hledá ropu, plyn, kovy, atd. nemá v soutěži s archontskými korporacemi, které využívají těchto technologií, absolutně žádnou šanci. V cizí zemi můžete „měnit režimy“, nebo je můžete převzít po silných zemětřeseních. Jsou známy případy, kdy došlo k objevu významných zásob zdrojů poté, co vláda a armáda Spojených států převzala moc pod zástěrkou humanitární pomoci, viz Haiti.

Mnoho malých amerických nezávislých farem dostaly následky extrémního počasí v posledních letech na pokraj zániku, nebo už je po nich. V roce 2011 sbory armádních inženýrů USA prohlásily, že musí vyhodit do povětří protipovodňové hráze, aby předešly nebezpečným hladinám na Missouri a Mississippi. To vedlo ke katastrofickým záplavám farmářské půdy na rozsáhlých územích. O tři týdny později dostali farmáři a majitelé půdy, kterých se to týkalo, dopis s nabídkou odkupu půdy americkou vládou. Dopisy přišly od… sboru armádních inženýrů.

Historicky nejdeštivější léto v Británii, roku 2012, a dlouhotrvající horko a sucho v USA bylo zničující pro farmáře a pěstitele na obou stranách Atlantiku. Tyto extrémy v počasí byly dávány za vinu divnému chování rychlých vzdušných proudů zvaných jet stream nebo tryskové proudění, které z velké části směrují větry ze západu na východ – to jsou ty „nebeské řeky“.

Stabilita těchto proudů vede k mnohem předvídatelnějšímu počasí. Způsobuje je rotace Země a zahřívání atmosféry, a o tom je celá technologie HAARPU. Není divu, že Bernard Eastlund, který sepsal a zajistil patenty HAARPu pro své korporátní bossy, řekl: „H AARP umí ovlivňovat jet stream.“ Mluvil také o „jet streamovém slunečním satelitu“: … satelit s dvojím využitím, který dokáže zaměřit mikrovlnnou energii do jet streamu a změnit jeho směr (nasměrovat ho). To dělá tak, že spustí turbulence v plujícím vzduchu, které zvýší rychlost proudění na okraji proudu a vytvoří tlakový rozdíl, který ovlivní směr, kterým celá masa vzduchu proudí.

Technologie HAARP vychází z práce Nikoly Tesly, kterého Eastlund zmiňuje v patentech. Tesla dokázal způsobit blesky nad svou laboratoří v New Yorku a způsobit silné chvění půdy jako při zemětřesení s pomocí technologie, kterou vyvinul v první polovině 20. století. Co všechno je asi možné dnes?

Vědci a badatelé zmiňovali „atmosférický jet stream putující po celé severní Americe“, který způsobuje „delší období zimy na východním pobřeží, sucha v Kalifornii a mrazivá rána na jihu“. Kult globálního oteplování vykřikuje o „změně klimatu“ a robotická média ho v tom bez zaváhání a bez otázek podporují. Dvě mouchy jednou ranou.

Klimatická vědkyně Jennifer Francis z Rutgers University v New Jersey řekla: „Velmi vlnité vzorce jet streamu se od 90. let minulého století objevují stále častěji a dnes ovlivňují počasí po celé severní polokouli.“

HAARP zahájil provoz právě v 90. letech.  Francis řekla, že neobvykle velké výkyvy jet streamu směrem na sever měly potenciál způsobit teplejší a sušší počasí v Kalifornii, kde vedlo dlouhotrvající extrémní sucho k zpřísněnému hospodaření s vodou, zavedení přídělů vody, mizení jezer a řek, zdevastování farem a produkce potravin. Což jsou všechno archontské cíle. Jennifer Francis neříká, že toto divné chování jet streamu způsobuje nějaká technologie, ale já říkám – podívejte se na fakta. Extrémní výkyvy počasí a sucha slouží agendě, která má za cíl zničit nezávislé farmaření a vyhnat lidi z půdy.

Extrémní počasí v poslední době je následkem změn v tryskovém proudění; technologie HAARP dokáže s tímto prouděním manévrovat; změny jet streamu vyvolávající změny počasí jsou pozorovány od 90. let; HAARP začal fungovat v 90. letech. Sucho vyvoláte pomocí technologií na ovládání počasí snadno. Umožňuje vám to ovládat a ničit vodní zásoby. Bez vody nikdo nepřežije a tak se lidé stěhují tam, kde ji najdou. A to jsou právě ty plánované obytné zóny.“

Konec citace.

Závěr

Technologie HAARP se plánuje používat k tomu, aby lidé přicházeli o své nemovitosti a stěhovali se do měst. Cílem globalistů je nahnat pokud možno všechny lidi do měst, aby byli na svých vládách absolutně závislí a nebyli potravinově soběstační. Díky tomu dosáhnou cíle, že budou moci lidi snadněji ovládat, protože kdo je 100 % závislý na systému, tak ten se snadněji podvolí.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.