Absurdity současné pandemie, které dokazují, že se jedná o podvod

Tato pandemie je tak prolhaná, že už ji narostl obří nos.

To co se děje v současné „pandemii“ nasvědčuje tomu, že se jedná o podvod. Lékaři, vědci a odborníci, kteří se nenechali uplatit a mají selský rozum, jenom nevěřícně kroutí hlavou, co všechno je při této pandemii možné. Vědecky ověřené postupy jsou potlačovány a jejich místo nahrazují absurdity všeho druhu. Pojďme se podívat na nejzávažnější z nich.

Pandemie

Dříve se pandemie vyhlašovala, když bylo 1700 nemocných na 100 000 obyvatel. V současné době, kdy píši tento článek, je to 8 nemocných na 100 000 obyvatel. I přes to pandemie oficiálně pokračuje a hlavní média o ní informují.

Média

Když už jsme u těch médií, tak dokázali byste si ještě před dvěma lety představit, že z MSM uslyšíte konspirační teorie typu: „Po světě pobíhá nebezpečný virus, který vás chce všechny pozabíjet.“? Kdyby ještě před dvěma roky s tím vyrukoval nějaký alternativní web, tak by to všichni braly jako konspirační teorii. Tím jak se však tato zpráva neustále opakuje v televizi, tak je tato sugesce brána jako pravda a lidé tomu věří.

Virus

Do teď nikdo nedokázal existenci viru. Americké CDC a irské ministerstvo zdravotnictví řeklo, že nemají důkaz o existenci viru i přestože vyhlásili pandemii na základě tohoto viru. To že virus Sars-Cov2 neexistuje potvrdila také řada doktorů. Současně byla také vyhlášena soutěž, že ten kdo tento vir izoluje a poskytne důkaz o jeho existenci, tak dostane jako finanční odměnu 2.7 miliónů EUR. Dosud si nikdo pro tuto odměnu nepřišel.

Těžko by jste totiž mohli dokázat existenci něčeho, co se zakládá pouze na matematickém modelu. Jednoduše řečeno namalovali obrázek a řekli, že tohle je Covid. Jak se můžeme dočíst na stránkách Reseteus, tak žádné patogenní viry neexistují.

PCR testy

Pokud neexistuje virus, tak nemůžou na něj existovat ani testy. Samotný vynálezce PCR testů Kary Mullis řekl, že tyto testy neslouží k identifikaci viru. Naopak řekl, že pomocí těchto testů můžete detekovat cokoliv (například zbytky genetických materiálů) a můžete s jejich citlivostí libovolně manipulovat. Proto jsou lidé testovaní něčím, co neslouží k identifikaci viru.

Vakcíny

Opět stejný problém jako PCR testů. Nemůžete vytvořit vakcínu na něco, co neexistuje. Nově tato „vakcína“ byla vyrobená v rekordním čase pěti měsíců. Přitom minimální doba na vývoj a testování byla vždy minimálně 5 let.

Mnozí lékaři a vědci se shodují na tom, že lidem je předkládána mylná informace, že to čím se očkují proti Covidu jsou vakcíny. O žádné vakcíny nejde. Ve skutečnosti se jedná o genovou terapii, která má lidem změnit DNA. Pandemie je jenom záminka, aby lidé byli poslušní a nechali si tuto injekci píchnout, což také potvrzuje Stefan Oerlich, člen vedení farmaceutické firmy Bayer.

Léky

Když už někdo onemocní chřipkou, které se dnes říká Covid, tak je mu odepřen přístup od účinných léků, jako jsou Ivermektin a Isoprinosin. Tyto léky jsou naopak nahrazeny drahými a neefektivními léky. Podle poslance Lubomíra Volného mohlo být zachráněno 80% lidí z 15 000 zemřelých (oficiálně na Covid), kdyby se včas tyto léky lidem nasadily.

Bezpříznaková nemoc

Ptal jsem se doktorů a zdravotních sester, jestli se učily ve svých školách něco o bezpříznakové nemoci. Všichni mi shodně tvrdili, že ne a že se jedná o zcela nový termín. Podle nich pokud je člověk skutečně nemocný, tak se tato nemoc dříve nebo později projeví (kašel, horečka, třes, zvracení, bolesti, průjem atd.). Naopak ti, kteří chodí do nemocnice a nemají žádné příznaky nemoci, jsou mezi lékařským personálem označování za hypochodry.

Zdraví jedinci jsou nebezpeční pro společnost

Možná jste slyšeli v televizi, že ti co prodělali Covid, tak mají stejné výhody jako očkovaní a testování. Tohle je absurdita všech absurdit. Takže ti co se starají o své zdraví a nikdy neonemocněli, tak jsou ze zdravotního hlediska nebezpeční pro společnost? Není náhodou to, že člověk nikdy neonemocní známkou neprůstřelné imunity? Opět zde můžete vidět, jak se veškeré odborné a zdravotní poučky převrací vzhůru nohama.

Marketing

Ještě nikdy nebyla v televizi propagována taková nemoc, jako Covid. Kdyby se mělo jednat o objektivní zpravodajství, tak by v televizi jmenovali i další nemoci a říkali například „Dnes zemřelo 20 lidí na rakovinu, 13 na aids, 54 na infarkt, 21 na mrtvičku, 12 lidí na Covid a 3 lidé si vzali život sami , protože už nemohli dál sledovat naši televizi.“ Nejspíš by takové zpravodajství bylo velmi depresivní, ale alespoň by bylo vyvážené a objektivní.

Nicméně hlavní superstar je samozřejmě Covid a proto se mluví pouze o něm. Techniku, kterou využívají hlavní média je neuromarketing. Jednoduše řečeno vytvoří problém a nabídnou řešení. Řešením jsou dezinfekce, roušky, testy a vakcíny na kterých vydělávají milióny nadnárodní firmy patřící i našim politikům.

Tohle je byznys století, protože jak chcete přimět zákazníky, aby vaše zboží nakupovali? Pomocí strachu a donucování. Jednoduše jím, řeknete, že když si to nepořídí, tak zemřou, nebo dostanou pokutu.

Nedávno vyšla zpráva, že vláda České Republiky uvolnila 50 miliónů korun na marketingovou propagaci „vakcíny“. Myslím, že tato částka bude mnohem vyšší vzhledem k tom, že jsou upláceny také celebrity, aby řekly, jak je vakcína skvělá. Pokud je ta vakcína tak skvělá a vir tak nebezpečný, tak proč vláda musí z našich daní utrácet tolik peněz na její propagaci? Vždyť skvělé zboží se chválí samo. Nebo ne?

Zákony

Jsou porušovány zákony a znásilňována ústava. Jsou vydávány absurdní nařízení. Lidem se zakazuje svobodně dýchat, pohybovat se, zpívat, tančit, podnikat, nebo být u někoho míň než 2 m. Současně jsou lidé systémem nuceni nosit respirátor, nechávat se testovat, nebo vakcinovat pod hrozbou pokut a omezení lidských práv když, tak neučiní. V době psaní tohoto článku vláda již porušila zákon 42x !!!

Závěr

Zdravý selský rozum a odborné postupy se někde vytratily. Uvidíme, jestli se společnost dokáže probudit a prohlédnout tento podvod. Já osobně nechci žit ve společnosti, která je založena na podvodu. Proto se na tomto podvodu nepodílím a veškerá nezákonná nařízení ignoruji. ?

 

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.