Sobota , 1 dubna 2023

Chcete mít výraznější a krásnější obličej?

 

Většina žen není úplně spokojena se svým vzhledem. Často si připadají příliš malé, trochu tlusté, mají malá prsa, velké pozadí, řídké vlasy, slabé obočí, nebo například úzké rty. Jaké jsou možnosti moderní úpravy vzhledu u žen? Přinášíme malé shrnutí včetně novinek na poli plastické chirurgie nebo moderní kosmetiky. Proč nebýt spokojená a krásná, když je tato možnost téměř na dosah?

Malé rty

Tento problém trápí skoro polovinu žen.

  • V kosmetické taštičce u nich proto často nalezneme konturovací tužku společně se rtěnkou.
  • Další možnosti, která je mezi ženami velmi populární, je aplikace kyseliny hyaluronové přímo do rtu. Tento způsob, jak zvětšit rty a zvýraznit tak jejich celkový objem, zažívá v posledních letech obrovskou oblibu. Důkazem jsou modelky, zpěvačky a herečky, které na tento zákrok chodí opakovaně. Ne každá však spolupráci s estetickým chirurgem přizná na rovinu.
  • Třetím způsobem, jak dat ženským rtům výraznější vzhled, je permanentní make-up. O ten se postará zkušená tatérka a může vydržet v nejlepší kondici rok až dva. Profesionálka dokáže vytvořit efekt rtů nalíčených rtěnkou a konturkou.

Nevýrazné oči?

Líčení očí se věnují ženy již několik tisíciletí. Je jasné, že ženy prostě chtějí vypadat skvěle. Zvýrazňují si proto řasy, prohlubují pohled a tvarují obočí. Jaké jsou způsoby pro získání neodolatelných očí?

  • Řasy můžeme vylepšit hned několika způsoby. Kromě nejrozšířenějšího způsobu - barvení řas řasenkou, si je můžeme nechat nabarvit na delší dobu v kosmetickém studiu.
  • Jako další volba se pro zvýraznění řas nabízí aplikace výživného séra na řasy přímo k jejich kořínkům. Výrobci slibují delší, výraznější a hustší vzhled řas.
  • Pokud máte dostatek času, můžete využít možnosti prodloužení řas oblíbenou metodou lepení jednotlivých umělých řas na ty vaše. Tato metoda však vyžaduje pravidelné doplňování, jinak není celkový vzhled dlouhodobě uspokojivý. Umíte umělé řasy nosit? Přinášíme několik rad, jak na to.

Obočí

To si zaslouží také svoji pozornost. Upravené obočí totiž výrazným způsobem ovlivňuje celkový vzhled obličeje. Rozcuchané husté obočí s přerostlými chloupky opravdu nikomu nesluší.

  • Nevýrazné obočí lze krásně doplnit tužkou na obočí, která by měla odpovídat přirozené barvě obočí nebo také ladit s barvou vlasů.
  • Trvanlivější způsob, jak mít opravdu krásné obočí, je úprava jeho vzhledu pomoci tetování, takzvaného permanentního make-upu. Ať už se jedná o metodu vláskování nebo pudrové obočí. Obě metody lze také kombinovat.
  • Pokud část obočí ženě chybí, například následkem prodělání závažnější choroby nebo nějakého zranění, přesto známe řešení. Metoda transplantace vlasových kořínků a jednotlivých chloupků dokáže tyto kořínky bezpečně přesunout z jednoho místa na druhé a doplnit tak na potřebná místa chloupky, vousy nebo vlasy z míst, kde je jich dostatek.

Velký nos?

To už dnes plastičtí chirurgové nepovažují za problém. Takzvaná rhinoplastika řeší nejen velký nos, nehezký tvar nosu - takzvaná skoba, ale i například nosy po úrazech nebo nosy asymetrických tvarů. Stačí se informovat na webu.

Jakým způsobem řešíte svoje nedokonalosti vy? Baví vás každý den trávit u zrcadla a věnovat se líčení a odličování? Napište nám, která plastická operace je podle vás nejlepší. Uvažovali jste někdy o tom, ze na ni půjdete?

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.