Sobota , 1 dubna 2023

David Icke promluvil o tom, co obsahují vakcíny a jak farmaceutické společnosti zabíjejí lidi

Autor: Martin Kirschner.

David Icke už v roce 2005 věděl, co obsahují vakcíny od farmaceutických firem.

Možná si kladete otázku, proč s větší proočkovaností je zdravotní situace mnohem horší, než před ním. Problém není virus, ale vakcíny, které do nás píchají.

David Icke své knize Jen nekonečná láska je skutečná (…a vše ostatní je jen iluze), kterou napsal v roce 2005, už v té době věděl o tomto problému. V této knize na straně 114 popisuje co obsahují vakcíny a jak farmaceutické společnosti každý rok zabijí stovky tisíc lidí po celém světě:

Citát z knihy:

„Když k tomu dojde, nemoc se stává nekontrolovatelnou, jak lze sledovat u ničitele imunity známého jako AIDS (Acquired Immune Deficiency Syndrome - Získaný syndrom nedostatku imunity). Lidé neumírají na AIDS. Umírají na nemoci, se kterými si jejich zasažený imunitní systém neví rady. Ironické je, že očkování mají posílit náš imunitní systém a ve skutečnosti jej podlamují. Všechny ty hovadiny, které do vakcín dávají, jsou dalším útokem, se kterým se imunitní obrana musí vypořádat a to redukuje její schopnost bojovat úspěšně s jinými úkoly, protože DNA/RNA začíná vynechávat..

Proces, při kterém jsou vakcíny vyráběny, dokonce zahrnuje použití opic, kuřecích embryí a chirurgicky potracených lidských plodů, zároveň s desinfekcí a stabilizátory včetně streptomycinu, chloridu sodného, hydroxidu sodného, hliníku, hydrochloridu, sorbitolu, kapalné želatiny, formaldehydu a derivátu rtuti zvaného thimerosal. Záškrt, černý kašel (pertussis) a vakcína tetanu obsahují následující:

Hydroxid sodný: může mimo jiné popálit vnitřní orgány, způsobit slepotu, poškodit plicní lalok a epitelu a být osudným při polknutí. Můžeme ho najít v troubě, koupelně a v přípravcích na čištění WC.

Formaldehyd: neurotoxin, který jak je známo způsobuje rakovinu. Může způsobit také nespavost, kašel, bolesti hlavy, nevolnost, krvácení z nosu a kožní vyrážky. Je přiměřeně využíván pro konzervaci mrtvých těl.

Kyselina chlorovodíková: v přímém kontaktu může zničit tkáň a nejdeme ji v aluminiových čisticích prostředcích a odstraňovačích rzi.

Aluminium (hliník): způsobuje toxickou rakovinu

Thimerosal: derivát rtuti a extrémně nebezpečný konzervační/ochranný prostředek. Je kombinací etylen glykolu (nemrznoucí směs) a etanolu, kyseliny thiosalicylové, hydroxidu sodného a chloridu etylrtuťnatého. Tyto chemikálie jsou smrtelné a mohou způsobit rakovinu společně s poškozením mozku a jater.

Fosfáty/Fosforečnany: ničí všechny formy vodního života a najdeme je v prádelnách a myčkách nádobí a čistírnách.

(Více informací viz na www.vaccinationnews.com/dailynews/may2001/whatsinvax.htm)

Tento jedovatý odpad napadá samotný imunitní systém, který by měl podporovat a dokonce ve fašisty ovládané Americe (stejně jako v ČR, pozn. překl.) jsou rodiče postaveni před soud, když nedovolí, aby tyto potencionální zabijáci byly poskytnuty jejich dětem. Veřejnost je zastrašována, aby kývala na tuto tyranii, když ji říkají o možných důsledcích styku jejich dítěte s neimunními dětmi. Ale když přece byly očkované, neměl by nastat žádný problém, nebo snad jo?

Stejné je to s léky prodávanými iluminátskými farmaceutickými kartely. Důvodem proč ,léčí' jeden problém a způsobují další je, že léky narušují informace procházející přes DNA/RNA. Měl jste tento problém a teď jsme vás vyléčili a předali jsme vám pár dalších. Ale nevěšte hlavu, na ně máme léky taky.

Jedním z největších zabijáků a příčin nemocí jsou farmaceutické léky. Dr. Bruče H. Pomeranz, hlavní badatel a profesor neurovědy na University of Toronto, vedl jednu studii, která odhalila, že každý rok více jak 100 000 Američanů zemře kvůli farmaceutickým lékům a 2 100 000 dalším vážně naruší zdraví. Jiné studie ukazují počet ještě mnohem vyšší.“

Strana 159:

„V předchozí kapitole jsem se zmínil, že vakcíny obsahují rtuť. Znovu je i o ní známo, že i v malých dávkách poškozuje DNA a narušuje její schopnost opravy. Destabilizuje také neuronové kanálky, které jsou zásadní pro normální funkci mozkových buněk. Rtuť aktivuje mikrogliální buňky a to, stejně jako aspartam a MSG, zvyšuje excitotoxicitu, která nepříznivě ovlivňuje funkci mozku. Možné neurologické důsledky zahrnují autismus. Studie lékařské fakulty University of Calgary objevili rapidní poškození mozkových buněk z nepatrného množství rtuti. Usoudily, že způsobuje neurologické poškození podobné Alzheimeru. Indikace možnosti, že rtuť devastuje DNA síť tělo-mysl-emoce je příběh Angličanky Mary Stephenson. Ve věku 21 let měla 19 zubů zaplněných amalgámem (52 % tvoří rtuť) a začala trpět sebedestrukčními a sebevražednými depresemi, které nevěděl vyléčit žádný terapeut či antidepresiva. Trvalo jenom dalších 40 let, než její kamarádka přišla na to, že by to mohlo být těmi rtuťovými výplněmi. Dala si je vyměnit a začala s detoxikační rtuťovou kůrou, aby odstranila i možné pozůstatky a její deprese zmizely. „Každé ráno, když jsem se vždy probudila, mě napadlo: ,Ó ne, další den, jak ho jenom přežiju?' Nyní se nemohu dočkat, až vyskočím z postele, abych žila." Jediný rozdíl byl ve rtuti v její puse, která tak jako u všech amalgámových plomb prosakovala do krevního oběhu a zkratovala její mozek. Buňkové receptory, které ,zachytily' peptidové chemikálie vylučované při emočních stavech jsou ty samé, které absorbují rtuť a jiné chemikálie v lécích, jídle a pití. Jak jsem řekl dříve, emoční chemikálie ovlivňují tělo a chemikálie absorbované tělem ovlivňují emoce.“

Konec citace.

Shrnutí

Farmaceutickým firmám, které vlastní satanské elity nejde o ochranu našeho zdraví. Chtějí naše zdraví ničit. Důvod? Zkuste se zeptat zla na důvod proč páchá zlo.

Jisté je to, že spousta lidí po vakcínách zažívá nepříznivé vedlejší účinky a když teď známe složení jednotlivých vakcín a co způsobují, tak se tomu nemůžeme divit.

Celou dobu jsou nám naopak cenzurovány informace o zdravotních přínosech bylin. Přitom u známých bylinek nikdy nebyly zaznamenány nepříznivé účinky. Léky z výtažků bylin jsou levné a bezpečné. 

Pokud si chce někdo posílit imunitu, tak stačí doplnit vitamín C skrze ovoce a zdravé šťávy. Jedy ve vakcínách naopak způsobují autoimunitní selhání a narušují naše fyzické a psychické zdraví.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.