Sobota , 1 dubna 2023

Donald Trump je skvělý zpěvák

Martin Kirschner.

Donald Trump by byl nejenom skvělým prezidentem, ale také talentovaným zpěvákem.

Donald John Trump je politik světového formátu. Když něco řekne, tak celý svět v obavách, nebo s nadšením poslouchá. Příznivci hnutí Q jej dokonce považují za mesiáše, který má spasit svět a porazit ďábelskou Kabalu.

Někteří umělci, kteří tvoří hudbu, si na Trumpovi všimli ještě další zajímavosti. Když Trump mluví, tak jeho řeč je podobná symfonii hudby. A teď se podržte! Při bližším zkoumání se zjistilo, že Trump ve skutečnosti nemluví, ale zpívá.

Třeba zde v písni Dance Monkey (tančící opice):

Nebo zde když mluví, teda zpívá o Havaně:

Výstižná je také jeho píseň Bad Boy, kde zpívá o tom, že je zlobivý chlapec:

Kdyby žil dnes Fredy Mercury, tak by Donald Trump měl parťáka na zpívání. Naštěstí se této úlohy chopil Vladimír Putin a vznikl duet, který zazpíval píseň Bohemia Rapsody:

Pokud máte rádi vánoční písně, tak si můžete pustit jeho Vánoční album.

Jak můžete vidět, tak Donald Trump je mužem mnoha tváří. Není to jen schopný politik a mesiáš bojující s ďábelskými silami Kabaly. Je to také nadaný umělec a zpěvák se skvělou choreografii, kterému se málokdo vyrovná : )

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.