Důkaz o mimozemském původu českého politika

Poslední tři roky si všichni denně uvědomujeme, jak moc nám politici lžou, nyní však poslanec Jiří Navrátil pokořil všechny hranice. Jeho kauza v posledních dnech výrazně otřásla českou politickou scénou. Navrátil čelí obvinění ze znásilnění, které podal masér Jakub Ř., jehož služby si poslanec objednal prostřednictvím erotického portálu amatéři.com.

Služeb maséra se Navrátil rozhodl využít údajně proto, že trpí akutní bolestí zad. Na inzerát natrefil, když v noci sužován bolestí zadal do vyhledávače spojení „masáž Praha teďka“.

„Nepřišlo mi tak divné kliknout ve výsledcích vyhledávání právě na tuto stránku. Šlo o kvalifikovaného maséra, který mi mohl hned pomoci,“ uvedl Navrátil pro Novinky.cz.

No, kvalifikovaný Jakub Ř. vskutku je, ale zřejmě v jiném oboru, jak se kdokoliv může přesvědčit na jeho profilu.

Co myslíte, která z výše zmíněných masážních praktik pomohla poslanci od bolesti zad? Dle výpovědi, kterou masér podal na policii a kterou zveřejnil portál Prahain.cz, se zřejmě jednalo o sado-maso:

„Otevřel mi nahý a byl již vzrušený. V TV měl již puštěné gay porno, a to sado-maso, a ukazoval mi své erotické pomůcky, které používá. Bylo jich asi deset.“

„… on mi řekl, ať se svléknu do spodního prádla, což jsem tedy udělal. Řekl mi, ať si stoupnu na stůl a abych se na něm otáčel. Já jsem poslechl. Dělal jsem to proto, že jsem se ho bál. Bál jsem se ho proto, že byl vzrušený a potil se.“

„…začali jsme se honit kolem stolu. Přitom mi podrazil nohy, já jsem spadl…Začal po mně lít vosk a ptal se, jestli se mi to líbí. Mně se to nelíbilo. Vosk mi kapal i na přirození, na varlata, otočil mě na břicho a vosk mi kapal na pozadí. To mě bolelo.“

Opravdu si tento politik myslí, že mu lidé uvěří, že si v noci objednal k sobě do bytu homosexuálního prostituta na sexuálním serveru amateri.com, protože ho bolely záda? Navíc, uvěří mu někdo, že si omylem tyto služby objednal hned dvakrát, jak sám přiznal? Opravdu si čeští politici myslí, že občané jsou tak hloupí, že budou věřit těmto a podobným pohádkám?

Lži o bolestech zad a masážích od homosexuálního prostituta jsou však tak šílené, že to vzbuzuje podezření, že tento politik snad ani nepochází z této planety. Obyčejný člověk by se stěží s kamennou tváří dopustil tak drzých a očividných nepravd.

 

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Trinity