Sobota , 1 dubna 2023

Finský poslanec Ano Turtianen odsoudil národní genocidu páchanou pomocí Covid vakcín

Autor: Martin Kirschner.

Finský poslanec upozorňuje na smrtící nebezpečí vakcín a jimi způsobovanou genocidu.

Stále více politiků po celém světě se probouzí a jsou odhalovány podvody ohledně této pandemie a jakému účelu ve skutečnosti slouží. Jedním z těchto politiků je i poslanec finského parlamentu Ano Turtianen, který říká, že pandemie koronaviru je podvod a že skutečným učelem této falešné pandemie je genocida pomocí Covid vakcín.

„Finsko aktuálně injektuje své občany toxiny, které jsou maskované jako Covid vakcíny. Poslouchejte pozorně. Žádný z těchto injekčních jedů maskovaných jako Covid vakcíny, nemá ve Finsku licenci. Mají jen podmínečnou autorizaci z Evropské lékařské agentůry (EMA). Podmínky podmínečné licence stanovují, že povolení je podmíněné cituji: „Dostupné informace musí prokázat benefity medicinského produktu, které převyšují nad riziky.““ říká finsky poslanec Ano Trutianen.

Ve svém projevu dále zmiňuje čísla úmrtí na nemoc Covid-19 a na vakcíny, kde jasně poukazuje na převažujíci rizika (smrt a vedlejší účinky) Covid vakcín, než jsou jejich benefity:

„I napříč opakovaní médií, my máme zatím nula úmrtí na Covid zde ve Finsku. Avšak podle Fimea (ekvivalent VAERS) umřelo ve Finsku na Covid vakcínu 78 lidí. Dále tam je 1306 vážných reakcí, které už byly hlášené a dalších 3630, které jsou ještě nezpracované. Okolo 57% zpracovaných hlášení, je považováno za velmi vážné vedlejší účinky a reakce. Zdroj je Fimea.“

Ve svém závěrečném projevu poslanec poukázal na genocidu pomoci Covid vakcín a zeptal se poslanců, kdy bude toto zabíjení lidí ukončeno:

„Tak teď se vás všech ptám: Kolik lidí bude muset ještě zemřít, anebo jich bude poškozených, než zastavíme toto zabíjení lidí? Drazí kolegové, teď jste si už vědomi této extrémní hrozby naší bezpečnosti, které náš národ čelí, a to té, že nevýhody z těchto injekcí převyšují jejich benefity. Už víc nemáte důvod nekonat ve jméně záchrany našeho národa. Konec konců vy stále pokračujete v obelhávaní národa a to tím, že jim například říkáte pohádky o tom, že vakcíny jsou bezpečné a schválené. Jste záměrně zapojeni do mnohých zločinů, z kterých nejvážnější může být genocida.“

Zdroj a celé vystoupení poslance Ano Turtianena můžete shlédnout v tomto videi:

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.