Středa , 31 května 2023

Globalisté chystají kybernetickou plandemii

Autor: Martin Kirschner.

Chystají globalisté přenést pandemii i do kyberprostoru? (Public Domain)

Na mezinárodní konferenci s názvem Cyber Polygon (přezdívaná mezi lidmi Cyber plandemic) proběhly rozhovory s odborníky na kybernetickou bezpečnost. Na této konferenci se rozebíraly otázky ohledně digitalizace státu, digitalizaci měn a role Interpolu v oblasti kybernetické bezpečnosti. Současně se řešily otázky „co dělat“, kdyby nastala bezpečnostní hrozba ve formě internetová pandemie a jak postupovat proti nepřátelům internetové bezpečnosti.

Hlavní představitelem této konference byl Claus Schwab, který také pořádal konferenci s názvem Greate Reset. Pro ty z vás, kteří neví co to je Great Reset, tak se jenom jedná o jiný název pro NWO. Na konferenci vystoupil spoluzakladatel Applu Steve Vozniak a spoustu dalších globálních leadrů.

Celá konference se nesla v duchu upozorňování na narůstající internetové hrozby a jak jim v budoucnu efektivně čelit. Ačkoliv na první pohled se někomu může zdát, že se zde projednávali pozitivní věci pro lidstvo, tak opak je pravdou.

Na konferenci promluvil Mathew Blake o nové digitální měně:

„Digitální měna se stává všudy přítomnou silou napříč globální ekonomikou. Je to rychlé převratné od přeshraničních plateb po mezinárodní převody přijetí a decentralizovaná povaha digitálních měn představuje pro finanční úřady jedinečné a bezprecedentní výzvy regulačním orgánům kapitalového trhu a podnikatelské sféře.“

Všimněte si, jak globalisté používají květnatý jazyk, aby málokdo z lidí pochopil, jestli to je pro jejich dobro, nebo ne. Mathew Blake hovoří o decentralizované měně, což třeba pro krypto nadšence zní velmi dobře, ale na druhé straně dodává, že pro finanční úřady a regulační orgány představuje tato digitální měna jedinečné a bezprecedentní výzvy. Co těmi výzvami asi myslí?

Mluvilo se také o vytvoření digitálního státu o kterém jsem psal v minulém článku. Řečník Ryan Chilcote k digitálnímu státu řekl:

„Digitální stát zítřka je tu již s námi, z velké části díky pandemii a spolu s tímto technologickým pokrokem mnoho problému s kybernetickou bezpečností.“

Otázkou je, jak může pandemie, která je v reálném světě, zvyšovat kybernetickou nebezpečnost. Pokud ovšem nemyslí tou kybernetickou bezpečností to, že se lidé začínají dozvídat a sdílí mezi sebou pravdu o falešné pandemii a okolnostech, které ji doprovází, což je pro globalisty doslova noční můra.

Dalším tématem bylo, že chybí sociální kontrola lidí a v důsledku toho dochází k phishingu a kybernetickým útokům:

„Existují různé aspekty toho, co se změnilo, i když u domací kanceláře cítím spoustu phising útoků, které se staly úspěšnějšími, protože sociální kontrola v minulosti chyběla.“

V další části se rozebírá, že vlády by měly kontrolovat takzvané „Deep fake“. Jedná se v podstatě o nový termín, který má nahradit termín „konspirační teoretik“, protože tento termín už je zprofanovaný. Jednoduše řečeno na internetu je spousta videí s odborníky, lékaři a vědci, kteří mají odlišný názor na pandemii, než hlásá mainstream. Je nepraktické tyto známé osobnosti nazývat konspiračními teoretiky a tak budou nazváni termínem „Deep fake“, což znamená, že toto video bylo sestřiháno a že tato osoba nic takového neřekla. Ryan Chilchote říká:

„Vlády musí kontrolovat Deep fake, aby jim zabránili v tom, aby se staly dostatečně velkým problémem“

Dále se zde hovoří o nárustu kybernetické zločinnosti. Hovoří Jürgen Stock, generální sekretář interpolu říká:

„Více obchodní a oficiální komunikace, včetně transakcí se provádí přes méně zabezpečené domácí sítě, což přidalo další vrstvu potencionálních vstupních bodů zvyšujících zranitelnost podnikových sítí a tím také útočnou plochu pro kriminální počítačové zločince.“

Jinak řečeno, každá domácnost, která používá internet, je potencionální kybernetickou hrozbou, kterou musíme omezit. Dále tento expert na bezpečnost mluví o kybernetickém viru:

„V roce 2020 jsme zaznamenali nárůst škodlivého počítačového zločinu využívajícího virus Carina k ukradení osobních informací a přístupů. Kybernetičtí zločinci získali přístup k sítím, které potom využili pro finanční zisk a naprostou kontrolou finančního účtu oběti.“

Na závěr řekl, že otázka kybernetické bezpečnosti má globální rozsah:

„Proč jsou události jako Cyber polygon tak důležité? Dovolte na závěr konstatovat, že je potřeba globální koordinované reakce, jakou svět nepoznal, protože nikdy nebyla tak důležitá. Nakonec byla pandemie pouze akcelerátorem dlouhodobého trendu, jak postupujeme vpřed a nadále budeme žít a pracovat v prostředí, které je stále vhodnější k počítačové kriminalitě. Je potřeba spolupracovat s průmyslem a veřejnými partnery k překlenutí mezery v kybernetickém prosazování, což pro Interpol znamená vést globální úsilí v oblasti kybernetické atribuce. Využitím kybernetické operační a vyšetřovací podpory k postavení kybernetických zločinů před soud.“

Shrnutí

Celá tato konference působí, jako když učitel zkouší svého žáka, aby se ujistil, že žák ví co má říkat. Stejný scénář byl i u Plandemie, kde se globální představitelé navzájem zkoušeli z toho, co mají říkat, kdyby „náhodou“ vypukla nějaká pandemie.

Nyní se to bude hrát na to, že tady máme digitální viry, které napadají kybernetickou infrastrukturu. Budou se vyhlašovat internetové lockdowny a omezení přístupu lidem k internetu. Jak řekl generální sekretář Inerpolu Jürgen Stock, tak každá domácnost, která využívá internet, je potencionálním nebezpečím pro kybernetickou bezpečnost. K tomu dodal, že: „Systém je tak silný, jako jeho nejslabší článek.“

Globalisté pak budou chtít zavést přihlašovaní na internet pomocí biometrických údajů, jako jsou otisky prstu, nebo pomocí oční rohovky. Ve hře je také přihlašovaní na internet pomocí čipů implantovaných lidem pod kůží. Dalším stádiem bude vytvoření Kybernetických pasů, bez kterých se na internet nedostanete.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.