Středa , 29 března 2023

Děti po návratu do škol čeká v následujících měsících povinné očkování

Autor: Martin Kirschner.

V současné době, v létě, to vypadá, že se nic neděje. Jsou otevřeny zahrádky, hospody, kulturní a sportovní zařízení. Na druhé straně takzvaná „pandemie“ nebyla oficiálně ukončená, lidem nebylo politiky řečeno, že nemusí nosit roušky a kamkoliv chcete jít, tak se musíte prokázat Covid testem, potvrzením o vakcinaci a kde jsou benevolentnější, tak jim postačí důkaz o imunitě. To, že tato nařízení stále platí, je jasný vzkaz pro veřejnost:

„Ještě jsme spolu neskončili.“

Spousta aktivistů očekává, že na podzim, nebo dokonce v půlce Srpna tohoto roku vyhlásí politici nový lockdown. Straší se novými mutacemi, aby lidé byli neustále udržováni v permanentním strachu. V tomto dalším lockdownu bude zahájena masivní psychologická operace a vezme se to přes děti. Neočkovaní se v podstatě prohlásí za teroristy, kteří zabíjejí děti. Už si to částečně natrénovali v minulém lockdownu na zdravotních sestrách a pečovatelích, kteří byli obviněni z toho, že zabijejí pacienty, protože nejsou očkovaní.

Tentokrát k této psychologické operaci budou využity děti, aby bylo dosaženo co největšího manipulativního efektu. Možná víte, že i ve vězení, kde jsou kriminálnici, tak existuje určitý kodex, že se nesmí sahat na děti a vězni, kteří toto poruší, tak pak „záhadně“ spáchají sebevraždu a policejní stráž to ani neřeší. Když už vězni mají takový kodex, tak dovedete si představit, co to udělá s normálními lidmi, kteří uvěří této propagandě, že neočkovaní lidé zabíjejí jejich děti? Z neočkovaných se v podstatě stanou kriminálnici a teroristi zabíjející děti.

Čísla o úmrtích dětí se budou opět uměle nafukovat. Na druhé straně děti skutečně budu umírat, ale ne na Covid, ale na vakcíny. Samozřejmě se oficiálně uvede, že zemřeli na Covid. To že budou děti ve velkém umírat potvrzuje i poslanec Lubomír Volný:

V tomto videi také Lubomír Volný popisuje, jakými metodami budou děti tlačit do očkování. Popisuje zde nátlakové metody a segregaci dětí, které se nebudou chtít dát očkovat. Už teď ředitelé škol tlačí na rodiče, aby nechali své děti očkovat. "Odborníci" zase tvrdí, že dětí, které se nenechají očkovat, tak umřou. Čili zastrašování jede v plném proudu.

Není třeba zmiňovat, že po takovém psychickém týraní a nátlaku, budou děti sami vyžadovat očkování a prosit své rodiče. Segregace dětí je přechodná fáze a později bude toto očkovaní dětí povinné a bez souhlasu rodičů.

Jednoduše řečeno globalisté potřebují, aby začaly umírat děti, protože to ve společnosti vyvolá masovou hysterii a bude tím zahájen proces další psychologické operace. K tomu poslouží již zmíněné očkování, které prokazatelně již zabilo k dnešku deseti tisíce lidí. Rodiče, kteří nebudou chtít dát očkovat své děti se prohlásí za nezodpovědně, což povede k dalším krokům.

Nikdo si nebude brát servítky s lidskými právy a ptát se na souhlas rodičů, jestli souhlasí s očkováním. Proto se s největší pravděpodobností v Září, nebo následujících měsících stane, že se zavřou dveře škol i s dětmi, které budou násilím zaočkované. Rodičům bude zabráněn vstup do škol policii, aby své děti ochránili před násilnou vakcinací.

Pokud nevěříte, že se něco takového může v demokratické společnosti stát, tak se podívejte do Kanady, kde se to již stalo:

Kanada před podvodnou pandemii byla jednou z nejdemokratičtějších zemí světa s pevným právním základem a na tomto příkladu můžete vidět, co globalisti pomocí hysterie a strachu udělali s tamními lidmi a především policií, které jejich jednání nepřijde nemorální a protizákonné. Z obyčejných lidí (policisté, učitelé, zdravotníci a jiní) se stávají spojenci globalistů, díky této psychologické manipulaci, aniž by si to uvědomovali.

Jak říká David Icke: „Poznej cíl a uvidíš cestu.“ Pokud známé cíl této cesty (proočkovat všechny), tak můžeme analyzovat, jaké procesy řízení budou zahájeny. Moje intuice mě téměř nikdy nezklamala. Již v lednu 2020, kdy pandemie teprve začínala v Číně, jsem věděl, že cílem toho všeho je povinná vakcinace lidí. Předpověděl jsem také vpád Tureckých vojsk do Sýrie a také to, že budou omezována lidská práva. Neříkám to proto, abych se vychloubal a nemusíte mi ani věřit. Nicméně pak neříkejte, že jsem vás nevaroval.

Záleží tedy čistě na vás, jestli v Září pošlete své děti do škol a budete slepě věřit systému, že se o ně „postará“ a nebo vezmete zodpovědnost za sebe a svou rodinu do svých vlastních rukou, a nevydáte nikoho covid mafii k vakcinaci.

V prvotní fázi se vždy využívá metody cukru a vydíraní. Poté se přechází k hrubším metodám. Jak říká Lubomír Volny: "zavede se segregace dětí". Poslední fází bude buď úplné vyloučení dětí ze školského systému, nebo povinné naočkování. To druhé je pravděpodobnější vzhledem k tomu, jakou masovou hysterii se chystají globalisté vyvolat proti neočkovaným lidem s cílem všechny naočkovat.

Andrej Babiš řekl: „Za této vlády nebude nikdy žádné povinné očkování, ani zdravotníků, aby to bylo jasné. To je debata, nechť si ji příští vláda vede, ale já to tak nevidím, zkrátka není důvod,“ Všimněte si ale slov "za této vlády" a jak říká, že se chce vyhnout této debatě. Nová vláda se sestavuje po volbách. Je tedy pravděpodobné, že povinné očkování dětí začne až po říjnových volbách.

 

 

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.