Pondělí , 27 března 2023

GMO hmyz v potravinách je skrytým očkováním pro změnu DNA

Vlády po celém světě chtějí, abychom přešli na „ekologický“ hmyz, který by měl nahradit především hovězí dobytek, v rámci agendy záchrany planety a redukce CO2. Proto se například v Nizozemsku likvidují farmáři a jejich farmy.

Za tu dobu co byla spuštěná propagace hmyzů a cvrčků si lidé sdílejí informace a zjišťují, že třeba taková látka chitin je pro lidské tělo nestravitelná a toxická.

Je potřeba však poukázat i na další složky, které hmyz obsahuje a pravda je opravdu děsivá.

Podle Ivany Stenzlové, mikrobioložky a odbornice na výživu, obsahuje hmyz také „parazity, antiživiny, toxiny a antibiotika“. Například říká, že toxiny ničí a paralyzují nervový systém.

Stenzlová odhaluje zákeřnou globalystickou agendu a říká, že „do mouček z hmyzu se přidává umělá sekvence DNA a tím pádem u lidí dojde k poškození chromozonu X, což znamená, že se budou rodit hermafrodité. Jedná se o manipulaci DNA.“

Globalisté chtěli změnit naši DNA přes vakcínu. Ne všichni se však nechali naočkovat. Nyní budou postupně měnit naši DNA přes stravu, která je pro lidi nezbytná. Půjdou na to přes GMO hmyz.

To, že se z lidí stanou hermafrodité znamená, že budou neplodní. Je to naplňování globalystické agendy depopulace.

Stenzlová říká, že takzvaná hra na „ekologičnost“ je jenom záminka, jak nás přinutit jíst produkty nadnárodních společností. Například takové „vegetariánské umělé maso“ se vyrábí z kmenových buňek získaných z nenarozených telátek, která jsou před narozením zabita. Do tohoto produktu se přidávají růstové hormony, které mají urychlit růst těcho buňěk, ale mikrobioložka varuje, že tyto růstové hormony zároveň podpoří růst rakoviny u lidí!

V současné době se plánuje medializace hmyzu o tom, jak je toto jídlo výživné a jak zachrání planetu. Bude se to podobat propagandě vakcín za éry Covidu.

Stenzlová radí, jak se můžeme této nebezpečné stravě vyhnout: „Podporujte místní české farmáře a nekupujte průmyslové hmyzí produkty.“

Zde nakonec můžete shlédnout video Ivany Stenzlové k celé situaci:

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.