Sobota , 10 června 2023

Icke: 19 a 20. duben jsou dny krvavého obětování ohněm v souladu se satanskými okultními zákony

Podobně jako mají křesťané své svátky, kdy se modlí a oslavují, tak stejně tak mají své magické dny satanisté, kteří pořádají obětní a okultní rituály Baalovi.

David Icke, spisovatel a novinář, v knize Spoušť mluví o tom, že tyto satanské rituály jsou dokonce prováděné zpravodajskými službami jako jsou FBI a ATF (ve službách satanistických elit) ve dnech 19. a 20. dubna, kdy se otevírají portály do temných světů. Budu zde citovat ze strany 108 této knihy.

Citát z knihy:

Znovunavštívené Waco

FBI a Bureau of Alcohol, Tobaco and Firearms byli klíčovými hráči v masové vraždě mužů, žen a dětí na ranči nebo ´areálu´ davidiánské komunity.

Branch Davidians (davidiáni – pozn. překl.) jsou novým náboženským hnutím, které vychází z církve adventistů sedmého dne. Je to sekta založená na biblických základech, věřící v apokalypsu. Jejich ranč se nacházel v Texasu, zhruba dvacet kilometrů od městečka Waco.

Dne 19. dubna 1993 byl tento ranč přepaden agenty dvou zmiňovaných organizací a nakonec vypálen. Zahynulo tehdy více než sedm desítek lidí. K bombovému útoku v Oklahoma City došlo také 19. dubna, ale o dva roky později. Měla to být pomsta za to, co se stalo davidiánům. Jejich ranč se nazýval Mount Carmel, podle hory v Izraeli, o níž se píše ve starém zákoně. Oficiálně panovalo přesvědčení, že je na ranči uskladněno velké množství ilegálních zbraní. A tak si ATF obstarala soudní příkaz k prohledání ranče a také k zatčení lídra sekty Davida Koreshe a několika jeho stoupenců.

Pokud měla ATF důkazy o Koreeshově protizákonném jednání, tak ho mohla bez problémů zatknout o několik měsíců dříve. V té době poměrně často svůj ranč opouštěl. Ovšem tito  hluboce mentálně narušení psychopati chtěli vidět rituální obětování za přítomnosti kulek a plamenů. a 19. duben nebyl stanoven náhodně.

Ve stejný den v roce 1944 nacisté, tito zlovolní okultisté, na Hitlerův povel vypálili židovské ghetto ve Varšavě. Ghetto bylo systematicky vypalováno blok za blokem a nakonec byla zatopena kanalizace, kterou utíkající židé využívali k úniku před plameny. Něco podobného provedli agenti ATF a FBI ve Wacu.

19. a 20. duben jsou dny krvavého obětování ohněm v souladu se satanistickými okultními zákony. Tyto zákony otrocky následuje Skrytá ruka a její agenti. 19. duben je prvním ze třinácti dnů satanistického rituálního období, které je zasvěceno bohu ohně Baalovi (Molechovi, Nimrodovi, v Římě  nazývanému také Saturn). Obětní ohňové rituály, které probíhají 19. a 20. dubna, jsou zaměřeny především na děti. Stejně jako tomu bylo při útoku v Oklahoma City, kdy 19. dubna v dětském centru v Murrahově budově zemřelo devatenáct dětí. A 19. dubna také zemřelo dvacet šest dětí na vypáleném ranči davidiánů v Texasu. Střelba na střední škole ve městě Littleton se odehrála 20. dubna a také zde byli přítomni agenti FBI a ATF.

Snažím se stále dokola zdůrazňovat posedlost těchto lidí okultními rituály a také dodržováním jejich zvráceného kalendáře. Toto téma podrobně rozebírám  v knize The Biggest Secret a také v dalších svých knihách.

Pro satanistické psychopaty jsou války pouhými hromadnými, obětními, krvavými rituály.

ATF nakonec napadla davidiánský ranč s nasazením tří bojových helikoptér Národní gardy a také s konvojem 80 vozidel, který se táhl téměř dva kilometry daleko. Obyvatele ranče však kladli tuhý odpor, a tak došlo k obléhání, při kterém útočící jednotky neměly žádný zájem vyjednávat. Toto bylo později kritizováno ve zprávě ministerstva (ne)spravedlnosti. Janet Renoová, čerstvé jmenovaná generální prokurátorrka Clintonovy vlády, dala právě 19. dubna zelenou finálnímu útoku na Mount Carmel s použitím tanků a plynu. Její hlavní výmluvou pro tento atak bylo, že na ranči docházelo ke zneužívání dětí Takže ji napadlo řešení. Před zneužíváním je zachrání tak, že všech 26 pozabíjejí. Tým FBI pro záchranu rukojmích později popřel informaci, že by ke zneužívání dětí docházelo.

O této události byly natočeny dva dokumenty, které devastujícím způsobem odhalují naplánovanou masovou vraždu, do níž se zapojili FBI, ATF a další lidé z nejvyšších vládních pozic. Jsou to: Waco: The Rules of Engagement (Waco: Pravidla boje, 1997 – pozn. překl.) a Waco: a New Revelation (Waco: Nové odhalení, 1999 – pozn. překl.). První z nich dostal cenu Emmy za nejlepší investigativní zpravodajství. Druhý dokument moderoval bývalý speciální agent FBI Dr. Frederic Whitenhurst, který detailně popsal nezákonnou manipulaci s důkazy a ohromující ´neschopnost´ kriminální laboratoře FBI. Oba dokumenty odhalují použití ´flash-bang´ granátů.

Tyto granáty měly zapálit oheň na ranči davidiánů, který byl předtím doslova zaplaven výbušninami a jedovatým plynem. V každé části ranče, kde požáry vypukly, byly nalezeny zbytky těchto granátů. V oficiálním prohlášení je však uvedeno, že se jednalo o tlumiče a další části zbraní. Je zdokumentováno, jak armádní agenti umístili speciálně ´tvarované´ nálože na střechu betonové budovy, jež se stala ´bunkrem´, kde ženy a děti hledaly ochranu před vysoce koncentrovaným slzným plynem. Použité nálože svým výbuchem protrhly betonovou střechu budovy a zabili vše živé uvnitř. Tlak a žár po výbuchu byl tak obrovský, že způsobil částečný rozpad a roztavení těl žen a dětí. Armádní expert na výbušniny generál Benton Partin tuto verzi událostí podpořil. Části tvarovaných náloží nalezli někteří vyšetřovatelé i ve zbytcích Murrahovy budovy v Oklahoma City.

Gene Cullen, služební důstojník CIA, patří mezi zdroje, které při ´obklíčení´ potvrzují přítomnost členů Delta Force, což je elitní (a s odumřelými mozky fungující) jednotka armády USA. Členové Delta Force se zúčastnili útoku na ranč davidiánů a pálili na všechny, kdo se pokoušeli z ranče utéct jedinou možnou únikovou cestou. Takže davidiáni byli buď postříleni, nebo zemřeli v ohnivém infernu.

FBI uvedla, že má nahrávky, na kterých davidiáni plánují zapálení celé usedlosti. Tyto nahrávky ovšem nebyly nikdy zveřejněny, protože FBI lže. To je přesně to, co šéfové FBI dělají. Lžou. Je to jejich práce.

Lídr kultu davidiánů David Kosher byl mezi sedmdesáti šesti zavražděnými. Jaké byly následky pro FBI a ATF po tomto útoku ve Wacu? Jejich financování se navýšilo. A po Oklahoma City? Totéž. A po 11. září? Co myslíte?

Konec citace.

Závěr

V knihách, které David Icke zmínil, se podrobněji popisuje to, jak satanisté vládnoucí tomuto světu a provádějí satanistické rituály s přesným načasováním, protože v těchto časech se otevírají portály do jiných dimenzí umožňující napojení na démonické bytosti.  Mučení a krvavé rituály (hlavně s dětmi) jsou pro tyto bytosti zdrojem energetické potravy. Jak říká Icke, tak válka je obětním a krvavým rituálem, kterým vládnoucí satanisté tyto bytosti krmí. Výměnou za to tyto bytosti satanským "elitám" propůjčují moc vládnout nad světem.

Pro někoho to může znít neuvěřitelně, ale to je hlavní příčinou toho, proč v každém století proběhne několik válek. Jedná se o obětní rituál v masovém měřítku, kdy jsou lidé poštvávní proti sobě, aby se tohoto rituálu účastnili jako energetická potrava pro démonické entity skrze svá utrpení. Prostřednictvím trýznivé smrti obětí elity získávají Adrenochrom, který jím dodává sílu a věčné mládí a stejně tak na energetické úrovni z toho těží démonické bytosti.

Kdyby tohle lidé věděli, tak by se nikdo neúčastnil mocenských her a lidé by nešli do války, protože by věděl, že vše je jenom divadlo sloužící k satanskému rituálu.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.