Neděle , 26 března 2023

Jak aktivně zlepšit a navýšit svou energetickou rezonanci: Soubor nápadů a doporučení

Autor: Alue. K. Loskotová.

Většina lidí neví, ani si neuvědomuje, že vibrují na velice nízké frekvenci. Tyto nízké frekvence neovlivňují jen je, ale ovlivňují i ​​lidi kolem. Kvantová fyzika dokázala, že všechno ve vesmíru má jasně danou energetickou frekvenci (pravda je jenom jedna a je jasně daná, to platí i pro symboliku) a vibrace vaší energie mohou být změněny vaším stylem života v každodenním světě. Ať už to jsou vaše myšlenky, vaše přesvědčení, nebo vaše činy.

Co se děje, když jsou vaše vibrace nízké?

Když jsou nízké, odpovídáte na kladené otázky s nízko-vibračními odpověďmi, používáte nízké vibrační barvy, vaše celková nálada je nízko (špatná, chmurná, bez zájmu) a snažíte se vymanit z tohoto stavu. Často ale člověk neví jak, nebo neví kde na to má brát sílu. Nabalování destruktivní energie často udělá efekt sněhové koule valící se z velkého kopce dolů a může být spuštěn něčím tak jednoduchým, jako jediná myšlenka. Na tu se mohou začít nabalovat další myšlenky, na ně činy a pokud to včas nezarazíte, už v tom jedete.

Když jste obklopeni lidmi, kteří také vibrují na nízké úrovni, máte na výběr dvě věci. Můžete se k nim připojit a pokračovat v té mizérii spolu, nebo je můžete opustit a chránit tak svou vlastní energii. Když máte nízké vibrace, nejste často schopní se postarat o ty, kteří se z vás snaží vyčerpat energii. Jste prostě snadný slabý cíl.

Zvyšování vašich vibrací není vždy to nejjednodušší, protože to vyžaduje změnu ve vašem způsobu myšlení, změnu v tom jak jednáte a co je nejdůležitější, jak reagujete na lidi, místa a situace.

Způsoby, jak zvýšit vibrace

Když pracujete na změně a zvýšení svých vibrací, jedná se o proces učení, který není snadné zvládnout okamžitě a zcela bezchybně. Změna způsobu vašeho myšlení je skutečně těžká věc a je snazší vzdát se, než aktivně bojovat za změnu. Není to jednorázová akce, je to něco, co musíte cvičit den za dnem. Změna destruktivních vzorů myšlení trvá a vyžaduje svůj čas.

Hluboké dýchání

Když budete pomalu a pořádně dýchat, přivádíte do těla více kyslíku, což zvýší vaše vibrace – získáte tím energii. Když zhluboka dýcháte, začnete se cítit uvolněně a to má přímý vliv na mozek a nervový systém. Klidný stav mysli vytváří konstruktivní energii. Když je člověk zrelaxovaný a  v klidu, dýchá obvykle lépe a více, než když je stažený, v křeči a ve stresu (Taky přestáváte dýchat, když se u filmu bojíte? V tu chvíli tím trpí celý organismus, i energie). Hodně stresovaní lidé s nízkou energií obecně dýchají málo, povrchně a špatně. Naučte se tedy dýchat.

Smějte se


Je to opravdu velmi jednoduché. Úsměv z nás sundává špatné energie. I když se zrovna necítíme dobře, můžeme použít jednoduchou techniku. Předstíráme, že se máme dobře a začneme se smát, usmívat. Tím přeprogramujeme svoji mysl a od fyzického úsměvu se postupně začneme usmívat i vnitřně. Dobrý způsob, jak ze sebe setřást zlý pocit a nepříjemný zážitek, je něčemu se pořádně zasmát a situaci tím odlehčit. Pokud vám to moc nejde, najděte si dobré vtipy, srandovní web stránku, nebo si pořiďte zvířátko, které vás pokaždé rozesměje. Konstruktivní lidé chodí po světě s úsměvem na tváři, často si to ani neuvědomují.  Usmívají se prostě pořád. Vyhledávejte příležitosti ke smíchu a smějte se pořádně, od srdce.

Krása

Další velmi jednoduchá metoda je najít něco krásného a pořádně to ocenit. Požitek z krásy může zvýšit naše vibrace. Najděte si něco krásného, co můžete obdivovat, nad čím se můžete rozplývat. Upravte hezky svoji zahradu a radujte se z květin, kterým se tam daří. Udržujte svůj dům v čistotě a uspořádejte ho tak, abyste se při pohledu na vaše prostory cítili dobře a příjemně, abyste si říkali ,,to je ale krásný pokojíček”. Když se budete hodně pohybovat v prostředí, které je pro vás už na první pohled ošklivé, nebudete se cítit dobře a tím se sráží dolů vaše energie. Proto jsou konstruktivní lidé čistotní a pořádní. Cítí, že v nepořádku a v chaosu není krásno a bez krásna není dobrý dojem z prostředí.

Vděčnost

Uvědomte si všechna požehnání, která máte ve svém životě. Na začátku může být velmi obtížné přesně určit, za co máte být vděční, když máte nízké vibrace. Když si začnete psát seznamy toho, za co jste vděční, přinutíte svůj mozek, aby se zaměřil na to, co je dobře. Soustředěnost na to co je zlé a špatné, je totiž destruktivní návyk a ten se dá přeučit!
Vděčnost zvyšuje vaši vibraci. Pokud během dne necítíte vděčnost přirozeně, udělejte si minimálně jednou měsíčně čas na psaný seznam. Na seznam patří i věci jako ,,mám dvě zdravé nohy, mám zdravé oči, mám hodnou maminku,” protože ne každý tohle má!

Meditace

Je prokázáno, že meditace může pomoci léčit vaše tělo a mysl, ale také vám pomůže zvýšit vibrace. Když meditujete, zbavujete se stresu, napětí a myšlenkového chaosu, což pomáhá zlepšit vaši energii.

Zbavte se emocionální zátěže!

Máme tendenci držet se spousty emocionálních závaží, která nás táhnou dolů a zabraňují nám v pokroku. Když se stále vracíte k tomu, co vám kdo udělal, litujete se a všechny kolem vnímáte jako své nepřátele a konkurenty co vám taky chtějí ublížit, vyčerpáváte svoji energii na mrtvého kostlivce ve skříni, místo abyste tu energii dali do svých ambic, plánů a radosti ze života. Abyste se mohli soustředit na to co je dobré a abyste to dobré mohli začít aktivně tvořit a uměli to ocenit, musíte svoji mysl zbavit starých toxinů a komplexu ,,oběti všeho a všech”.

02Dobrý rituál je napsat dopis tomu, kdo vám nejvíc ublížil, napsat do něho úplně všechno, i to co jste si nikdy nedovolili nikomu říct, nebát se ani odporností a sprostých slov, doslova se na daný papír ,,emocionálně vyzvracet”. Vložte do něho všechno zlo a zlobu, které v sobě máte a poté papír rituálně spalte nad ohněm s myšlenkou, že to odevzdáváte. A pak už se k tomu nikdy nevracejte. Budete se hned cítit lépe a rituál se dá podle potřeby opakovat, nebo používat na další osoby. Více o vyrovnávání se s duševními traumaty, minulostí a nalezením sebelásky, najdete v rozsáhlé knize Svítání.

Buďte aktivní

Pravidelné cvičení, tanec který se vám líbí. Prostě se pořádně hýbejte! Když jste aktivní, vytváříte endorfiny, které vám pomohou cítit se šťastně, a čím šťastnější jste, tím více budete prožívat a přitahovat krásné zážitky, protože budete vibrovat na vyšší frekvenci.

Cvičení je navíc parádní způsob, jak se zbavit napětí a stresu… v podstatě meditace pohybem. Můžete také ,,vyskákat a vyposilovat” vztek a frustraci, vložit je do pohybu a tím se jich konstruktivně zbavit. Rozhodně v sobě neskladujte vztek, ani jiné destruktivní emoce, vždycky je ze sebe dostaňte ven a právě aktivní pohyb je na tohle ideální.

Příroda

Pobyt v krásné přírodě dělá zázraky s vaší energií, protože příroda přirozeně rezonuje na vysoce konstruktivních léčivých frekvencích, které předá vašemu organismu.
Když se navíc soustředíte na to, co vás teď obklopuje, a ne na to, co se děje ve vaší hlavě nebo v životě jiných lidí, začnete vibrovat na vyšší úrovni. Přijdete na nové myšlenky, získáte lepší nadhled, zbavíte se napětí. Proto se z přírody vždycky vracíme tak osvěžení a vnitřně spokojení. Nabrali jsme energii a ještě jsme si u toho vyčistili hlavu.

Nepomlouvejte a nebuďte škarohlídi

Přestaňte drbat a stěžovat si, protože obě tyto věci snižují energii a navíc zjistíte, že je potom těžší a těžší najít věci, za které jste vděční a které jsou dobré (vytváříte si tím špatný návyk!). Přestaňte házet špínu na jiné lidi a neřešte od rána do večera co je všechno na světě blbě. Nešpiníte tím totiž ostatní, ale sami sebe.

Perfekcionista a vnitřní kritik musí konečně zklidnit hormon

Musíte být nejlepší na světě, nikdy si nedovolíte chybu a na vaší podlaze nikdy nesmí ležet jediný chlup z kočky? – Přestaňte na sebe být tak tvrdí!

Když od sebe očekáváte věci, kterých nedokážete dosáhnout, nastavujete se na zklamání a tím si snižujete energie. Přijměte se jako živoucí lidskou bytost, která neví a neumí všechno na světě, dělá omyly, občas je unavená, nemá chuť, nemá čas, nestíhá a má na to právo. Nejste stroj a nemusíte nonstop šlapat jako švýcarské hodinky.

Nikdo dokonalý a vševědoucí z nebe nespadl, je to o postupném rozvoji a sbírání zkušeností. Takže než si po večerech nadávat, že vaši hudební skupinu ještě nezná celý svět a nemáte deset vydaných alb, stanovte si realistické menší cíle, na které máte energii a vlohy a plňte je postupně.

Naučte se občas taky slevit z vysokého standardu, pokud jste chorobní perfekcionisté, nebo jste posedlí sterilním úklidem. Tohle vás unaví a přináší do vašeho života zbytečné napětí a stres, které vám opět odčerpávají energii. Klidně občas nevysajte, neutřete prach a nechte ve dřezu neumytý hrnek. Neznamená to, že se budete celý den válet na gauči, na všechno kašlat a že ve vašich neumytých hrncích budou vznikat zárodky nové civilizace, nebo že rezignujete na své cíle. Nene, to by zase byl opačný sebedestruktivní extrém. Usilujte o rovnováhu. Když to budete přehánět s dokonalostí i s leností, obojí je špatně a oboje vám nakonec energii ubírá.

Hudba

Zapněte si svou oblíbenou hudbu a poslouchejte. Když slyšíte hudbu, která vás baví, skutečně začnete přesouvat svou frekvenci na vyšší úroveň, díky tomu se budete cítit šťastnější.

Udělejte něco nového a spontánního

Už jste někdy chtěli něco udělat, ale neměli jste na to odvahu? Když děláte něco nového a mimo svou komfortní zónu, ve skutečnosti pomáháte vašemu mozku vytvářet nová synaptická propojení a vést nové elektrické impulzy. Zkoušejte nové věci a dovolte si být občas spontánní. Pravděpodobně vám realizace zvláštního nápadu přinese radost a vzrušení (Vy přece cítíte, co je pro vás dobré. Když po něčem toužíte, asi to má nějaký důvod. Tak jděte na výlet, běžte do ZOO, připojte se ke společné akci, jděte na přednášku, přihlaste se do kurzu který vás zajímá). Uvolníte se, získáte nové zkušenosti, nové zážitky a s tím přijdou nové možnosti. Nikam se nedostanete, pokud chcete změnit svůj život (změnit život znamená změnit své energie), a přitom žijete pořád stejně, stereotypně, komfortně a nevyzkoušíte nic nového. To je jako sedět každý den doma, nikam nechodit, s nikým se nevídat ale plakat, že nemáte ženskou – no ona tam někde je, ale musíte jí dát šanci vás potkat!

Afirmace

Jsou  to větičky, které vám mohou pomoci změnit způsob myšlení. Afirmace jsou o opakování slov, která odpovídají vašemu přání. „Jsem šťastná.“ „Jsem otevřená změnám a jdu jim vstříc.“ „Jsem statečný.“ Nemusíte hned věřit tomu co říkáte, ale je to dobrý začátek a jednoduchá pomůcka, jak lépe zrealizovat změnu, jak ji více otisknout do prostoru, aby rezonovala a pomohla vám upravit realitu podle vaší představy.Slova jsou vibrace. Vysílejte ven ty správné vibrace a uvidíte, co se vám vrátí zpátky. Hlavně si ale dejte pozor, abyste neměli věty formulované v záporu, fungovaly by opačně, jak už jsem mnohokrát vysvětlovala. Vesmír nezná slovo NE a slyší slova bez předpony NE.

Dejte něco na oplátku

Je snadné a velmi pohodlné dostat se do destruktivního myšlení. Soustředit se na to, čeho nemáme dost a co nám schází a pak za tím běhat. Abychom se zbavili nastavení hrabivého křečka a Kačera Donalda, musíme se naučit přát druhým hojnost a k hojnosti jim napomáhat. Dejte něco, co druhý potřebuje.

Říká se, že abyste získali to, čeho máte málo, máte darovat z toho svého kritického mála část někomu, kdo má ještě míň. Tím změníte svůj program, překonáte přesvědčení o nedostatku a odstraníte špunt, aby to k vám mohlo zase dotéct. Když budete jak křeček co nic nedá a nepustí, blokujete si nový přítok hojnosti!

Když dáte něco někomu jinému, měníte své mentální nastavení tak, že máte dost, takže teď vydáváte přebytek pro nejvyšší dobro druhých. Hojnost má vysoké vibrace a sdílením své hojnosti s těmi, kteří ji potřebují, ji přitáhnete do svého života.

Zapomeňte na bláboly o skromném chudém světci, co jedl jenom sušené kobylky a umřel sám v rozpadlé chatrči. Být duchovní, nebo spirituální, neznamená být chudý, ubohý a nemít na složenky. Je to zhoubný myšlenkový koncept, který zde záměrně implementovala církev, aby se lidi hojnosti báli, aby ji nechtěli a aby ji druhým lidem ani nepřáli. Je to ve skutečnosti přesně naopak. Když máte v životě dostatek a prožíváte hojnost, znamená to, že jste v rovnováze, že to zvládáte. Naopak těžká bída je výsledek špatného myšlenkového konceptu, strachu a nasekaných chyb. Žijte v hojnosti a radujte se z ní, tím zvyšujete své energie.

Technologie

Žijeme ve světě, který je technologicky orientovaný. Stali jsme se závislí na potřebě vědět co se děje ve světě, a dnes je to už dostupné přímo na dosah prstu. Technologie vyzařuje frekvenci, která lidský organismus vyčerpává a nedělá mu dobře.

Naučte se používat techniku s rozvahou a rozumnou mírou. Seďte od toho dál, nedržte to pořád v ruce, nepřikládejte si to na tělo ani na klín, nedávejte si to k hlavě!

Nikdo vás nenutí žít v jeskyni, ale opravdu musíte mít vždycky s sebou zapnutý mobil? Opravdu musíte u počítače trávit pět hodin denně a nestačí hodina? Kolik času tam vlastně trávíte plodně, aktivně, konsturktivně, sebevzděláváním, a kdy jenom tupě čučíte a mohli byste dělat něco lepšího?

Jak můžete aktivními změnami zredukovat čas strávený u obrazovky? Například se můžete zbavit televize, to je jeden z prvních a nejjednodušších kroků, navíc tím ušetříte hromadu času.

Už jste někdy byli tím svým mobilem tak otrávení, že jste ho chtěli hodit do koše? – To je jasné varování, že je toho na vás moc a že to takhle dál nemůže být. Začněte číst knížky, mluvte s lidmi osobně jděte na procházku BEZ MOBILU. A ne, opravdu nutně nemusíte vědět, co děje na celém světě, co zrovna dělá vašich 300 přátel na facebooku a nemusíte odpovídat na SMS do deseti minut. Neustálý život online vytváří chronický stres a stres vás vyčerpává. Proto je nutné umět se taky odpojit.

Buďte kreativní

Může to být malba, kresba, hraní hudby, psaní…. Cokoliv, co rozproudí vaši kreativní energii a budete se u toho cítit šťastní.

Vnější situace a okolnosti nejsou dílo náhody. Je to výsledek našeho myšlení a jednání. Newtonův třetí zákon praví, že pro každou akci existuje stejná a opačná reakce. To znamená, že v každé situaci, ve které se ocitnete, existuje interakce dvou působících sil. Velikost jedné síly se rovná velikosti druhé. Pokud se ocitnete v nějaké situaci, budou v ní jak kladné tak i záporné síly a vaše volba určuje, jakým směrem se dál vydáte. Vaše vibrace jsou vyloženě o vaší zodpovědnosti a nemůžete očekávat, že vás někdo kompletně provede vaším úkolem, nebo to udělá za vás. Musíte se rozhodnout, že provedete změny, které jsou nezbytné pro zvýšení vašich vibrací a pak za tím skutečně jít.


připravila Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.