Neděle , 26 března 2023

Jak léčí holografické lékařské postele Med-Bed a na co se můžete těšit

Autor: Isiri

Poradci vysvětlují Donaldu Trumpovi, jak fungují Med Beds

Energetické lékařské postele na bázi tachyonové a plazmové energie.

Podle Randa existují tři typy lékařských lůžek (Med Bed):

Holografická lékařská lůžka

Regenerační lékařské postele, které regenerují části tkání a tkání, které pracují s jiným zdrojem

Obrácená pulverzující lékařská lůžka, která regenerují celé lidské tělo za přibližně dvě a půl minuty, od hlavy až k patě.

Co znamená tato moderní technologie pro 80 letou ženu? Za necelé tři minuty může omládnout o 50 let znovu mít 30 let. Může mít znovu děti. Pokud chce, může mít novou rodinu. Technologie Med Bed vypadá jako věčný pramen mládí. Med Bed zkontrolují tělo a napraví nedokonalosti. Tato technologie zde byla už dlouho, není to něco, co právě spadlo z nebe, jen byla po dlouhou dobu před lidskou rasou schovávána. Technologie Med Beds nepochází z planety Země a není to technologie vytvořená pozemšťany. Tuto technologii darovali lidstvu našeho světa mimozemšťané.

Med Bed je založena na energii tachyonových částic a na energii plazmy. Půda, atmosféra, voda, to vše je plazmatická energie, všechno ve vesmíru je energie plazmy, je to jen jiná forma vibrační frekvence.

Med Beds mají umělou inteligenci (AI), kterou lze ovládat, aby se nevymkla kontrole. Fungují na principu rezonance, udělají MRI skeny a magnetickou rezonanci vašeho těla umístěného v trubici a diagnostikují nemoci. Med Bed skenuje kůži, svalovou tkáň, všechny orgány a vše ve vašem těle. Ukazuje vše až po mikronovou hladinu krve. Vlastně identifikuje vaši DNA a provádí kompletní analýzu vnitřního těla. Když to udělá, zachytí všechny druhy chorob a jakékoli genetické vady. Například můžete mít leukémii 4. stupně a na lékařské posteli budete vyléčeni za cca 2,5 minuty a to bez vedlejších účinků. A pokud jste měli některý orgán z vašeho těla odstraněn, proces obnovy Med Bed tento orgán regeneruje, jako kdyby odstraněn nikdy nebyl, protože vaše tělo zanechává rezonanci – vibrační frekvenci.

Tělo si vždy pamatuje, že byl orgán odstraněn nebo přestal fungovat, a umělá inteligence lékařského lůžka se při regeneraci orgánů spojí s vibrační frekvencí těla a s DNA. Rand říká, že studoval výzkum rakoviny po mnoho let a rakovinu lze léčit pomocí Med Beds kdykoli, velmi jednoduše a velmi levně, protože to udělal pro lidi.

S Med Beds zmizí rakovina, zmizí chemoterapie, zmizí Lou Gehrigova choroba, zmizí Hodgkinova choroba a svalová dystrofie, zmizí všechny nemoci, i přestože nikdo nevěří, že Med Beds existují, že je snadné je vyrobit v dostatečném množství a připravit k distribuci.

Když jste v Med Bed, necítíte žádnou bolest, neprocházíte radiací. Necítíte při tom nic negativního, jen se ponoříte do hlubokého spánku. Žádná injekce, žádné jehly nebo něco podobného. Probudíte se a podíváte se do zrcadla a vaše vrásčitá pokožka je pryč a vaše bílé vlasy mají barvu jako když jste měla 20 let. Stejně je to se zrakem, sluchem, chutí a čichem, vše se vrací do dokonalého mladšího stavu.

Med Beds bude řídit armáda původem z Texasu a Floridy.

Poprvé byly použity k léčbě dětí vynesených z tunelů. Využívají je i bojující vojáci a spolupracující zdravotnický personál. Válka v tunelech pokračuje a letos bude z tunelů vyneseno ještě velké množství dětí.

Toto je nová éra nové Země a nové lidské rasy. Je naprostým opakem toho, čím jsme si prošli. Těchto několik technologií je již tady a je třeba zajistit jejich přínos pro lidi, kteří je mohou využít.

Zdroj překladu: kralicinora.org
Zdroj:  https://www.facebook.com/groups/1325024107952957/permalink/1328593247596043/

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.