Středa , 29 března 2023

Jak léčit rakovinu a proč je chemoterapie nebezpečná


Author: Martin Kirschner

Existují určité přírodní postupy, díky kterým se člověk může z rakoviny vyléčit (Public Domain)
Existují určité přírodní postupy, díky kterým se člověk může z rakoviny vyléčit (Public Domain)

Osobně neznám člověka, který by se vyléčil z rakoviny pomocí chemoterapie. Zato znám spoustu lidí, kteří se z této nemoci vyléčili svépomoci. Tento článek bych rád věnoval všem lidem trpících tou to nemocí.

Proč je chemoterapie nebezpečná

Jak už jsem psal výše, neznám člověka, který by se z rakoviny vyléčil pomoci chemoterapie. Důvod je jednoduchý. Léčba chemoterapii spočívající ve vpravování chemických látek do organismu. Jedná se například o antibiotikum, virostatika, antipyretika, což jsou vysoce jedovaté a toxické látky. Do toho přidejme radioterapii (ozařování radiací), která je také součástí chemoterapie a jistě si sami dokážete představit co to s tělem člověka udělá.

Chemoterapie pomocí radiace nejenže neničí rakovinové buňky, ale také nezastavuje jejich růst. Místo toho napomáhá jejich růstu a ničí zdravé buňky v těle. U chemoterapie také dochází k celkovému rozkladu imunitního systému, takže člověk je pak zcela nechráněn proti virům a jiným infekcím.

Dr. Hardin B. Jones, bývalý profesor medicínské fyziky a fyziologie na Kalifonské universitě v Barkley studoval délku přežití rakovinou trpících pacientů po dobu více než 25 let. To, na co přišel, doslova vyvedlo z míry celou vědeckou komunitu, která se dodnes s jeho zjištěními nedokázala smířit. Dr. Hardin B. Jones zjistil při svých rozsáhlých výzkumech, že pacienti, kteří svou rakovinu nijak neléčili, žili až 4 x déle, než pacienti, kteří se léčili pomocí chemoterapie.

„Lidé, kteří odmítli konvenční léčbu, žijí v průměru ještě 12 a půl roku. Ti, kteří akceptovali standardní metody léčby (chemoterapie), žili v průměru jen 3 roky.“ uvádí Dr. Jones

Je zajímavé, že odborníci, kteří nám tvrdí, že radiace je nebezpečná (Černobyl, Fukušima), zároveň tvrdí, že je léčivá (radioterapie). Přitom jde o jednu a tu samou radiaci. Tak proč nám jednou říkají, že je nebezpečná a podruhé, že je zdraví prospěšná? To by přece pacienti trpící rakovinou mohli jezdit na ozdravné pobyty do Černobylu, nebo ne?

Léčba chemoterapii je navržena tak, aby co nejdéle protahovala nemoc pacienta. Díky tomu profitují farmaceutické společnosti, protože pro ně nemocný pacient rovná se výdělečný pacient. Pokud by lékaři a farmaceutické společnosti dostali zaplaceno až za zcela zdravého pacienta (tak jako tomu je v Číně), tak by si zřejmě nic nevydělali, nebo by museli přehodnotit strategii léčby.

Každopádně systém je nastavený, tak jak je nastavený a záleží čistě na osobní vůli každého člověka, jak se k léčbě své nemoci postaví.

Jak léčit rakovinu

Pokud se člověk chce vyléčit z rakoviny, tak stoji za zmínku uvést některé vnější a vnitřní postupy léčby.

 

Vnější postupy léčby

 

Mezi vnější postupy léčby patří nejčastěji bylinky, které ničí rakovinové buňky, obnovují imunitní systém, vrací tělo do stavu před rakovinou a dokonce napravují následky po ozařování.

Kořen pampelišky

Kořen pampelišky dokáže zcela rozložit rakovinové buňky (Public Domain)
Kořen pampelišky dokáže zcela rozložit rakovinové buňky (Public Domain)

Rostlina, kterou u nás běžně lidé považují za plevel je pro nás z hlediska léčby rakoviny nesmírně prospěšná a to díky tomu, že umí rozložit rakovinové buňky.

V úvodní studii na americké univerzitě v Ontariu bylo prokázáno, že chemické působení z extraktu pampelišek vyvolalo už v průběhu 48 hodin rozpad nádorových buněk a nikdy nedošlo k poškození zdravých buněk. Vědci zjistili, že pokračující léčba s pomocí nízkých dávek z extraktu pampelišky byla efektivní pro odstranění většiny rakovinových buněk.

Za zmínku stojí případ 72 letého muže jménem John DiCarlo, který se vyléčil pouze díky užívání kořene pampelišky. Tento muž byl, po třech letech neúspěšné léčby rakoviny pomocí chemoterapie, poslán domů zemřít. Naštěstí mu někdo z nemocnice poradil, aby užíval kořen pampelišky. John DiCardo uposlechl této rady a v průběhu pouhých čtyř měsíců u něj příznaky nemoci vymizely a tento stav u něj vydržel.

Kořen pampelišky můžete užívat ve formě čaje. Doporučená maximální dávka je 3 čaje děnně. Další možností je užívání kořene pampelišky ve formě kapslí.

Červená řepa

Šťáva z červené řepy uvede vaše tělo do stavu před rakovinou (Public Domain)
Šťáva z červené řepy uvede vaše tělo do stavu před rakovinou (Public Domain)

Slyšely jste někdy o termínu „chemoterapie červenou řepou“? Červená řepa je oblíbená při léčbě rakoviny díky tomu, že dokáže u pacienta dosáhnout remise, což je stav původního fungování pacienta před vypuknutím nemoci.

Autorem jedné z nejčastěji citovaných studií o protirakovinných účincích červené řepy je maďarský vědec Dr. Alexander Ferenczi. Ten koncem 50. let minulého století dosáhl překvapujících výsledků remise u pacientů s rakovinou, když jim předepsal dietu, založenou pouze na syrové červené řepě. Až o desítky let později byla jeho práce publikována v The Australian International Clinical Nutrition Review.

V jednom z takovýchto doložených případů byl 50-letý muž s rakovinou plic léčen dietou podle Dr. Ferencziho. Již v průběhu šesti týdnů se jeho nádor ztratil a za další čtyři měsíce tento muž nabral zpět svoji ztracenou váhu a výsledky jeho krevních testů dokládaly jeho vyléčení.

Pro léčbu rakoviny můžete pít například čaj z červené řepy, ale nejúčinnější je šťáva z červené řepy. Šťáva z červené řepy by se měla pít po malých dávkách paradoxně kvůli své silné schopnosti ničit rakovinové buňky. Důsledkem by totiž mohlo být příliš velké množství vylučovaných toxinů, které by tělo nemuselo zvládnout.

Kořen maralu

Kořen Maralu tlumí negativní nasledky po chemoterapii (Public Domain)
Kořen Maralu tlumí negativní nasledky po chemoterapii (Public Domain)

Kořen maralu používají vrcholoví sportovci k získání síly a vitality. To také může pomoct lidem, kteří se po chemoterapie cítí vyčerpaní a bez energie.

Z hlediska léčby rakoviny má pro nás význam v tom, že kořen maralu obsahuje silné antioxidanty a tím pádem také dokáže napravit poškozenou DNA po chemoterapii.

Kořen maralu se běžně užívá ve formě čaje a doporučená denní dávka je 1 čaj denně.

Užívaní bylin

Osobně doporučuji postavit hlavní pilíř léčby rakoviny na užívání kořene pampelišky. Jako občasný doplněk si můžete v malých dávkách dopřát šťávu z červené řepy. Případně můžete svou léčbu postavit zcela na červené řepě, podle diety Dr. Ferenziho. Kořen Maralu doporučuji užívat, až se z rakoviny vyléčíte úplně. Dodá vám sílu a vitalitu.

Rozhodně nedoporučuji kombinovat všechny bylinky naráz ve stejných dávkách.

 

Vnitřní postupy léčby

 

Vnitřní postupy léčby, rozeberu z většího úhlu, abych uvedl některá fakta do souvislostí a vy tak snáze pochopíte, proč vnitřní postupy léčby jsou účinné v boji proti rakovině.

Někteří lidé věří, že mysl je silnější než hmota. Například lidé, kteří četli knihu Tajemství, vědí, že pokud budou myslet na úspěch, bohatství a zdraví, tak se určitým vzorcem myšlení tyto věci do života dostaví. Autorka knihy Tajemství neobjevila nic nového pod sluncem. Pouze pochopila vesmírné zákony.

Lidská mysl je tak silná, že dokáže zabíjet i léčit. Rád bych to uvedl na pár příkladech.

Na jednom muži byl proveden experiment. Posadili ho do křesla a zavázali mu oči. Pak vzali tupý předmět a naoko ho jím jakože řízli do zápěstí. Poté nechali pod jeho zápěstím kapat vodu a řekli mu, že to kape jeho krev. Ten muž pak umřel. Co na tom, že do kbelíku nekapala jeho vlastní krev, ale obyčejná voda a že muže vůbec do zápěstí neřízly? Stačila pouhá myšlenka toho, že je mužův život v ohrožení, aby ho zabila.

Co se týče případů, kdy se lidé vyléčili samovolně z rakoviny pomocí mysli, tak bych rád uvedl příklad Sharyn Mackay, která se několik měsíců léčila v nemocnici z rakoviny, až ji nakonec oznámili, že rakovina se jí rozšířila do ledvin a nakonec zasáhla i plíce. Řekli ji, že její případ je beznadějný a poslali ji domu umřít (jak už to tak bývá). Nakonec se ale Sharyn Mackay uzdravila, což samozřejmě jako vždy lékaři prohlásili za zázrak. Sharyn Mackay uvedla, že za jejím uzdravením stála samotná touha pečovat o své malé děti do dospělosti a pevná víra celé rodiny.

Nebo můžeme také uvést příklad muže jménem John Matzke. Lékaři mu v jeho 30ti letech diagnostikovali zvláště agresivní formu rakoviny, která se rozšířila až do plic a v tomto stádiu se podle lékařů již nedala léčit. Zde John Matzke nečekal, až ho lékaři pošlou domu umřít a sám z nemocnice utekl. Stáhl se do ústraní a sám si naordinoval tvrdou životosprávu, zdravě jedl a prováděl různá duševní cvičení. Když se pak za měsíc vrátil do nemocnice, tak na rentgenovém vyšetření zjistili, že rakovina zcela zmizela.

Nemá cenu zmiňovat všechny případy samo vyléčení lidí z rakoviny, protože těchto případů jsou na internetu tisíce a popis všech těchto vyléčení by vydal na několik knih.

Lidé, kteří se vnitřně vyléčili z rakoviny, často uvádějí, že jim k vyléčení pomohla samotná víra v jejich uzdravení. Pokud si člověk, který má rakovinu, každý den řekne „Jsem zcela zdravý“, pak tato víra skutečně dokáže rakovinu vyléčit.

Mnozí lidé vypovídají, že díky meditaci a jiným duchovním cvičením se jim podařilo z rakoviny vyléčit (Public Domain)
Mnozí lidé vypovídají, že díky meditaci a jiným duchovním cvičením se jim podařilo se z rakoviny vyléčit (Public Domain)

Jsou také různé kultivační metody, které dokáží rakovinu vyléčit, jako jsou jóga, meditace, nebo různá chi-kungová cvičení. Například mnoho lidí uvádí, že chi-kungové cvičení Falun Gong jim pomohlo vyléčit rakovinu. Jejich zkušenosti si můžete přečíst zde. Knihu Falun Gong s chi-kungovými cvičeními si můžete zdarma stáhnout zde.

Člověka, který je duševně a fyzicky vyčerpaný v důsledku boje s rakovinou, může taková meditace dostat do fyzické a duševní pohody. Také na spirituální úrovni dochází k nápravě DNA a nahrazení nemocných buněk, zdravými buňkami.

Závěrem

Lékaři nám tvrdí jak je rakovina vážná nemoc, téměř nevyléčitelná. Z léčení rakoviny dělají vědu a říkají jak je to složité. Přitom stačí pár bylinek, správná životospráva a zaměření své mysli na zdraví.

Rád bych na závěr citoval paní doktorku Mudr.Hulda Regehr Clark, která se zabývá léčbou rakoviny, o které napsala knihu. Toto si myslí o současné medicíně:

,,Většinu lékařů, vědců, ale i obyčejných moudrých lidí, se farmaceutický průmysl snaží zastrašovat, omezovat a vydírat. Tyto mafiánské praktiky ovšem nemusíme tolerovat. Vzdělávejte se proto sami, nevěřte slepě lékařům jen proto, že oni přece studovali několik let a tak o tom musí něco vědět. Vzdělání na lékařských fakultách je z velké části ovlivňováno farmaceutickými společnostmi. Lidé jsou neinformování a proto slepě důvěřují svým lékařům a současnému zdravotnímu systému, díky čemuž vydělávají farmaceutické společnosti obrovské peníze po celém světě.”

 

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.