Sobota , 1 dubna 2023

Mé oblíbené youtube kanály

Autor: Martin Kirschner.

Možná někoho zajímá, kde čerpám informace pro VIP Noviny, nebo kam se na youtube chodím bavit, když nemám zrovna nic na práci. Sdílím proto v tomto článku mé oblíbené youtube kanály, které pravidelně sleduji.

Kde čerpám informace

Na youtube už jsem častokrát narazil na zajímavé informace například v souvislosti s migranty, koronavirem atd. Většina youtuberů poskytuje takové zpravodajství jenom bokem, ale jsou i youtubeři, kteří se živí novinařinou.

Sleduji necenzurované zprávy, a proto se častou dívám na youtube kanal od Františka Kubáska. Tento youtuber sdílí informace, které by veřejnoprávní média nikdy nepublikovala. Už mu kvůli tomu youtube několikrát smazal i některé videa. Nicméně tento chlapec se nevzdává a stále podstupuje nerovný boj s youtube za šíření pravdy:

https://www.youtube.com/channel/UCs33ArK5KNq99xY96UCg0qg

Duchovní věci

Líbí se mi všechna zajímavá videa, kde mluví inteligentní a moudří lidé. Poslední dobou se často dívám na youtube kanál Cesty k sobě, kde si zvou zajímavé hosty. I když někdy tito hosté vypadají jako z jiného vesmíru, tak to o čem mluví je často velmi zajímavě:

https://www.youtube.com/channel/UCQzF4yx6j_VQstTW3_Ha1Og

Osobní rozvoj

Jelikož se zabývám osobním rozvojem, tak mi přijdou zajímavá i některá videa, kde mluví koučové osobního rozvoje. Celkem aktivní je kanál od Josefa Hoanga, který tam neustále přidává nová videa:

https://www.youtube.com/user/joesco1411cz

Zajímavá jsou také videa od Jiřího Vokiela Čmolíka, který ve svých pětiminutových videích sdílí různá moudra z osobního rozvoje. V současné době Jirka na youtube hlavně sdílí videa o jeho byznysu v Kostarice:

https://www.youtube.com/channel/UCWo9uUkSk4X15RGPaK_fnnw

Starší jeho videa můžete shlédnout zde:

https://www.youtube.com/channel/UC_dypk3CVLFGN0AvitbUm4g

Určitě se také vyplatí sledovat videa od Miloše Ouhrabky. Tento youtuber především sdílí typy, jak se udržet ve skvělé fyzické kondici. Pokud neradi čtete knihy, ale zajímá vás osobní rozvoj, tak všechny tyto tipy a vychytávky naleznete v jeho videích:

https://www.youtube.com/channel/UC0oZ_r6AY2idd7J7fjvGyHQ

Zábava

No a na závěr nějaká zábava. Hodně se mi líbí zábavná videa od komika Fatty Pillow. Sdílí tam celkem vtipná videa, která mi přijdou vhod, když se chci zasmát a odreagovat se. Trošku mě však poslední dobou odrazuje to, že u přehrávání scének jde vidět scénka jenom na půlce obrazovky a na druhé půlce obrazovky je vidět celý obličej Fattyho. Má to za následek, že scénku někdy nevidíte celou. Věřím, že si tento článek Fatty přečte a něco s tím udělá. Jinak odkaz na jeho youtube kanál zde:

https://www.youtube.com/channel/UC_c01No6K3fhgPafCUzEf6w

Závěr

Tento článek není určen k propagaci youtube, ale pouze zde sdílím své oblíbené youtube kanály. O youtube si myslím své. Kdyby mně youtube neustále mazal videa, protože mám jiný názor, než bych podle nějakých elit měl mít, tak bych tam za chvíli žádná videa neměl.

Proto mají youtubeři můj obdiv, že se jím neustále chce válčit s youtube. Pro ty méně trpělivé, jako jsem já, bohatě postačí blog, kde jste vlastním pánem.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.