Neděle , 26 března 2023

Aktuality z VIP Novin – Červenec 2020

Autor: Martin Kirschner.

Za červenec 2020 se toho také hodně událo a kostky byly vrženy. Pojďme se podívat na nejnovější zajímavosti.

Chytrý tah Donalda Trumpa

V USA se všichni připravují na nastávající prezidentské volby, které jsou naplánovány na Úterý 3. Listopadu 2020. Do těchto prezidentských voleb by měl údajně kandidovat i americký rapper Kanye West. Pro představu kdo to je se můžete podívat na toto video:

Možná, že si říkáte; A co je na tom tak divného? Vadí ti snad, že je černej? Ale vůbec ne. A zřejmě to nevadí ani Donaldu Trumpovi, který se s Kanye Westem kamarádí:

Vše totiž nasvědčuje tomu, že Kanye West má v těchto volbách sloužit k tomu, aby ukradl hlasy Bidenovi (hlavně z řad černošského a levicově zaměřeného obyvatelstva) a roztříštil tím síly levice. No to je geniální tah Donalda Trumpa. Nemyslíte?

Pokud by byl Kanye West zvolen prezidentem (což nejspíš nebude, vzhledem k tomu jaká úloha mu byla svěřena), tak by to byl Trump na desátou. Kayne West se totiž nebojí mluvit úplně napřímo, když říká:

„Tolik našich dětí je očkováno a ochrne. (...) Takže když říkají, že chtějí vyřešit covid vakcínou, jsem nesmírně opatrný,“ Dále říká: „Chtějí do nás dávat čipy, chtějí dělat celou řadu věcí, abychom nemohli projít nebeskou bránou,“

Ještě před dvěma roky bych se tomuto výroku zasmál. Dneska už se nesměji.

Trikolora vs. SPD

Když už jsme u toho tříštění politické moci, tak v naší české kotlině, vznikla politická strana s názvem Trikolora. Tato strana má být alternativou straně SPD. Nicméně Trikolóra neschvaluje vystoupení z EU a je proti přímé demokracii. Jistě mi dáte za pravdu, že bez vystoupení z EU a bez prosazení přímé demokracie, prostě nemůže v tomto státě dojít k žádné zásadní změně, jak Trikolóra slibuje.

O Trikolóře a jiných tématech mluví Tomio Okamura v rozhovoru pro Svobodné rádio:

Stejně jako v USA se nejedná o žádnou jinou strategii, než zmást voliče a roztříštit jejich síly, bez ohledu na to, komu fandíte.

Nové zákony a nařízení

Zůstaneme ještě chvilku u SPD. Této straně se totiž podařilo posunout zákon, který má zabránit zneužívání sociálních dávek takzvaně „nepřizpůsobivých“. Předpokládá se, že na podzim tohoto roku se bude o schválení zákona hlasovat.

Dnes (10.7.2020)  také proběhne hlasování o schválení zákona, který by měl zavést paušální daň. Díky tomu podle Tomia Okamury, odpadne spousta byrokracie podnikatelům, zaplatí o něco méně na daních a nesmírně jim to zpružní podnikání:

Andrej Babiš zase slíbil všem zdravotníkům, doktorům a sestřičkám mimořádnou prémii za to, že zvládly situaci s koronavirem. Tato prémie by údajně měla být až 30 000 Kč.

Víte, já už opravdu začínám být alergický na slovíčko „až“, protože klidně by mohli říct, že každý dostane až milión korun a konečný výsledek by byl stejný. Aby to nedopadlo stejně jako u lidí, kteří žádali o mimořádnou finanční pomoc, teď v době koronaviru, a někteří z nich dostali jednorázově 48 Kč (tohle bohužel není vtip).

Je před volbami a některé strany se snaží svým populismem a planými sliby získat voliče. Jiné strany zase své počínaní myslí upřímně a dělají k tomu potřebné kroky. Na vás voličích je, abyste tyto strany rozlišili.

Aplikace e-Rouška

Tak to je zase další skvělý nástroj pro sledování lidí. To, že tato aplikace je z hlediska soukromí nebezpečná potvrzuje i to, že dosud je tato aplikace dokonce i z hlediska Úřadu pro ochranu osobních údajů nebezpečná. Předsedkyně Úřadu pro ochranu osobních údajů říká:

„Nedostali jsme všechny údaje, na jejichž základě bychom mohli vyhodnotit celý proces zpracování osobních údajů,“

„Nešlo o něco, co by nám nechtěli dát. Spíš to byly tekuté písky, projekt se stále měnil a dodnes nemá základní tvar, který by bylo možné zkontrolovat.“

Nakonec k této záležitosti s e-Rouškou ještě dodala:

„Demokracie je vždy možnost výběru a volby. Umenšování soukromí je ale trend a lidé si neuvědomují, že některá újma je nerovnocenná svobodě, kterou mají ve své volbě,“

Nicméně i přesto, že předsedkyně Úřadu pro ochranu osobních údajů (což je z hlediska této úrovně bytí dost velká odbornice) nedoporučuje tuto aplikaci, tak si tuto aplikaci stáhlo přes 220 000 ovcí, ehm pardon lidí.

Co na tom, že Adam Vojtěch ve zprávách na Nově (9.7.2020) se prořekl, že tato aplikace bude v koordinaci ze se zahraničními aplikacemi:

„Nová eRouška by takto měla fungovat od 1. září, bude plně funkční na všech telefonech a bude kompatibilní s těmi zahraničními aplikacemi.“

Takže abychom si to shrnuli; Úřad pro ochranu osobních údajů, tuto aplikaci nedoporučuje, protože se nedá nijak kontrolovat a ještě bude tato aplikace nějakým záhadným způsobem napojena na zahraniční aplikace. Tak tomu říkám bezpečnost především. Nechám na vaši bujné fantazii, aby jste si představili, jak bude eRouška koordinovaná v souladu se zahraničními aplikacemi.

Dokonce se mluvilo o tom, jestli by aplikace eRouška měla být povinná. No vláda asi nepočítá s takovými exoty, kteří třeba vůbec nevlastní mobil anebo jej mají jenom jako ozdobu na poličce. Ale i tento problém se dá vyřešit třeba „Chytrým čipováním“, jak třeba upozorňuje Kayne West.

Další koronavirusový podvod

A máme tady další podvod s koronavirem, který nám dodal další díl do naší mozaikové skládačky konspiračních teorií. Nejprestižnější zdravotní časopis Lancet falšoval data. Podle všeho tento časopis popřel, že by lék Hydroxychlorochin (který také doporučoval Donald Trump) měl nějaké zdravotní účinky.

Časopis se opíral o studii, která vůbec neproběhla!:

https://youtu.be/CxWtbmQBRFU

No myslím, že po tom všem už tento časopis až tak prestižní nebude.

 

Každopádně musíte všichni uznat, že žijeme v podivuhodné době. Nemyslíte?

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.