Úterý , 28 března 2023

Mimozemšťané mezi námi

Autor: Martin Kirschner.

Vypadají jako lidé, mluví jako lidé, chovají se jako lidé, ale lidé to nejsou.

Většina lidí si mimozemšťany nejspíš představí jako ty typické šediváky s velkýma černýma očima. Někteří lidé mají ještě omezenější pohled a myslí si, že většina mimozemšťanů vypadá, jako filmová postava ET.

Jak však vyplívá z knihy „Tajné projekty UFO“ od vědce Michaela Sallyho, tak někteří mimozemšťané vypadají jako my lidé. Můžete tedy chodit po ulici, bavit se s určitým člověkem a přitom si ani neuvědomovat, že se jedná o mimozemšťana z rasy Vysocí bílí. Jak však z knihy vyplívá, tak pokud se s takovou bytostí setkáte, tak vám nejspíš šestý smysl a telepatie napoví, že se jedná o skutečného mimozemšťana.

Citát je ze strany 52 této knihy:

„Podle Charlese Halla (I), někteří z Vysokých bílých chodí do lasvegaských kasín ve snaze smísit se s lidskou populací. Zřejmě pentagonští úředníci realizovali nějaký program, který pomáhá Vysokým bílým v pohodlné komunikaci a práci s lidmi. Právě proto byl Hallovi svěřován úkol tak často s nimi spolupůsobit během jeho vojenské služby. Viděl jednoho z Vysokých bílých v lasvegaském kasinu a popisoval následující konverzaci s touto bytostí poté, co se ho zeptala telepatickou cestou, jak je oblečená:

„Jsi oblečená dobře,“ myslel jsem si pomalu. Pak jsem pokračoval. „Máš bezvadný makeup. Vypadáš jako nějaká mladá atraktivní lidská žena s velmi pěknýma očima. Vidím, že jsi tady v Las Vegas velmi dobrá v nakupování šatů a makeupu.“

„To jsme se naučili od vás,“ usmála se na oplátku. „Naučili jsme se jak se zamíchat do americké společnosti tím, že vás napodobujeme. Vzpomeň si, museli jsme se naučit, jak přesně nastavit naší elektroniku, tak aby fungovala.“ Oba jsem se zasmáli. Očekával jsem, že v Las Vegas pravděpodobně nebude sama, takže jsem se začal rozhlížet zda někde nespatřím jejího společníka. Našel jsem ho jak strnule stojí po mé pravé straně, otočený ke mně zád. Měl na sobě obyčejný černý oblek s bílou košilí a kravatou. Bylo jasně vidět, že pod tímto oblekem byl velmi hubený. Byl oblečen stylově. Řekl bych, že měl také nějakou paruku. Tuto paruku měl naraženou až někam k úrovni uší a propůjčovalo mu to vzhled běžného byznysmana.“

Hallova výpověď odhaluje, že tajné dohody vedly k tomu, že je mimozemšťanům dovoleno vmísit se do lidské populace. Hallovo využití jakožto lidské spojky s Vysokými bílými ukazuje, jak mohou armádní důstojníci asistovat při integraci do lidské společnosti, aniž by došlo k odhalení. V následující výpovědi možná nalezneme potvrzení.

Ingo Swann byl prvním psychickým médiem, které bylo zaměstnáno v programu dálkového nazírání na Standfordském výzkumném institutu financovaném CIA a zpravodajskou komunitou, který začal v roce 1972 jako projekt Stargate, o kterém je k dispozici veřejná dokumentace dosvědčující Swannovu úlohu jako civilního konzultanta pro projekt Stargate. To z něj činí potvrzeného civilního svědka (C). Swannův úspěch a úspěch projektu Stargate při doručování přesných dat z dálkového nazíraní zpravodajské komunitě rychle vedl k tomu, že Swanna oslovily zpravodajské agentury, aby vyvinul nezbytný protokol pro výcvik vojáků v dálkovém nazírání. V roce 1975 byl získán tajnou vládní operativou „panem Axelrodem“, aby špehoval mimozemšťany. Swannovo zapojení do tajných aktivit „pana Axelroda“ a jeho dva záhadní spolčníci, kterým Swann říkal, „dvojčata“ je důkazem o smlouvách týkajících se mimozemského života mezi námi. Swann popisuje následující incident v losangelském supermarketu, když spatřil nápadně atraktivní ženu, o které se domníval, že byla mimozemskou bytostí, kterou sledovali dva Axelrodovi operativci, „dvojčata“:

„U jednoho z artyčokových stolů stála nějaká úchvatná žena. Z naprosto neznámého důvodu jsem zažil něco jako elektrizující vlnu, která polila mé tělo a způsobila husí kůži. Chlupy na rukou se mi prakticky postavily do pozoru a chlupy na krku udělaly totéž. Bez sebemenšího důvodu nebo aniž bych to promýšlel předem jsem najednou „věděl“, že je mimozemšťan… Cestou kolem seřazených zeleninových beden jsem si uvědomil, že jedno z těchto Axelrodových „dvojčat“ ji sleduje. Viděl, že jsem ho zpozoroval a okamžitě mě v hlavě vystal nápis. Prosím nemluv a prosím chovej se normálně … Jestliže jedno z těch „dvojičat“ je tu, pak tu někde musí být také i ten druhý. Je zcela jisté, že to druhé „dvojče“ bylo na opačném konci té seřazené zeleniny a také tu ženu sleduje … Přítomnost „dvojčat“ spolu s mým psychickým poplachem potvrzují, že ta žena byla mimozemšťan.“

Swanova výpověď ukazuje, jak bylo mimozemšťanům dovoleno inegrovat se do lidské populace. Jsou monitorováni zpravodajskými agentrami, které mají široký záběr, aby se ujistily, že se žádný civilní občan nedozví pravdu o mimozemšťanech chpdících mezi námi.

Catherine Austin Fittsová je bývalá zástupkyně ředitele oddělení bydlení a rozvoje měst (HUD). Je jednou z nejznámějších, co se týče realizace finančního sledovacího softwaru nejprve v HUD a později u své vlastní finanční bezpečnostní společnosti Hamilton Securities, která odhalila finanční nepřístojnosti na HUD a BCCI; a skandál Savings and Loan Irán-Kontra. Je k dispozici veřejná dokumentace, dosvědčující její vládní a korporační profil, což z ní činí potvrzeného civilní svědka (C). Tvrdí, že v roce 1998 byl náměstek ministra amerického námořnictva pověřen „strategickým plánem vysoké úrovně“ připravit americkou veřejnost na oficiální oznámení, že existuje mimozemský život a že mimozemšťané žijí mezi námi.

„V roce 1998 se na mě obrátil John Peterson, šéf Arlingtonského institutu – malého, vysoce kvalitního vojenského výzkumného týmu ve Washingtonu D.C.. Poznala jsem Johna přes Global Business Network a byla jsem ohromena jeho inteligencí, efektivitou a soucitem. John mě požádal, abych mu pomohla s jeho strategickým plánem Arlingtonu, jehož záměrem bylo zaručit se za náměstka ministra námořnictva. Tehdy jsem byla cílem intenzivní pošpiňující kampaně, která vedla k tomu, že normální osoba by předpokládala, že budu zakrátko ve vězení nebo ještě hůře. John vysvětlil, že námořnictvo pochopilo, že to byla všechno politika – nezajímalo je to. Sešla jsem se se skupinou vysoce postavených lidí v armádě – včetně zástupce ministra. Podle Johna, účel plánu -, o kterém diskutovali před několika vojenskými nebo penzionovanými vojenskými důstojníky a bývalými vládními úředníky – měl pomoci námořnictvu přizpůsobit jeho operaci vůči světu, v němž bylo obecně známo, že existují mimozemšťané a žijí mezi námi. Když mně John vysvětlil účel, já mu zase vysvětlila, že jsem nevěděla, že existují mimozemšťané a že žijí mezi námi. John se mě zeptal, jestli bych se chtěla s nějakým mimozemšťanem setkat. Poprvé ve svém životě jsem odmítla příležitost dozvědět se o něčem důležitém.“

Byl jsem schopen potvrdit, že během zmíněného období sloužila Fittsová ve správní radě Arlingtonského institutu a že se o mimozemském životě diskutovalo na schůzkách za jeho zavřenými dveřmi jako o hypotetické události typu „divoké karty“. Avšak specifické tvrzení Fittsové o tom, že existoval strategický plán sponzorovaný americkým námořnictvem, aby připravil veřejnost na odhalení mimozemského života nebo možného setkání s nějakým mimozemšťanem, nebylo potvrzeno ostatními členy rady. Fittsovou jsem kontaktoval na začátku roku2008, abych prozkoumal nebo objasnil její dřívější vzpomínky, ale nedodala nic více, než blo publikováno na veřejnosti. V podstatě si stála za svojí verzí událostí tak, jak bylo sděleno výše. Její bývalá vyšší pozice v HUD a odmítnutí doplnit své dřívější veřejné prohlášení může být důvodem domnívat se, že její prohlášení jsou důvěryhodná. Její výpověď podporuje tvrzení, které učinil Hall a Swann, že mimozemšťané žijí a pracují mezi námi. Navíc, oficiální snahy mohou být tajně v pohybu, aby připravili americkou veřejnost na takovou realitu.“

Konce citace.

Závěr

Kromě Vysokých bílých dokážou na sebe brát lidskou podobu údajně i reptiliáni. Ti skrze manipulaci lidského vědomí dokáži ovlivnit viděnou realitu tak, že člověk vidí lidskou bytost. Ovšem i těm se někdy nepodaří dokonale ovlivnit realitu nebo často se úmyslně odhalí a jejich zorničky se změní z normálního stavu do reptiliánských očí. To je třeba příklad Žanety z hnutí Allatra:

Již dnes nám vlády odhalují, že mimozemšťané jsou mezi námi. Co vše se ještě dozvíme v budoucnosti v souvislosti s mimozemskými civilizacemi?

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.