Středa , 31 května 2023

Velcí šedí mimozemšťané se infiltrovali do vlád a jsou strůjci Řádu nového světa, říká Phil Schneider, který se podílel na budování podzemní základny

Autor: Martin Kirschner.

Phil Schneider promluvil o podzemní základně v Dulce, kde velcí Šedí připravují Řád nového světa.

Nový světový řád konspirace, nebo pravda? Jak se dále dozvídáme nové skutečnosti, tak zjišťujeme, že za touto agendou stojí nepřátelští mimozemšťané, kteří chtějí ovládnout svět.

V knize „Tajné projekty UFO“ nalezneme další výpověď informátora, který nejen že mimozemšťany viděl, ale dokonce se s nimi utkal ve vojenském střetu. Podle jeho slov chtějí na celém světě mimozemšťané nastolit na Řád nového světa skrze „vlády“ do kterých se infiltrovali.

Citát je ze strany 68 této knihy:

„Vojenská konfrontace v podzemní základně Dulce

Nehledě na nebezpečí při veřejném odhalení existence tajného vojenského střediska, jistý počet informátorů dosvědčil existenci základny v Dulce. To pomáhá potvrdit, že takové tajné středisko vskutku vede řadu projektů, které se soustřeďují na genetické experimenty a zneužívání lidských práv unesených civilistů, jak tvrdil Bennewitz. Jistý počet informátorů také upozorňoval na jakousi vojenskou konfrontaci v Dulce mezi mimozemšťany a vojenskými zaměstnanci Spojených států, Tento střet pravděpodobně vyvstal z konfliktu ohledně aktivit, které byly v Dulce vedeny, některé z nich se týaly zneužívání lidských práv.

Phil Schneider tvrdí, že pracoval jako inženýr geologie na stavbě základny v Dulce a na dalších podzemních základnách ve Spojených státech a po celém světě. Na přednášce v roce 1995 poskytl Schneider následující podrobnosti o své průpravě a o vojenském střetu v Dulce:

„Abych vám poskytl celkový pohled na to, kdo v podstatě jsem, musím říct, že jsem začal a prošel školou s titulem inženýr. Polovina mého vzdělání se pohybovala na tomto poli a já si vybudoval reputaci jako inženýr jak s vojenským, tak kosmickým využitím. Pomáhal jsem stavět dvě hlavní základny ve Spojených státech, které mají význam, pokud jde o to, co se nazývá Řád nového světa (New World Order) (Spojené národy řídily svět tajně ovládaný „velkými Šedými“ nebo „vysokými Bílými“ mimozemšťany). První základna je ta v Dulce v Novém Mexiku. V roce 1979 jsem se zapojil do konfliktu s mimozemskými humanoidy a já byl jedním z těch, kdo přežili. Jsem pravděpodobně jediný, kdo přežil, kdo mluví a koho kdy uslyšíte. Dva další, kteří přežili, jsou pod bedlivou ostrahou. Jsem jediný, kdo zbyl a který zná podrobné spisy celých operací. Celkem 66 agentů tajné služby FBI, Černých baretů a podobně, zemřelo při tomto střetu. Já jsem tam byl.“

Schneider popisoval případ vojenské konfrontace z roku 1979 jako trochu více než jen „nehodu“, která vyvstala při vrtání plánovaného rozšiřovaní základny:

„Zapojil jsem se do stavby dodatečného rozšíření hluboké podzemní vojenské základny v Dulce, která je pravděpodobně nejhlubší základnou. Sahá do hloubky sedmi podlaží aje přes 4023 m hluboká. V té konkrétní době jsme vrtali čtyři rozdílné díry v poušti a hodlali jsme je spojit a najednou vyhodit do vzduchu velké úseky. Mojí prací bylo sejít dolů do děr a zkontrolovat vzorky půdy a navrhnout nálože, které by si poradily s konkrétní skálou. Jak jsme směřovali dolů, ocitli jsme se uprostřed velké jeskyně, která byla plná mimozemšťanů z nějakého vesmíru, jinak známí jako velcí Šedí. Dva z nich jsem zastřelil. Tehdy tam dole bylo 30 lidí. Asi dalších 40 přišlo dolů potom, co to začalo a všichni z nich byli zabiti. Byli jsme překvapeni, že v celé podzemní základně existují mimozemšťané. Později jsme zjistili, že žili na/v naší planetě již dlouho.. To by mohlo vysvětlit mnohé z toho, co stojí za teorií prastarých astronautů.“

Důležitý rozdíl mezi Schneiderovou a Bennewitzovou verzí o Dulce je, že Bennewitz výhradně upozorňoval na Dulce jako na základnu, kterou elektronicky monitoroval. Schneider místo toho popisoval mimozemské středisko pod vládním střediskem Spojených Států. Popisoval je jako sedmipodlažní vojenské zařízení, které bylo vybudováno „náhodně“ na vrcholu prastaré mimozemské základny. Schneider se domníval, že jeho prací mělo být jednoduše rozšířit existující základnu spíše, než útočit na mimozemské rasy z neznámého důvodu. Nepravděpodobnost toho, že zařízení v Dulce bylo postaveno „náhodou“ na staré mimozemské základně ukazuje, že Schneider byl pouze částečně informován o skutečné povaze své mise a toho, co se odehrálo na nižších podlažích. Pravděpodobnější scénář byl takový, že Schneider musel asistovat americkým vojenským jednotkám při zpřístupnění nejskrytější vrstvy zařízení v Dulce, podlaží 7, které bylo uzavřeno a kde ležela ta pravá příčina sporu.

Někdy v roce 1993 ukončil Schneider práci pro různé korporační klienty, kteří sloužili vojenským kontraktům poté, co se přesvědčil o intrikách „velkých Šedých“ mimozemšťanů, kteří vyvíjejí Řád nového světa ovládaný spojenými národy, které oni tajně kontrolují. Postupně začal se sériemi veřejných přednášek, ve kterých odhaloval aktivity na podzemních základnách, které pomáhal zbudovat a mluvil o roli mimozemských ras při infiltrování do národních vlád a o to, že jsou skutečnými strůjci Řádu nového světa. Schneider uvedl klíčovou myšlenku na přednášce konference MUFON v květnu 1995 a o sedm měsíců později, v lednu 1996 , byl nalezen mrtev ve svém pokoji. Okolnosti obklopující Schneiderovu smrt a jeho pitevní zprávu vedly mnohé k prohlášení, že Schneider byl zavražděn za to, že vyšel na veřejnost s tím, co věděl o mimozemšťanech a tajné podzemní základně. Schneiderova výpověď, jeho zřejmé znalosti geologického inženýrství a záhadná smrt, to vše podporuje jeho ústřední tezi, že podzemní základna v Dulce existuje a že se odehrál i vojenský konflikt mezi mimozemšťany a elitními americkým vojenskými jednotkami na nižší úrovni tohoto podzemního zařízení.“

Kocen citace.

Závěr

Genetická manipulace, odebíraní lidských práv a Řád nového světě. Co nám to dnes připomíná v souvislosti s „vakcínami“ u kterých se zjistilo, že se jedná o genetickou manipulaci obsahující nanoroboty? Lidská práva byla po celém světě v souvislosti s falešnou pandemii také odebírána a mnozí mluví, že tato událost je předzvěstí Nového světového řádu. Je možné, že tuto událost zorganizovali mimozemšťané, kteří se infiltrovaly do světových vlád a nyní přes organizaci spojených národů řídí svět?

Jsem přesvědčen, že možné to je, protože když si přečtete i další knihy od jiných autorů, jako je David Icke, nebo Jan va Helsing, tak mluví o tom stejném, že světu vládnou mimozemšťané, kteří se infiltrovali do vlád a jejímž cílem je zavést pro lidi otrocký Nový světový řád (digitální koncentrák z kterého nebude úniku).

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.