Středa , 29 března 2023

Názor čtyř nezávislých expertů na dění kolem koronaviru

Autor: Martin Kirschner.

Při detailním zkoumání koronaviru, specialisté dochází k závěru, že koronavirus má umělý původ. Kdo a proč jej vytvořil? (Public Domain)

Na internetu najdete tisíce informací o koronaviru. Málo kdo se v této záplavě informací už vyzná a některé jsou i protichůdné. Nicméně všechny tyto informace by se daly rozdělit do dvou myšlenkových proudů.

První myšlenkový proud je ten oficiální. Říká, že koronavirus přišel přirozenou cestou od netopýrů a jedná se o vysoce smrtící virus, před kterým se musíme chránit tím, že musíme nosit roušky, nesmíme cestovat, musíme udržovat rozestupy a že pro naši bezpečnost je nezbytně nutné, abychom byli omezování na svých právech.

Druhý myšlenkový proud zase říká, že koronavirus je umělého původu (biologická zbraň od nějakého státu, nebo od farmaceutických firem) a navíc, že i přes svůj umělý původ, není tento koronavirus tak vysoce agresivní formou, jak nám prezentují oficiální média.

Já se v tomto článku budu především zabývat rozborem druhého myšlenkového proudu, protože pokud chcete slyšet názory prvního (oficiálního) myšlenkového proudu, tak tyto názory můžete v té nejčistší formě slyšet třeba na ČT24.

Vybral jsem proto pro vás ty nejzajímavější informace z neoficiálního názorového proudu na koronavirus. Záleží jenom na vás, jestli těmto informacím uvěříte, nebo ne.

Koronavirus je divadlo sloužící cizím zájmům

Zakladatel emailu Dr. Shiva je toho názoru, že koronavirus vytvořily farmaceutické firmy, aby dosáhly svého cíle prodat celému světu vakcíny skrze nadaci Billa Gatese. Tyto vakcíny údajně ničí imunitu a kdo si je nevezme, tak bude omezován na svých právech. Podle jeho názoru farmaceutické firmy a média spolu úzce spolupracují:

„Šíření strachu kolek koronaviru hlubokým státem (deep state) se zapíše v historii, jako jeden z největších podvodů ve snaze manipulovat ekonomikami, potlačit odpor a prosadit povinné léky.“ říká Dr. Shiva.

Celý rozhovor Dr. Shivy si můžete poslechnout ve videu zde:

https://youtu.be/ip2eUr-VjGQ

Testy na koronavirus jsou podvrh

Podle Davida Ickeho jsou navíc testy na koronavirus zmanipulované, takže na koronavirus bývají označení i ti, kteří jej nemají:

„Test netestuje na nemoc Covid-19, ale na genetický materiál, který má velké množství různého obsahu způsobeného mnoha, mnoha různými příčinami. Pokud jste pozitivně testování na genetický materiál, ne na Covid-19, jste diagnostikování infekcí Covid-19. Pokud zemřete, zemřeli jste na Covid-19!!! Můžete snadno manipulovat s čísly.“

Dále říká, že nemoc může být vyvolána toxicitou, ale také strachem:

„Dostáváme se k něčemu dalšímu, co identifikoval Andrew Kaufman, týkající se jeho významné práce v pozorování a výzkumu, který je možné shlédnout ve videu na webu www.davidicke.com. Co nastane, když je buňka otrávená? Začne vylučovat něco, co se nazývá EXOZOMY. Jsou součástí každé přirozené imunitní reakce na jedovaté buňky. EXOZOMY uvolňují se pouze tehdy, když je buňka otrávená. Může být otrávená z mnoha důvodů, jako je toxicita. A teď poslouchejte! Může to být jed vyvolaný stresem a strachem! Představte si stress a strach, který se ve světě odehrává nyní během tohoto uvěznění!“

David Icke také zpovídal další odborníky a lékaře, kteří tato jeho tvrzení podporují a jejich tvrzení si můžete přečíst v angličtině na webu https://www.davidicke.com/

Celý video rozhovor v češtině s Davidem Ickem naleznete na tomto odkaze:

https://player.d.tube/btfs/QmRSX9qK9fBdDvGvXSVvbZmwRjbMbForXdwEthM3ucbmXc

Media se zbláznila

Spousta lékařů zastává názor, že koronavirus je divadlo sloužící něčím zájmům. Ne všichni však jsou o tom ochotni vypovídat na veřejnosti, jelikož by mohli být zesměšněni, nebo by mohli přijít o práci.

Nicméně jsou i tací, kteří se nebojí říct svůj názor na koronavirus naplno a to přímo v poslanecké sněmovně ČR. O tom, jak byla v souvislosti s koronavirem vyvolána neodůvodněná mediální hysterie, pojednává pan doktor Žaloudník. Podle něj se Česká televize zbláznila a svět se zbláznil také:

Bioložka potvrdila umělý původ koronaviru

Pojďme dál. Nejspíš znáte molekulární bioložku paní Soňu Pekovou. Pro ty z vás, kterým toto jméno nic neříká, tak se jedná o osobu o které ministr Adam Vojtěch prohlásil, že má koronavirus a pak se jí veřejně v televizi omlouval. Soňa Peková zkoumala koronavirus a došla k závěru, že koronavirus je umělého původu, čili že byl vytvořen člověkem:

Závěr

Rád bych sdílel svůj názor na tato videa.

Můj názor je takový, že pan Žaloudník se pouze v jedné věci spletl. Svět ani Česká televize se nezbláznily. Oni přesně vědí, co dělají a ti zasvěcenější už mají představu, kam celé toto divadlo směřuje a čím zájmům slouží.

S Davidem Ickem zase souhlasím s tím, že nemoc může být také vyvolána strachem, což vám jistě potvrdí spousta lidí zabývajících se alternativním zdravím. Dalo by se říct, že negativisticky založená média, která vysílají strach a paniku na lidi, se dopouštějí černé magie.

Máme tedy dva názorové proudy (oficiální a alternativní), ale pouze jeden z nich musí být zákonitě nejblíž pravdě. Který názorový proud to je, už záleží na vašem posouzení.

5.5.2020 Aktualizace: Ještě přidám postoj ke koronaviru od italského poslance, který říká, že všechna data o úmrtí lidí na koronavirus jsou falšovaná. Na koronavirus nezemřelo 25 000 lidí, ale 925 lidí. Podle něj je cílem těchto falešných zpráv zavést diktatůru v Itálií:

https://youtu.be/M6g6pD0TGpo

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.