Pondělí , 27 března 2023

Nevíte, co koupit na Vánoce? Máme pro vás tipy na skvělé univerzální dárky

Už o několik týdnů tu máme tak dlouho očekávané Vánoce. Chcete se vyhnout předvánočnímu stresu? Nakupte si vánoční dárky v předstihu. A že vám docházejí nápady? Připravili jsme pro vás tipy na vánoční dárky, které jsou univerzální a dokážete nimi potěšit opravdu kohokoliv. Které to jsou?

1. Pyžamo a ponožky

Ano, ano. Právě to jsou dva klasické vánoční dárky, které snad nikdy nechybějí pod vánočním dárkem. Pokud o tom nevíte, právě ponožky jsou v posledních letech dost vyhledávané. Stačí, když sáhnete po ověřených značkách, které vyrábějí kvalitní kousky s originálním potiskem. Veselé barevné ponožky, často i každá v páru jiná - to je opravdu dárek, který potěší každého dobře naladěného člověka. Dávejte si pozor jen na to, aby stejný dárek nedonesly i všichni ostatní členové vaší rodiny. S pěti páry ponožek si obdarovaný pořadí, ale co udělá s pěti pyžamy?

2. Zimní doplňky

Čepice, šála zda rukavice nebo rovnou celá sada stejně sladěných doplňků. Pro ženy můžete sehnat i originální čelenku či teplé klapky na uši. To je dárek, který určitě potěší, a zároveň v zimních dnech i dokonale zahřeje.

Náš tip: Množství krásných zimních doplňků pro muže, ženy i děti seženete v obchodě About You. Chcete při nákupu vánočních dárků ušetřit? Pomůže vám přitom výhodná About You sleva.

3. Kosmetické balíčky

Kosmetické balíčky koupíte v každé drogerii či supermarketu. Výběr je opravdu široký. Dokonce si můžete vybrat, zda chcete balíček pro ženu, pro muže nebo chcete potěšit malou princeznu či rošťáka. Pokud chcete opravdu něco speciálního, sáhněte po ručně vyráběné přírodní kosmetice.

4. Knihy

Kniha je zpravidla velmi nenáročný dárek, který seženete i na poslední chvíli. Nicméně, ruku na srdce, výběr konkrétní knihy není zase až tak jednoduchý. Samozřejmě, pokud má obdarovaný nějakého oblíbeného autora nebo speciální zálibu, výběr je jasný. Pokud však jeho vkus až tak dobře neznáte, zkuste si nenápadně ohlédnout knihy v jeho poličce a výběr přizpůsobte tomu, co v ní najdete.

5. Doplňky do bytu

Dekorační polštáře, teplá deka či prostě jen vonná svíčka, které pomáhají dotvořit příjemnou atmosféru při bydlení. Bytové doplňky nikdy nezklamou - zejména, pokud se trefíte do vkusu obdarovaného.

Náš tip: I když ho mnozí z nás známe jako obchod s elektronikou a elektrospotřebiči, bytové doplňky seženete iv obchodech Okay. A určitě vás potěší i to, že při nákupu můžete využít Okay slevový kupon nebo akci Black Friday.

6. Dárkové předměty

I když se to na první pohled nezdá, právě dárkové předměty mohou být opravdu velmi milým dárkem pod vánočním stromkem. Představte si například sadu ručníků s vyšitým věnováním Nejlepší babičce či Nejlepšímu dědečkovi. Nebo šálky se stejnými nápisy. Hned víte, že takový dárek jim vykouzlí úsměv na tváři.

7. Dárková poukázka

Pokud již opravdu nevíte, čím byste svého blízkého mohli obdarovat, vsaďte na jistotu a podarujte mu dárkovou poukázku. Nakoupí si za ni to, co se mu opravdu hodí. Nemusíte mu ji dát v obálce, ale připravte originálnější řešení. Sežeňte si krabičky různých velikostí, povkladajte jednu do druhé a do nejmenší vložte dárkovou poukázku. Cesta za překvapením bude tak o něco delší a dobrodružnější.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.