Čtvrtek , 9 února 2023

Rozbor seriálu Akta X Série 10 – Elity a jejich očkování, epidemie, chemitrails, volná energie a mimozemšťané

Autor: Martin Kirschner.

Popisuje desátá série Akta X to, co se dnes odehrává?

Seriál Akta X jsem sledoval jako malý kluk se zaujetím. Až v dnešní době si zpětně uvědomuji, že tento seriál v sobě ukrývá skrytá poselství určená lidem. V nové desáté sérii z roku 2016 je lidem ukázáno přesně to, co se v dnešní době odehrává v souvislosti se současnou pandemii. Náhoda, nebo plán?

V desáté sérii agent Mulder se vrací zpátky na scénu, aby odhalil skutečnou podstatu toho, co se ve světě odehrává. Zjistí, že elity zneužili mimozemskou technologii, aby ovládly lidstvo pomocí vakcín a elektromagnetických vln. Nadnárodní společnosti, které tyto elity vlastní, ovládají zemědělství, farmacii, vlády, armádu a média. Tohle je jejich plán:

 

Jak můžete vidět, tak v ukázce je zobrazeno to co dnes již zažíváme. Protesty, nepokoje, sledování (trasování) lidí, zavíraní do koncentráků, elektromagnetické vlny, manipulace s počasím, chemitrails, atd. Mluví se zde také o internetovém terorismu a mimozemské invazi.

V druhé části dílu už je napřímo řečeno, že lidem byla změněna lidská DNA na mimozemskou DNA. Když agentka Scullyová pátrá se svou asistentkou Einsteinovou, jak k tomu došlo, tak zjistí, že za to můžou vakcíny!!! Tyto vakcíny údajně dělají to , že odstraní z lidského DNA imunitu a lidé umírají na auto imunitní selhání!!! Je to náhoda, že i dnes je 80-90% pacientů s Covidem údajně naočkovaných?

Po celém světě se tak po vakcinaci šíří epidemie. Není to však rádoby epidemie, jako dnes, kdy lidé jsou „bezpříznakoví“ a nic jim není. V tomto seriálu už jde na lidech skutečně poznat, že trpí horečkami, kašly, pocením a krvácením z očí.

V závěru seriálu je pak ukázáno, že vše naplánovaly „elity“, které řídí svět, protože pro ně jsou lidé paraziti, kteří ničí životní prostředí. Seriál nakonec končí mimozemskou invazí, kdy není zřejmé, jestli se jedná o přátelské, nebo nepřátelské mimozemšťany, případně se jedná o „False flag“ falešnou mimozemskou invazi, aby se mohla udělat další opatření a vzít lidem další práva.

Tak co na to říkáte? Náhoda, nebo nás chtěl někdo v roce 2016 tímto seriálem varovat? Posouzení nechám na vás po shlédnutí první a šesté epizody této desáté série Akta X.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.