Středa , 31 května 2023

Systém oslabuje lidi mentálně, emocionálně a fyzicky, říká David Icke

Autor: Martin Kirschner.

Veškeré zákony a nařízení oslabují lidského ducha a činí jej nemohoucím hnout se z místa. (Public Domain)

K mentálnímu oslabení dochází, když systém vydá nesmyslná a nesplnitelná nařízení, která oslabují lidského ducha a z lidí se stávají „nemohoucí“. Emocionálního oslabení se dosáhne pomocí strachů z budoucnosti, ztrátou jistot a pevné půdy pod nohama. Fyzického oslabení se dosáhne aplikací jedů a toxinů v potravinách, nápojích, vakcínách, nebo také pomocí radiace a elektromagnetických vln.

Jsme ve válce. Je to válka globálních elit proti lidstvu, kdy globální elity využívají Fabiánský (plíživý) způsob válčení, na první pohled nepostřehnutelný pro většinu lidí. Podrobněji o tom mluví David Icke ve své knize Život v přeludu na straně 332 této knihy:

Citát z knihy:

„Oslabování nepřítele

Smrtící seznam potravin, nápojů, vakcín, nejrůznější formy toxicity a radiace – účinky se sčítají a společně to vše poslouží k snižování počtu obyvatel a k dosažení společnosti hladových her a to tím, že oslabuje lidi mentálně, emocionálně a „fyzicky“.

Fabiánská společnost v Londýně je vláknem archontské sítě tajných společností a polo-tajných skupin a její logo tomu odpovídá – vlk v rouše beránčím. George Orwell (1984) a Aldous Huxley (Krásný nový svět) byli oba napojení na Fabiány. Quintus Fabius Maximus Verrucosus, po kterém byla společnost pojmenována, se proslavil tím, že se ve válce po dlouhý čas vyhýbal přímému střetu, který by mohl válku tak či onak rozhodnout, a tím nepřítele unavoval. Jakmile už se zdálo, že nepřítele dostatečně zmáhá hlad, vyčerpání a další okolnosti, Fabius a jeho oddíly bez problému zvítězili.

Stejnou techniku proti lidstvu používají Archonti a jejich hybridi. Snaží se oslabit populaci ekonomicky, mentálně, emocionálně a „fyzicky“ s pomocí finančních manipulací, stresu, chemických hnusů v jídle, nápojích a vakcínách, či toxickým a ozářeným životním prostředím. Plán je ten, že se lidé vyčerpají, ztratí zdraví a kondici, budou obézní a trpět řadou nemocí a potíží (včetně těch mentálních) a to povede k další toxicitě ve formě podávaných farmaceutických léků.

Stále jasněji vidíme, že se to děje. Ať dělají lidé cokoliv a jdou kamkoliv, narazí na toxiny. Úroda se sprejuje čím dál větším množstvím pesticidů a herbicidů (speciálně vyvinutých k zabíjení) a to znečišťuje potraviny i vodu. Tyto látky prosakují do spodní vody přímo, ale také je čuráme do záchodů spolu s nekonečným množstvím dalších zbytků chemikálií a léčiv, které se také zpětně dostanou do pitné vody.

Americká Agentura pro ochranu životního prostředí uvádí, že až 30 milionů kilogramů pesticidů se ročně stává součástí takzvaného „úletu pesticidů“, který poškodí úrodu na sousedních farmách a zdraví lidí a divoké přírody v okolí.

Studie kvality vzduchu v Minnesotě, kde se používá ohromné množství pesticidů při pěstování brambor pro „(p)otravinový“ řetězec rychlého občerstvení McDonalds, odhalila, že třetina vzorků vykazovala přítomnost jednoho nebo více pesticidů.

Lidé si doma uklízí a umývají nádobí a perou prádlo v toxinech, mažou si je na pokožku v ochranných opalovacích krémech (které ve skutečnosti právě naopak rakovinu pokožky způsobují); dávají si je na pleť v podobě makeupu, stříkají si je jako deodoranty přímo doprostřed lymfatických žláz v podpaží (které jsou natolik zásadní pro zdraví a imunitu).

Toxiny dýcháme ve zplodinách z aut a z řady dalších zdrojů, včetně zdánlivě nevinného, ale opravdu jen zdánlivě, dětského pudru. Máme na tělech šílená toxická tetování, na největším tělesném orgánu.

Cukr je také smrtelný toxin a lidé si ho dávají do čaje a do kávy a je skoro ve všem. Bublinkové nápoje patří k nejhorším. Po celém světě přesyceném cukrem se rozmáhá cukrovka. Počet onemocnění stoupl ve Velké Británii mezi lety 2005 a 2015 o 60 procent. V zemi s 64 miliony obyvatel tak má dnes tuto nemoc téměř 3,5 milionu lidí a ve Spojených státech to je 29,1 milionů, 9,3% obyvatelstva. Studie zveřejněná v Časopise americké lékařské asociace odhadovala, že zhruba polovina dospělého obyvatelstva v USA buďto má diabetes, nebo je v některém stádiu těsně před vypuknutím nemoci. Čísla mohou jedině stoupat, pokud se věci nezmění. Studie také odhalily, že vysoká spotřeba cukru trvale mění některé spoje v mozku. Vyberte si nějakou náhražku cukru jako je třeba aspartam (AminoSweet, NutraSweet, E951) a následky pro tělo a mozek budou stejné, ne-li horší, jak už jsem uvedl v mnoha knihách.

Mainstremová média v roce 2015 uveřejnila zprávu, která varuje před konzumací dietní „light“ koly. Umělé sladidlo v ní obsažené může způsobit hromadění tuku (je to „dietní“), kazivost zubů a na celé tělo do hodiny působí jako kokain. Umělá sladidla jsou mnoha testy spojována s poškozením srdce, cukrovkou, vysokým krevním tlakem a dalšími problémy. Ze všech stran a v každé oblasti života jsme bombardováni jedy a to není náhoda, je to plán.

Všimněte si, s jakými chemickými toxiny a radiací přijdete do kontaktu během jednoho dne a pochopíte, co myslím tím slovem „bombardováni“. Je také alarmující, že HAARPové technologie dokáží generovat elektromagnetická pole, která tisícinásobně zesilují účinek jedů a chemikálií v těle a dělají z nich smrtelné látky s okamžitým efektem a to pomocí procesu zvaného „cyklotronová rezonance“.

V knize dostatečně objasňuji archontskou posedlost genetikou a mutacemi (pokřivením) lidského těla. Radiace sice je uznávána jako příčina genetických mutací, ale většina lidí si neuvědomuje, že totéž způsobuje jídlo, nápoje, vakcíny a další formy toxicity. Tak jak je vidíme, jsou to pouze holografické odrazy energetických informačních polí.

To, čemu říkáme toxicita nebo jedy, jsou ve své základní formě hluboce narušená energetická pole obsahující podobně narušené informace. Jsou to počítačové viry a náš toxický svět je ve skutečnosti náš svět zavirovaný archontským virem. Záplava toxinù a radiace je šířící se virus.

Chemicky zamořené toxické potraviny a nápoje, toxické vakcíny, čistění sporáku, umývání hrnců, nanášení opalovacích krémů a sprejování deodorantem pod pažemi – to všechno ve skutečnosti představuje prostupování vysoce pokřivených, chaotických a destruktivních energetických polí – archontského viru – do polí lidského těla a mysli, které se s těmito pokřiveními a poruchami dokáže synchronizovat a absorbuje je.

Zdraví je rovnováha a energie, moc, zatímco špatný zdravotní stav je nerovnováha, slabost a ne-moc. Když pole lidského těla a mysli absorbují pokřivení (toxicitu, radiaci), odrazí se to v hologramu a lidé říkají „doktore, mám problém.“ Vše, co se děje s hologramem v hologramu je odraz toho, co se děje v lidských energetických polích těla a mysli. Toxiny a radiace můžou ovlivňovat lidi stejné mentálně a emočně, jako „fyzicky“. Princip je stejný jako u roury, kterou se do řeky vypouští znečištěná odpadní voda. Řeka pak mění své vlastnosti podle toho, co do ní vtéká z odpadní roury. Lidé odráží více a více to, co se na ně valí z lednice, vodovodního kohoutku, plechovek, lahví, sprejů a z neustále houstnoucí radiační omáčky, ve které dnes žijeme.

Všechna tato pokřivení a mnohá další jsou projevem archontského viru. Pokaždé, když použijeme toxiny v některé z jejich mnoha podob, máme co do činění s archontským virem – narušením Nekonečného řádu rovnováhy a harmonie. „Demiurg“ je sám sebe si vědomý virus a všechno od Archontů až po vakcíny jsou jen jeho různé projevy."

Konec citace.

Shrnutí

David Icke odhalil skutečný význam vakcín. Vakcíny neslouží k posílení imunity, ale naopak ke zničení imunity a fyzickému oslabení organismu. K tomuto účelu jsou také použivány geneticky upravené potraviny, znečištěná voda a některá sladidla. V poslední době se také zvýšila intenzita Chemitrails, radiace a elektromagnetických vln z Wifi záření, které se zintenzivnilo na 5G.

Jedná se o plíživou válku proti lidstvu s cílem ho mentálně, emocionálně a fyzicky oslabit. Lidé takto oslabení se jen stěží vzepřou totalitnímu řízení, když jsou zasypávání neustálými nařízeními a starostmi o budoucnost a o své zdraví.

Možná, že jste si také všimli, že u očkovaných lidí se mění povaha. Většinou je to k horšímu, kdy tito lidé bývají zlí a podráždění. Kvůli toxinům ve vakcínách se jim mění úroveň vibrací a to má za následek změnu těchto lidí na mentální, emoční a fyzické úrovni tak, jak systém potřebuje, aby je mohl ovládat.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.