Středa , 31 května 2023

Melissa Ciummei: Potřebují vaše děti! Nový finanční reset se blíží

Autor: Martin Kirschner.

Melissa Ciummei v pořadu The Irish Inquiry (Print Screen)

Melissa Ciummei je finanční investorka ze Severního Irska. Má vážné obavy, že Covid pasy se budou podílet na kontrole společnosti a budou se používat spíše jako datové pasy. Ty budou zahrnovat finanční, uhlíkový a  sociálně kreditní systém, jaký je dnes v komunistické Číně.

V rozhovoru, který udělala pro The Irish Inquiry uvedla co se na lidí chystá. Střední a malé podniky jsou určeny k likvidaci. Lidé se stanou finančními otroky miliardářů, kteří neposlušné lidi budou moci vyřadit ze systému, pokutovat, nebo zdaňovat 90% sazbou. I když nic neuděláte, tak budete muset zápornými úroky, nebo dalšími daněmi splácet dluhy a finanční "průsery" bank.

Ciummei věří, že tento systém Covid pasů byl zaveden proto, aby pomohl dosáhnout finančního resetu a nahradil náš selhávající systém fiat měn. V současné době vlády svými opatřeními vychovávají novou generaci poslušných finančních otroků, kteří mají být napojení na tento nový finanční sytém. Vše dnes záleží na dospělých, jestli se budou dále podvolovat a tím prorazí cestu NWO totální kontrole na jejich děti.

Protože Covid pasy jsou pro úspěšnou implementaci tohoto nového finančního systému tak zásadní, neustálé povinné očkování všech občanů, mladých i starých, bude nezbytností pro úspěch plánu. Cílem je vytvořit "internet těl", kdy lidská těla budou napojená na umělou inteligenci.

Nalaďte se na tento hloubkový rozhovor, abyste v tomto krátkém třicetiminutovém videi pochopili co se skrývá za Covid agendou.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.