Středa , 29 března 2023

Thovt – Projekt lidstvo 2. část

Autor: Martin Kirschner.

Druhé pokračování série úryvků z knihy Thovt – Projekt lidstvo. Tentokrát poukážeme na škodlivost elektromagnetických vln a přístrojů, které zotročují lidskou mysl. Také si něco řekneme o modifikovaných potravinách.

„Mocní“ vás chtějí co nejvíce připoutat k hmotné úrovni, a vy na to ochotně a s radostí přistupujete. O řadě věcí si myslíte, že váš každodenní život zjednodušují a zkrášlují. Dobrovolně si sami sobě i svým dětem velmi škodíte kontumací modifikovaných potravin, a máte radost z toho, že je to pohodlné a kolik jste ušetřili času. Svévolně ničíte své magnetické pole, poněvadž si své pokrmy připravujete ve škodlivých mikrovlnných troubách, které ničí buňky. Dokonce v nich ohříváte jídlo pro batolata! Uvědomujete si vůbec, co svou bezmyšlenkovostí způsobujete? Probuďte se konečně a odstraňte tyto přístroje ze své blízkosti.“

Poznámka MK: Za chvíli, bude mikrovlnka všude kolem nás, s příchodem 5G. Vzpomínám si na jeden rozhovor, kde se Tomio Okamura ptal nějakých dvou expertu, jestli je 5G škodlivé. V obou případech tito experti odpověděli, že nebyla prokázána škodlivost 5G. Ono když to ani nikdo oficiálně netestoval, tak nemohla být prokázána škodlivost. Stejně tak na základě testů a měření nebyla prokázána zdravotní nezávadnost.

„Toužíte po návratu domů a přitom se neustále odkláníte z cesty. Sami si ničíte vrozený „navigační systém“ a těšíte se ze zdánlivě příjemných, ale negativních vln. Vždy máte volbu svobodně se rozhodnout! Vroucně vás proto prosím, pokuste se nahlédnout za oponu zapomnění! Skutečně to nevidíte, že všechny ty krásné věci okolo vás byly vytvořeny se zcela určitým záměrem? Proč se nepřetržitě necháváte zotročovat a zříkáte se odpovědnosti za váš život? Jste jako zbloudilá zvířata a divíte se, proč stále nemůžete najít správný směr. Opětovně scházíte z cesty, a nevíte proč. Prosím, otevřete oči, začněte pozorně vnímat okolní svět a změňte svůj přístup k němu. Vezměte zodpovědnost za svůj život do svých rukou, vždyť patří jen vám a nikomu jinému! Jste jako stroje, které nemají vlastní život, ale pouze fungují.

Máte úžasného ducha a sílu mysli. Uvědomte si jejich existenci a postavte se proti této manipulaci. Získejte zpět svoji svobodu a vezměte svůj život do vlastních rukou. Je třeba, abyste svět vnímali zcela vědomě. Probuďte se a nebuďte jako všechny ty zbloudilé zvířecí duše. Nedovedete si představit svůj život bez televize, o mobilním telefonu ani nemluvě. Ochotně si do svých domovů těmito přístroji vnášíte všechny možné druhy elektromagnetických vln, které vám škodí. Copak si to neuvědomujete? Neslyšíte své tělo, co vám chce říci?

Nevyhledávejte doktory, ti jsou nanejvýš schopni rozlišit symptomy vašeho onemocnění, avšak jeho příčinu nenajdou; přitom ji nosíte v sobě. Dobrovolně ve svém zhoubném konání pokračujete dál a nechcete nic měnit. Důvodem je vaše pohodlnost či lenost. Nasměrujte své vědomí jinam a pořádně se podívejte, co vám z toho, co denně využíváte, škodí. Myslíte si, že všechen ten domnělý luxus je pro vás opravdu dobrý? Začněte si všímat zvířat a uvědomíte si, že tyto zhoubné vibrace ničí i je. Škodlivá pole mají ve dne v noci okolo sebe a vůbec vás to nevzrušuje. Všichni přitom máte možnost oslabit je a neutralizovat je, jenže nad tím sotva někdo z vás uvažuje.

Promyslete si, jak ubíhají vaše dni. Vytváříte si realitu, která v žádném případě není pozitivní, a sice jenom proto, že se nezodpovědně chováte vůči sobě samým. Řada z vás má děti, a také ony jsou vám i těmto okolnostem beznaděje vydávány všanc. Proč máte strach z nakažlivých chorob a pravidelně propadáte panice, jakmile média začnou informovat o nové smrtelné epidemii? Proč reagujete právě takto a toužebně si přejete, aby se vám to neštěstí vyhnulo? To vy sami se obklopujete zhoubnými ničivými substancemi, jež vás s jistotou posouvají k cíli, z něhož máte obavy. Proč už tehdy, když si je kupujete, nepropadáte panice, z obávaných nemocí? Poněvadž si to neuvědomujete. Patří totiž k vaší zažité představě pohodlnosti, jsou to výrazy nezodpovědnosti vůči sobě samým.“

Poznámka MK: Tady tato pasáž je prostě bomba! Kniha byla napsána v roce 2006 a jako kdyby popisovala současnou koronavirovou epidemii, která začala začátkem roku 2020. Je možné, že i Španělská epidemie, která byla přesně před sto lety, byla také vymyšlená. Thovt hovoří o „zhoubných ničivých substancích“, kterými se lidé obklopují. Zde si zase můžeme dosadit dezinfekce, některé škodlivé léky a vakcíny. Používání těchto škodlivých substancí je jako, kdyby si někdo chtěl stavět opevnění a přitom si ve skutečnosti kopal vlastní hrob.

Citace z knihy Thovt

Pokračovaní příště …

 

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.