Středa , 29 března 2023

Úvaha: Jsou uprchlíci nástrojem iluminátů jak nastolit v Evropě chaos?

autor: Martin Kirschner.


Ilumináty zná snad každý. Nespočet svědectví a důkazů dosvědčují jejich existenci. Při bádaní internetem a shromažďovaní informací jsem objevil možnou spojitost iluminátů s uprchlíky, kteří jsou nejspíš jejich nástrojem jak nastolit chaos v Evropě.

20140701-more2-460x260

 

Kdo může za invazi uprchlíků?

Více než polovina uprchlíků pochází ze zemí zasaženými válečným konfliktem, jako jsou Irák, Sýrie, Somálsko a Afganistán. Mají strach o své životy, a proto z těchto zemí utíkají. Máme jim to mít za zlé? Jistě, že ne.

Problém je v tom, že tyto země převážně okupují bojovníci Islámského státu, kteří se snadno můžou mezi uprchlíky vmísit. Vzhledem k tomu, že státy nevykonávají téměř žádnou kontrolu uprchlíků, tak je zde skutečné bezpečnostní riziko, že v řadách těchto uprchlíků jsou právě bojovníci Islámského státu.

Právě bojovníci Islámského státu můžou z velké části za invazi uprchlíků do zemí EU.

Islámský stát jako nástroj iluminátů?

Bojovníci Islámského státu se zrodili na území Iráků v roce 2003, kdy tam USA podnikly vojenskou invazi do této země. Je spousta svědectví a důkazů, že právě Američané v této době vycvičili tyto muslimské fanatiky, aby terorizovaly blízký východ:

http://www.nwoo.org/2015/06/30/ken-jebsen-usa-vytvorili-isis/

http://svobodnenoviny.eu/analytik-usa-a-izrael-se-podileli-na-vytvoreni-islamskeho-statu/

Dnes právě Američané a jiné státy od bojovníků Islámského státu vykupují ropu a finančně je podporují.

Potvrzuje to například i Tomio Okamura: ,,Všimli jste si, že by poté, co Islámský stát obsadil irácké naftové vrty, zdražila ropa nebo se projevil nějaký úbytek ropy na světových trzích? Že ne? Jakpak by ne, když islámští gangsteři prodávají ropu vesele do celého světa a to nejen třeba přes Kuvajt, ale jedna z cest vede právě přes Turecko a je veřejně známé, že ropu pašuje firma syna tureckého prezidenta. Zadruhé, (Turecko) bombardovalo Kurdy - v tuto chvíli jediný národ, který přímo bojuje se šíleným zločinci z Islámského státu. Bohužel - Kurdové naftovod z území Islámského státu ohrožují.

Proč naše vládní elity proti ISIS nezasáhnou naplno, tak jako v případě Iráku, Afganistánu a jiných zemí, pokud jej nevytvořily a není jejich nástrojem?

Proč finančně podporují ISIS, který je příčinou migrace stovky tisíc uprchlíků do Evropy?

Jaký je plán iluminátů?

Kniha Conspirators Hierarchy: The Story of the Commitee of 300 popisuje 21 plánů iluminátů, které jim mají sloužit k ovládnutí světa.

Mezi plány iluminátu patří:

,,2) Zapříčinit úplné zničení jakékoli národní identity a národní hrdosti, což je primárním předpokladem pro to, aby mohl být funkční koncept jedné světové vlády.“

Když se nad tím zamyslíte. Jak se dá zničit národní hrdost a identita? Podle mého názoru tak, že se původní obyvatelé té dané země nahradí lidmi, kteří pocházejí z jiných zemí, s naprosto odlišnou rasou, kulturou, náboženstvím a hodnotami.

,,3) Dosáhnout toho, že dojde ke zničení všech náboženství, se zvláštním zřetelem na křesťanství. Jedinou výjimkou z tohoto konceptu je vlastní výtvor představitelů světové vlády, jenž byl zmíněn výše.“

Pokud se obyvatelstvo pocházející z křesťanské kultury stane ve své vlastní zemi minoritou a muslimové se stanou majoritou, tak křesťanství v této zemi bude skutečně vytlačeno.

,,13) Tlačit na vytváření náboženských kultů jako je například Muslimské bratrstvo, muslimský fundamentalismus, sikhové a provozovat experimenty s kontrolou mysli."

Už teď dochází v zemích, kde je velká část muslimského obyvatelstva, jako jsou Belgie, Francie, Nizozemsko, Švédsko a jiných k tomu, že muslimští vůdcové vyzývají, aby v těchto zemích bylo nastoleno právo šaríja a aby islám byl jediným legitimním náboženstvím v těchto zemích.

,,15) Vyvážet do celého světa ideje týkající se "náboženské svobody", aby bylo takovýmto způsobem možné podkopat všechna stávající náboženství, především křesťanství."

Opět jsme u toho.

,,16) Způsobit úplné zhroucení světových ekonomik a vytvořit totální politický chaos."

Už teď státy jsou v dluzích a je matematicky dokázáno, že je čeká finanční krach (i bez uprchlíků). 99 % uprchlíku, kteří nic neumí, neovládají jazyk země, kde chtějí emigrovat, jsou nezaměstnatelní a tudíž další přítěží sociálního systému, tento proces jenom urychlí. Každý z nás ví co se dělo v dobách Velké hospodářské krize ve třicátých letech (nepokoje, protesty, zvýšená kriminalita a chaos).

Pokud dojde k hospodářskému krachu v době, kdy jsou v Evropě sta tisíce muslimských uprchlíků, o které se nebude nikdo starat a vyplácet jim sociální dávky, tak si myslím, že se máme na co těšit.

,,19) Infiltrovat a podvracet všechny vlády a pracovat zevnitř tak, aby bylo možné zničit suverenitu zemí, pro které tyto vlády pracují."

EU nám pořád diktuje, jaké máme přijímat zákony, jak se má jmenovat naše pomazánkové máslo a co máme dělat. Říkat nám ale, kolik máme přijímat uprchlíků, to už je opravdu na pováženou a zásadně to podkopává naši národní suverenitu a právo na sebeurčení.

,,20) Organizovat celosvětový teroristický aparát a vyjednávat s teroristy, jakmile dojde k teroristickým aktivitám."

Pokud bude převážná část teroristů na území daného státu, tak se tím usnadní jejich řízení a organizace.

Závěr

To co vlády poslední dobou předvádějí, nad tím přestává rozum stát. Všechny kroky jsou vedeny proti původním obyvatelům Evropských zemí. Pomáhat ano, ale ne za cenu sebezničení. Veškerá integrace uprchlíků vypadá, jako jedno trapné divadlo pod falešnou roužkou humanity a pomáhaní.

Jsou naše vlády v područí iluminátů, kteří chtějí v Evropě, zničit kultury, náboženství a nastolit chaos?

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.