Středa , 29 března 2023

Vlády, vědci i lékaři celého světa požadují zákaz nových 5G sítí

Autor: redakce.

Svět se chystá na spuštění 5G sítí a nám prodávají vizi úžasné budoucnosti využívající moderní technologie. Inteligentní domy, inteligentní firmy, inteligentní dálnice, inteligentní města, inteligentní auta – co by se nám na tom mohlo nelíbit?

Až na to, že vlády, vědci a lékaři celého světa nyní prohlašují to, co je zjevné už léta: Není velmi inteligentní záměrně ohrožovat zdraví a pohodu každého obyvatele Země a samotný život na Zemi. Proč tomu mocní lidé nenaslouchají?

Se sítí 5G se bude spojovat vznik milionů nových základních stanic na Zemi, jakož i přes 20 000 nových satelitů ve vesmíru.

Vaše inteligentní domácnost bude znamenat, že z vaší lednice, kredence, topného systému, či dokonce z každé potravinové položky bude vyzařovat škodlivé elektromagnetické záření.

Inteligentní dálnice a inteligentní města budou znamenat elektromagnetické záření, kterému nelze uniknout.

Bude všude tam, kde žijete, pracujete a jak se mezi těmito místy přesouváte. Inteligentní auta budou vás a vaši rodinu každý den koupat ve vysokých hladinách elektromagnetického záření.

Když čtete tyto řádky, o výše uvedeném faktu jste už zřejmě slyšeli. Ale pokud jste to nesledovali důkladně, možná si nejste vědomi rozsahu důkazů proti zavedení 5G sítě do praxe a vlastně ani rozsahu úsilí zastavit tuto síť.

Zjištění, do jaké míry se ignorují, zesměšňují nebo bagatelizují, opravdu vyráží dech.

Ohromující množství důkazů o škodlivosti

Důkazy o poškozeních způsobených lidem v důsledku záření elektromagnetických polí, našlo více než 10 000 odborných vědeckých studií.

Ty ho daly do souvislosti s rakovinou, kardiovaskulárními onemocněními, kognitivními nemocemi, poškozením DNA, potraty, změněnou expresí genů, poškozením činnosti spermií a mnoha, mnoha dalšími.

A neškodí pouze lidem. Je také nesmírné množství důkazů o tom, že škodí mravencům, hmyzu, včelám, žábám, rostlinám, stromům – samotným živým ekosystémům.

Obrovská je také hrozba 5G ve vesmíru. Bylo totiž prokázáno, že ionosférické poruchy mění krevní tlak a tvorbu melatoninu, což vede k rakovině, kardiovaskulárním onemocněním a jiným problémům.

Četné výzvy byly ignorovány

Existuje velmi působivý seznam vlád a organizací, které varovaly před technologií 5G, nebo se ji pokoušely zastavit, který sahá zpětně až do roku 1993.

Vědci a lékaři z celého světa mnohdy spojili síly, aby se opět odvolali proti bezdrátovým technologiím a 5G sítím.

Proč jejich volání nebyla vyslyšena?

Nejlépe to možná vyjadřuje Abraham R. Liboff, profesor výzkumu Centra pro molekulární biologii a biotechnologii na Florida Atlantic University:

„Přetrvávající vystavení veřejnosti elektromagnetickému záření do značné míry souvisí s penězi. Ty desítky miliard dolarů či korun v průmyslných tržbách mobilních telefonů zavazují leadery korporací k tomu, aby automaticky popírali jakýkoli náznak rizika.“

Konflikty zájmů

Vlády a průmysl mají o technologii 5G tak nesporný zájem, že v otázce její regulace nebo rizik očividně nemohou být nestranní.

Je to jasně ukázáno v tomto názorném přehledu střetu zájmů (odkaz: illuminating review ) jen při jednom pracovním setkání WHO na toto téma.

Dezinformace mainstreamových médií

Zato znepokojení občané a odborníci jsou velkými institucemi a mainstreamovými médii – která svobodně překrucují fakta, neboť jim to prochází – líčeni jako podivíni, konspirační teoretici či ruští agenti.

Můžeme se bránit – ale když New York Times dokážou tak zoufale nechápat vědu a odmítají to opravit, je jasné, že pravda není jednoduchá záležitost.

O rizicích ohledně 5G sítě a rozšiřování bezdrátové technologie se křišťálově jasně vyjadřuje jeden expert za druhým:

„Všechno naznačuje, že mobilní telefony mohou způsobovat nádory mozku, nádory slinných žláz a rakovinu oka. Jelikož průmysl mobilních telefonů zajišťuje podstatnou část financování výzkumu, tato skutečnost se skrývá před běžnou veřejností.

Studie Interphone, výzkumný projekt 13 zemí, financovaná do značné míry průmyslem mobilních telefonů, soustavně dokazovala, že používání mobilního telefonu chrání uživatele před nádorem mozku! Je třeba k tomu ještě něco dodávat?

Je načase, aby ty vládní agentury, jejichž posláním je chránit své občany, financovaly zcela nezávislé studie, aby vyšla najevo pravda o velmi poškozujících zdravotních rizicích mikrovlnného záření.“
– L. Lloyd Morgan, BS, ředitel elektronického inženýrství Centrálního registru mozkových nádorů, USA

„Zcela nedávný výzkum naznačuje, že téměř všechny lidské nemoci, které se vynořily ve dvacátém století, jako například akutní lymfoblastická leukémie u dětí, rakovina prsu u žen, maligní melanom a astma, se mohou spojovat s některým aspektem našeho používání elektřiny.

Je naléhavě nutné, aby vlády a jednotlivci podnikli kroky k minimalizaci vystavení komunity a osob elektromagnetickým polím.“
– Samuel Milh, MD, MPH, epidemiolog

„Na základě stávající vědy je mnoho odborníků z oblasti zdraví přesvědčeno o možnosti, že v budoucnu budeme čelit epidemii různých druhů rakoviny následkem nekontrolovaného používání mobilních telefonů a narůstajícímu vystavování populace Wifi a jiným bezdrátovým zařízením […]

Potřebujeme naučit ty, kteří rozhodují, že ‚obvyklý byznys‘ je nepřijatelný. Důležitost tohoto problému veřejného zdraví se nesmí podceňovat.“
– David Carpenter, MD, profesor environmentálních zdravotních věd a ředitel Institutu pro zdraví a životní prostředí, Školy veřejného zdravotnictví na University of Albany.

„Citlivost na elektromagnetické záření je vynořující se problém 21. století. Je nesmírně důležité, aby se o něm poskytovatelé zdravotní péče, vlády, školy a rodiče dozvěděli co nejvíce. V sázce je zdraví lidstva.“
– William Rea, MD, zakladatel a ředitel Environmentálního zdravotního centra, Dallas

Co je zapotřebí k tomu, aby převládl zdravý rozum?

Moc důležité je, aby se stále ozývaly kolektivní hlasy a neustále upozorňovaly veřejnost na to, co se děje.

Lidstvo si konečně správně uvědomuje nebezpečí různých ekologických problémů, možná však nakonec zmešká loď u jednoho z vůbec největších nebezpečí:

„Já nemám nejmenších pochyb o tom, že v současnosti je nejvíce znečisťujícím prvkem životního prostředí na Zemi rozšiřování elektromagnetických polí.“
– Robert Becker, PhD., kandidát na Nobelovu cenu, který se už desetiletí věnuje výzkumu účinků elektromagnetického záření.

převzato ze zdroje: https://www.vylectese.cz/vlady-vedci-i-lekari-celeho-sveta-pozaduji-zakaz-novych-5g-siti/

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.