Čtvrtek , 9 února 2023

VÝZKUM: Extrakt z listů pampelišky blokuje vázání spike proteinů na povrchový receptor buněk ACE2

Dokáže pampeliška zmírnit negativní příznaky po vakcinaci a detoxikovat tělo? Podle nejnovějších průzkumů zřejmě ano. (Public Domain)

Upravené spike proteiny ze SARS-CoV-2 lze ZASTAVIT běžným „plevelem“, který je každý rok vysekáván z trávníků. Německá univerzitní studie zjistila, že běžná pampeliška (Taraxacum officinale) může blokovat spike proteiny ve vazbě na povrchové receptory buněk ACE2 v lidských plicních a ledvinových buňkách. Extrakt z pampelišky na bázi vody, odebraný ze sušených listů rostliny, byl účinný proti spike proteinu D614 a řadě mutantních kmenů, včetně D614G, N501Y, K417N a E484K.

Extrakt z pampelišky blokuje spike proteiny SARS CoV-2 a jejich varianty

Vědci použili sloučeniny s vysokou molekulovou hmotností odebrané z extraktu z pampelišky na bázi vody a podrobili je testu v lidských ledvinových buňkách HEK293-hACE2 a A549-hACE2-TMPRSS2. Pampeliška blokovala interakce "protein na protein" mezi podjednotkou S1 proteinu spike a lidským povrchovým receptorem ACE2. Tento účinek byl také účinný proti mutacím proteinů se spike převládajících variant v oběhu, včetně britské (B.1.1.7), jihoafrické (B.1.351) a brazilské (P.1) varianty.

Extrakt z pampelišky zastavil navázání pseudotypovaných částic lentiviru na SARS-CoV-2 na plicní buňky a zastavil zánětlivý proces zvaný sekrece interleukinu-6. Vzhledem k tomu, že studie byla prováděna in vitro, jsou nutné další klinické studie, aby bylo možné pochopit, jak se extrakt z pampelišky vstřebává a využívá v biologických systémech lidského těla.

Vzhledem k tomu, že vakcíny oslabují imunitu lidí, přírodní byliny slibují skutečnou prevenci a podstatnější imunitu

Přestože byly desítky miliard veřejných prostředků nality do vývoje experimentálních vakcín a propagandistických kampaní, svět stále bojuje s novými respiračními infekcemi, protože na SARS-CoV-2 je vyvíjen tlak, aby mutoval do různých variant.

Neexistují žádné důkazy, které by naznačovaly, že koronaviry mohou být vymýceny ze Země, takže adaptace člověka bude do budoucna nezbytná. Extrakt z pampelišky je jednou z mnoha bylin, které napomáhají zdravé imunitní odpovědi. Lepší je, že extrakt z pampelišky dokáže úplně zabránit infekcím tím, že blokuje přenosný kanál, kterým se spike proteiny připojují a způsobují virovou replikaci.

Jiné přírodní sloučeniny byly zkoumány pomocí zkrácených molekulárních studií. Nobiletin je flavonoid izolovaný z citrusových slupek. Neohesperidin, derivát hesperetinu, je flavanon glykosid, který se také nachází v citrusových plodech. Glycyrrhizin je molekulární sloučenina extrahovaná z kořene lékořice. Všechny tři z těchto přírodních látek také blokují vazebné spike proteiny na receptory ACE2. Hydroalkoholický extrakt z granátového jablka blokuje spike protein na receptoru ACE2 se 74 procentní účinností. Když byly jeho hlavní složky testovány samostatně, byl punicalagin 64% účinný a kyselina ellagová efektivní na 36%.

Tyto přírodní sloučeniny (spolu s extraktem z pampelišky) lze snadno hromadně vyrábět, kombinovat a nasadit jako preventivní lék pro všechny budoucí varianty spike proteinu. Tyto byliny jsou obecně považovány za bezpečné a nejsou známy žádné případy předávkování extraktem z listu pampelišky. Podle Evropského vědeckého družstva pro fytoterapii je doporučená dávka listu pampelišky 4–10 gramů namočených v horké vodě, až třikrát denně.

Autoři studie varují, že spoléhání se na vakcíny je riskantní a nebezpečné nejen pro zdraví jednotlivce, ale také pro imunitu stáda. Vakcína se spoléhá pouze na zesílení protilátek a ukazuje se jako vysoce rizikový zásah s krátkodobými výsledky. Poranění vakcínou jsou často hlášena. Časté jsou i reinfekce po očkování, protože vakcína vyvíjí tlak na mutaci původního upraveného proteinu spike.

Autoři uzavírají: „Faktory, jakými jsou nízká toxicita u lidí a účinný vazebný útlum u pěti relevantních mutací spike proteinu na lidský buňkový receptor ACE2 je, jak již bylo uvedeno: in vitro, povzbuzují tedy k hlubší analýze SARS-CoV-2 prevenci a nyní si žádají další potvrzující klinické důkazy.“

Zdroj: naturalnews.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.