Neděle , 26 března 2023

Keanu Reevese se stal aktivistou, bojujícím proti zavádění světového totalitního režimu

Martin Kirschner.

Keanu Reeves bojuje proti elitám, které nám chtějí sebrat naše svobody.

Známý Hollywoodský herec Keanu Reeves ve své skupině Telegramu se snaží podpořit lidi, kteří bojují proti novodobé Covidové totalitě. Na svém telegramovém účtu píše:

"Mnoho lidí se mi snažilo vrazit nůž do zad ve chvíli, kdy jsem se rozhodl mluvit pravdu! Není možné si ani představit, jaká temná tajemství před námi skrývají. Když se vydáte správným směrem, musíte být opatrní a zároveň tvrdí, protože žraloci čekají jen na jedinou kapku krve a vrhnou se přímo na vás, nemilosrdně motivovaní vás roztrhat. Jen proto, že jste objevili PRAVDU.

"Modlím se za to, aby se naše děti neučily a neřídily znečištěnou propagandou, kterou se nám snaží prodat velká technologická mafie, musíme jim ukázat správnou cestu! Musíme bojovat a neustupovat!"

Dále také zdůraznil povinnost každého z nás chránit naši svobodu:

"Svoboda je každodenní výzvou nepřijmout nesvobodu. Svoboda je zodpovědnost, respektování práv druhých i nás samotných. Svoboda je společnou střechou komunity, ve které stojí za to žít. Svoboda je proces, nikoli stagnace. Svoboda."

Mnozí jsou povoláni, ale jen málo vyvolených." Jste vyvoleni. Změníte svět. Pravda bude odhalena. Neboť mnozí jsou povoláni, ale málo vyvolených.

Řeknu vám necenzurovanou Pravdu, kterou potřebujete slyšet. Budete osvobozeni. Pravda tě osvobodí.

Mé příspěvky budou brzy moci zobrazit pouze ti, kteří mě sledují. Tento kanál bude soukromý.

Připojte se hned, pokud jste připraveni.
t.me/KeanuReevesOfficiaI

Nechci být součástí světa, kde být laskavý je slabost. A byl jsem vychováván k tomu, abych se k lidem choval přesně tak, jak bych chtěl, aby se ke mně chovali ostatní. Říká se tomu respekt.

Minulé dny jsem vás požádal o pomoc, nyní ji potřebuji znovu. Předejte prosím můj kanál každému, koho znáte! Každý potřebuje slyšet, co říkám. Děkuji!

V posledním příspěvku ze dne 20.9.2021, kdy píši tento článek Keanu napsal:

Je čas ukázat ... ?

Je neuvěřitelně mocné vědět, že vaše budoucnost je ve vašich rukou."

Keanu Reeves je v úzkém kontaktu s Melem Gibsonem. Právě Mel Gibson se rozhodl, že natočí film o elitách, jak mučí děti, aby skrze jejich utrpení získaly látku Adrenochrom, která je pro ně zdrojem mládí. V tomto novém filmu o Rotschildech by také mělo být zmíněno, jak tyto bankovní rodiny skrze dluh zotročují celý svět. V reakci na tuto zprávu bylo Melu Gibsonovi vyhožováno smrtí, pokud někdy takový film zveřejní.

Co se týče "necenzurované pravdy", kterou se chystá Keanu Reeves zveřejnit, tak někteří mají za to, že se to bude týkat právě elit a jejich satanských praktik. Jiní mluví o tom, že Keanu Reeves prozradí, že film Matrix je inspirován skutečností a to takovou, že lidstvo žije již tisíce let v počítačové simulaci řízené Archonty (nelidské démonické bytosti).

Nezbývá nám tedy než počkat co bude Keanu Revees na svém telegramovém účtu sdílet za informace a sledovat dění.

Matrix 4

Když už se bavíme o Matrixu, tak tak určitě stojí za zmínku, že v brzké době výjde čtvrté pokračování této filmové série pod názvem Matrix: Ressurection (Matrix: Vzkříšení):

The Matrix Resurrections je nadcházející americký sci-fi akční film produkovaný, spoluautorem a režisérem Lany Wachowski. Jedná se o pokračování Matrix Revolutions a celkově slouží jako čtvrtý díl filmové série The Matrix.

 

 

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.