Pondělí , 27 března 2023

WEF odhaluje technologii, která umožňuje elitě zatýkat občany za „nesprávné myšlení“

Světové ekonomické fórum odhalilo novou technologii, která umožní vládám na celém světě zatknout občany před spácháním trestného činu čtením jejich myšlenek.

Podle zpráv, WEF minulý měsíc oznámilo, že nová technologie umožní zaměstnavatelům ve velkých společnostech špehovat mozkovou aktivitu svých zaměstnanců. Měli by moc propustit své pracovníky a předat je vládním úřadům za to, že prostě mysleli „špatně“.

Globalistická skupina také uvedla, že stejná technologie by byla schopna použít data z mozkových vln pro důkazy při „zločinu“. Ano, vaše vlastní myšlenky by mohly být použity jako důkaz proti vám u soudu.

Thegatewaypundit.com informuje: Moderátor i když v orwellovském tónu tvrdil, že udělení moci šéfům velkých podniků a vládě nad vašimi myšlenkami ukáže „pozitivní případy použití“ technologie monitorování mozku.

Zde je mrazivý příběh z Breitbartu:

Na Světovém ekonomickém fóru, každoročním setkání globalistických elit ve švýcarském Davosu, prezentující vychvalovali technologii sledování mozkových vln, aby zaměstnavatelům umožnila zjistit, jak tvrdě jejich zaměstnanci pracují, zda se rozptylují, a dokonce i to, zda mají „zamilované emoce“ ke svým spolupracovníkům.

"Nezjistíte jenom to, zda člověk dává pozor, nebo jeho mysl bloudí, ale můžete rozlišovat mezi druhy věcí, kterým věnuje pozornost," rozplývala se moderátorka. „Ať už dělají něco jako hlavní úkoly, jako je programování, periferní úkoly, jako je psaní dokumentace, nebo nesouvisející úkoly, jako je surfování po sociálních sítích nebo online procházení."

"Když zkombinujete aktivitu mozkových vln s jinými formami softwaru a sledovací technologie, výkon bude docela přesný."

Krátké video představovalo pracoviště budoucnosti, ve kterém se zaměstnanec obává, že jeho zaměstnavatel zjistí „zamilované city“ ke spolupracovnici čtením dat z jeho mozkových vln, ale je příjemně překvapen, když dostane výkonnostní bonus za dobré „metriky mozku“ ukazující jeho produktivitu.

V další scéně vedení předvolá data zaměstnanců z mozkových vln, aby nalezlo spoluspiklence v podvodném plánu v kanceláři.

„Zjistíte, že hledají synchronizovanou mozkovou aktivitu mezi vaším spolupracovníkem a lidmi, se kterými pracoval. I když víte, že jste nevinní v žádném zločinu, tajně jste s ním spolupracoval na novém start-up podniku. Třesoucí se si sundáte načítací sluchátka."

Moderátor řekl, že účelem předvedení této dystopické budoucnosti čtení myšlenek bylo poukázat na „pozitivní případy použití“ technologie monitorování mozku, protože „nechci, aby reakce byla, zakažme to“.

Zamyslete se na chvíli, co by například udělali velcí technologičtí manažeři, kdyby objevili Trumpovy příznivce, kteří pro ně pracují prostřednictvím této technologie. Mohlo by se stát, že životy těchto pracovníků by byly příští den zničeny?

Za prvé, globalisté chtěli, abyste nic nevlastnili a byli šťastní. Za druhé nyní chtějí dát zaměstnavatelům a vládě moc poznat vaše soukromé pocity a zničit vaše životy za „nesprávné myšlení“.

Říkejte si o Alexi Jonesovi, co chcete, ale měl pravdu, když řekl, že o vaši mysl je vedená válka.

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: newspunch.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Sean Adl-Tabatabai

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.