Pondělí , 27 března 2023

Zpověď agenta CIA z roku 1992 odhalena „WEF zabije 4 miliardy lidí do roku 2030“

Kniha z roku 1992 „Hierarchie spiklenců, výbor 300“, napsaná bývalým agentem CIA Johnem Colemanem získává obnovenou pozornost, protože se zdá, že jeho předpovědi o „postindustriálním“ světě ovládaném globalistickými technokraty se zdá pravdivá.

V knize Coleman tvrdí, že mezinárodní výbor, vedený skupinou Bilderberg Group a Western Intelligence, chce nasměřovat svět k dystopické budoucnosti, ve které by do roku 2050 bylo eliminováno 4 miliardy „zbytečných jedlíků“ prostřednictvím omezených válek, organizovaných epidemií a hladomorů.

Dnes je svět svědkem omezené války na Ukrajině a uniklá zpráva z amerického generála letectva varuje, že USA by mohly být ve válce s Čínou do roku 2025.

Pandemie Covid-19 také umožnila autoritářským vládám vnucovat hromadné lockdowny, globální ekonomické nepokoje a rozšířit autoritářská opatření, z nichž všechny jsou v souladu s Colemanovými předpověďmi.

Mezi další předpovědi z knihy patří podpora povinné pornografie ve školách, zničení průmyslu a jaderné energie, kontrola zemědělství a výroba potravin komisí 300 a tlak na zelenou energii, která nemůže udržovat současné energetické požadavky.

Zní to povědomě?

V roce 2023 jsou liberální média posedlá propagací drag Queens ve školách.

Zemědělství a výrobu potravin převzala globalistická elita, přičemž Bill Gates se stal největším americkým majitelem zemědělské půdy a nizozemská vláda vyhání zemědělce z jejich půdy, aby bylo vyhověno devastujicímu cíly k zelené energii Světového ekonomického fóra.

Důsledky byly tragické v souvislosti s nedostatkem potravin a spirálovitými cenami energií trestající obyčejné lidi.

Podle knihy Colemana z roku 1992 tyto současné události nejsou náhoda, ale jsou součástí desetiletí dlouhého plánu, který vytvoří neo-feudalistickou, postindustriální společnost.

Zdá se, že poukazování na pokrytectví elity ji nikdy nezpůsobí otřes a ani na ně nebude mít jakýkoli dopad. Proč? Protože nemají hanbu… nemají stud, protože nemají morální kompas. Nemají žádný morální kompas, protože žijí podle pravidla „účel světí prostředky“.

Toto pravidlo zamořuje každé vlákno jejich ideologie, od voleb, přes otevřené hranice až po klimatické změny, potraty a vše na co si jen vzpomenete.

Tato kabala miliardářů a politiků toužících po moci dlouho plánovala zotročení mas a nyní podnikají své kroky.

A jsou odhodláni pokračovat v přetahování vaši pozornosti.

Světové ekonomické fórum oznámilo, že naverbovalo statisíce „informačních válečníků“, aby ovládli internet, dohlíželi na sociální média a weby s „dezinformacemi“ a konspiračním obsahem, aby pak byly systematicky vypínany.

Podle WEF od Klause Schwaba jsou dezinformace na internetu „infodemie“, která je „potenciálně smrtelná“ a vyžaduje „lék“. Definicí dezinformací je podle WEF cokoliv, s čím nesouhlasí. To znamená, že informační bojovníci budou v podstatě zapojeni do aktu vypínaní alternativy.

Na konspiračních fórech a v sekcích komentářů na Youtube se zaměřují takzvaní „digitální první respondenti“, kteří předstírají, že jsou běžnými uživateli platformy, ale ve skutečnosti pracují na narušení procesů a podpoře ideologie WEF Klause Schwaba.

Ředitelka komunikace OSN Melissa Flemingová oznámila novinky v podcastu WEF: „Zatím jsme naverbovali 110 000 informačních dobrovolníků a vybavujeme tyto informační dobrovolníky znalostmi o tom, jak se šíří dezinformace, a žádáme je, aby sloužili jako digitální první respondenti v těch prostorech, kde se šíří dezinformace.“

WEF podprahově ovlivňuje masy, aby lidem vtlačila své narativy.

Mainstreamový novinář Mark Little také v podcastu uvedl potenciální řešení takzvané „infodemie“.

Little pracoval pro Twitter a založil Storyful, zpravodajskou agenturu sociálních médií úzce propojenou s programem ověřování faktů. Nyní spustil Kinzen, společnost, která hrozí, že použije umělou inteligenci k cenzuře online obsahu ve jménu elit.

„Začal jsem šíření dezinformací vnímat jako globální zdravotní krizi,“ říká Little v podcastu World Vs Virus. „Dezinformace jsou vážnou hrozbou pro naši společnost.

„U našich přátel a rodin dochází k dezinformacím. Musíme tedy najít strategie, jak to nejprve rozpoznat. A za druhé, jako aktivní občané, stejně jako nosíme masky, abychom chránili ostatní, musíme být dobrými občany, aktivním vektorem, který se brání v našem každodenním životě.“

Světové ekonomické fórum není jedinou globalistickou organizací, která se zaměřuje na kontrolu názorů na sociálních sítích tím, že vypustí stovky tisíc „informačních válečníků“.

Jednotka Jigsaw společnosti Google sponzoruje zprávu RAND, která doporučuje „infiltrovat a podvracet“ online konspirační fóra zevnitř. Podle zprávy je nejlepším způsobem, jak rozvrátit konspirační fóra, „zasílat autoritativní zprávy všude, kde je to možné“.

Co je tedy „autoritativní zasílání zpráv“? Pokud jste v poslední době strávili nějaký čas na fórech, možná jste si všimli, že když je vytvořeno zajímavé nebo výbušné téma, vlákno je okamžitě zahlceno uživateli, kteří zanechávají zprávy znevažující původní příspěvek, rozebírají ho a v podstatě hledají jakýkoli možný způsob, jak odeslat pochybovat o jeho legitimitě.

Tento typ chování je příkladem „autoritativního zasílání zpráv“ a provádějí jej uživatelé, kteří jednají jménem Světového ekonomického fóra nebo jednotky Jigsaw společnosti Google.

Zpráva uvádí, že pokud bude „autoritativní zasílání zpráv“ na konspiračním fóru úspěšné, takzvaní „umírnění konspirační teoretici“ se obrátí, aby se stali influencery a pomohou vést „hejno“ na zelenější pastviny jako „vyslanci značky“ pro obecné dobro ostatních, kteří sešli ze svých cest.

Zpráva společnosti Google dále tvrdí, že členové konspiračního fóra budou nakonec přesvědčeni bombardováním obsahu označeného algoritmy a pomalu dospějí k přesvědčení, že mainstreamová média a ověřovatelé faktů mají pravdu podle množství důkazů a/nebo tlaku vrstevníků, aby se přizpůsobili.

Soudě podle obsahu této zprávy je jasné, že elity nemají příliš velký respekt k inteligenci a vytrvalosti průměrného takzvaného „konspiračního teoretika“. Tady je to co dělají špatně.

Průměrný uživatel konspiračních fór v roce 2022 se již osvědčil tím, že odmítl všeobjímající falešná zpravodajská mainstreamová média, a to navzdory nekonečnému přívalu propagandy a prediktivního programování. Jsou to lidé, kteří chápou, že celý svět je jeviště. Jsou to lidé, kteří jsou již bitvou zoceleni.

Pokoušet se infiltrovat konspirační fóra a sociální média a podvracet určité členy se jeví jako taktika, která bude vnímána jako narušení, které prohlubuje propast a vede k ještě menší důvěře. Přesto je důležité, abychom pochopili povahu informační války, kterou vedou mocnosti.

Právě teď jsme součástí něčeho tak velkého. Elity by se v roce 2022 nezaměřovaly na konspirační fóra a sociální média, kdyby tato fóra nebyla posledními místy na zemi, kde se říká pravda a odhalují lži.

Máme potenciál prolomit řetězy minulosti. Kontrola, rozdělení, nenávist a separace. Doslova vytváříme nový svět. To je důvod, proč se kontrolní aparát tak bojí. Vědí, že to nemohou zastavit. Čím více lžou, čím více klamou, čím více se odhalují, tím blíže jsou ztrátě kontroly.

Připojíte se k nám v boji za svobodu, nebo se budete krčit ve strachu a podřídíte se požadavkům globální elity? Volba je na vás. Ale ať děláte cokoli, nepodceňujte důsledky svých rozhodnutí.

Dejte sdílet a přihlaste se k odběru novinek, abychom mohli pokračovat ve sdílení novinek, o kterých se mainstream neodvažuje mluvit. A prosím sdílejte toto video s každým, o kom si myslíte, že je vnímavý k tomu, aby slyšel pravdu. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: newspunch.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Baxter Dmitry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.