Středa , 31 května 2023

„Živý Nostradamus“ předpovídá, že v Oblasti 51 bude v roce 2023 otevřen tunel do jiné dimenze

Věštec, který o sobě tvrdí, že je ‚živým Nostradamem‘, učinil řadu mrazivých předpovědí pro nadcházející rok.

Athos Salomé, který je často srovnáván s Nostradamem a Babou Vangou, nedávno v rozhovoru řekl, že v nadcházejících měsících se pravda o Oblasti 51 stane veřejně známou.

Novodobý Nostradámus Athos Salomé

Timesnownews.com uveřejnilo: Věštec řekl Daily Star: "V Oblasti je tunel pod úrovní terénu, který vede k trojrozměrnému portálu, který má být otevřen v roce 2023." Dodal: „Tento portál by byl schopen přepravovat lidi mezi prostorovými/časovými dimenzemi. Je tam tunel, který vede na jiné místo a tento přístup je to, co umožní každém kdo si chce hrát na boha nebo bohy.“

Dále muž uvedl: „Může se to zdát jako nereálné, ale používá se to a pracuje se s tím prostřednictvím okultních věd. Stejným způsobem se to děje na Antarktidě, jako kdyby vše bylo propojeno.

Salomé také dodal, že mnozí, včetně magnáta Tesly a generálního ředitele Twitteru Elona Muska, si jsou vědomi aktivit, které se odehrávají v Oblasti 51. Dodal: „To, co se tam skrývá, je tak mocné, že nedávno miliardář Elon Musk dokonce odhalil v rozhovoru že jeho společnost SpaceX vlastní nejen tajnou oblast pokročilých technologií, která se stala známou jako Oblast 59, ale podle podnikatele vyvíjí mnohem robustnější projekty a prototypy.“

Je známo, že Salomé předpověděl významné události, jako je smrt královny Alžběty, ruskou invazi na Ukrajinu atd.

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: newspunch.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.