Pátek , 3 února 2023

Světové ekonomické fórum prohlašuje, že pedofilové „zachrání lidstvo“

Kontroverzní iniciativa, kterou v kuloárech moci propaguje Světové ekonomické fórum Klause Schwaba v Davosu, by měla rodiny a kohokoli kdo se stará o děti, povolat do zbraní.

Světové ekonomické fórum (WEF) nyní vyzývá k dekriminalizaci sexu s dětmi a tvrdí, že zákony proti „věkové lásce“, běžněji známé jako pedofilie, „porušují lidská práva“.

Spíše než pohromou je epidemie pedofilie, ve skutečnosti „dar přírody“ pro lidstvo, který zachvátí svět říká Klaus Schwab, jehož WEF prohlásilo, že pedofily z nějakého důvodu vytváří příroda ve stále větším počtu.

Podle výzkumného dokumentu prezentovaného na WEF v Davosu představuje fenomén pedofilů pokus přírody očistit Zemi a „zachránit lidstvo“ před sebou samým. Podle akademických údajů je u nezletilých lidí mnohem méně pravděpodobné, že zplodí velké množství potomků, a u takzvaných „nezletilých lidí“, se kterými mají takzvaný „vztah“, je statisticky méně pravděpodobné, že budou ve vztahu pokračovat a stanou se oni sami hlavami velkých rodin

To potvrzuje politiku WEF a jejich vizi zničení rodinné jednotky a vylidnění země.

WEF, které nařídilo mainstreamovým médiím, aby začaly prosazovat tento narativ, chce zavést mezinárodní politiku, která bude vyžadovat, aby většina zemí dekriminalizovala nebo alespoň zmírnila své zákony proti pedofilii.

The New York Times, ultrasionistické médium, které je vždy v popředí globalistické agendy, zveřejnily komentář argumentující, že pedofilie není zločin.

Podle NY musí být ochrana občanských práv rozšířena i na pedofily. "Bez právní ochrany může pedofil riskovat, že  když vyhledá léčbu nebo prozradí svvou nemoc komukoli, tak bude trestně stíhán."

Aby toho nebylo málo, CNN argumentovala článkem, který prohlašoval, že pedofilové nejsou „monstra“ nebo „sociální devianti žijící ve stínu“. Podle CNN je nejvyšší čas, aby společnost přehodnotila svůj obraz pedofilů.

CNN na tento článek navázala ještě explicitnějším voláním po soucitu. Spíše než považovat obtěžovatele dětí za nejnižší z nejnižších, měli bychom je oslovit a snažit se jim porozumět. CNN tvrdí, že: „Člověk se nemůže rozhodnout nebýt pedofilem."

Psycholog Jesse Bering, autor knihy „Perv: The Sexual Deviant in All of Us“, také nabádá čtenáře, aby sympatizoval s dětskými násilníky, a píše, že lidé s pedofilií „nežijí své životy ve skříni; jsou věčně zalezlí v panické místnosti."

Noviny Salon se také zapojil a vyzval nás, abychom se setkali s pedofily, kteří to myslí dobře.

A BBC, která proslula desetiletími zakrývání nejznámějšího britského pedofila Jimmyho Savileho, také chce, aby lidé o nové generaci pedofilů přemýšleli pozitivně.

Nenechte se mýlit, probíhá koordinovaný pokus prezentovat pedofilii jako „neškodnou“.

Co se děje? Média nám předkládají klasický případ „Overtonova okna“. Podle politologa Josepha Overtona existuje okno, v němž se nacházejí myšlenky považované společností za „přijatelné“, tedy tolerované i těmi, kdo je nesdílejí. Nápady mimo toto okno jsou považovány za „extrémistické“ a nejsou přijímány ve veřejné diskusi.

Z této myšlenky Overtonova okna došlo k zamyšlení se nad teorii, jak může myšlenka, která je v současné době radikální, uspět v přijetí společnosti, nebo se dokonce stát populární v politice. Je to škála změny vnímání, kdy člověk přechází od vidění myšlenky jako nemyslitelné k tomu, že ji vidí jako radikální, pak přijatelnou, pak populární a v tu chvíli uplatňovanou politiky.

Podle globální elity v Davosu nadešel čas, aby s nimi mainstreamová společnost držela krok a popustila uzdu zastaralému společenskému tabu proti pedofilii. A jaký je lepší způsob, jak změnit morálku společnosti, než vymývání mozků dětem?

Právě tento týden byl Klaus Schwab přistižen, jak se chlubí tím, jak WEF zcela infiltrovalo vzdělávací systémy v mnoha zemích. Podle Schwaba, pokud jsou děti vystaveny ideologii WEF v dostatečně nízkém věku, mohou být zcela indoktrinovány.

Infiltrovali školy a naplánovali kurz přímo na naše děti. A už víme, že pronikli do kabinetů.

Vlády po celém světě, fungující pod kontrolou WEF, vedou válku s našimi dětmi. Mladí globální lídři Klause Schwaba se systematicky pokoušejí normalizovat pedofilii a dekriminalizovat sex s dětmi po celém světě.

Tento týden na krajně levicovém Novém Zélandu Jacindy Ardernové soudce prohlásil, že 12-ti leté děti mohou souhlasit se sexem s dospělými. Ano, čtete správně. V konkrétním případě se jednalo o 45-ti letého muže, jehož obhajoba se soustředila na tvrzení, že jeho 12-ti letá oběť „to chtěla“. Podle muže středního věku na něj 12-ti letá dívka tlačila kvůli sexu.

„Vím, že byla dítě, ale způsob, jakým ke mně přišla, byl jako zralá žena. Odmítl jsem ji, ale stále se ke mně vracela. Opravdu to chtěla dělat.“ řekl 45-ti letý muž o dítěti, kterému bylo v té době 12 let.

V posledních dnech procesu se soudce Earwaker zabýval otázkou zda stačí souhlas u osoby mladší 16 let, podle zprávy New Zealand Herald:

„Právně, osoba mladší 16 let nemůže dát souhlas s obviněním z neslušných činů, proto jako porota musíte pouze rozhodnout, zda k neslušnému jednání došlo,“ řekl.

Pak přišla sprcha. Soudce řekl porotě:

„Ale pokud jde o pohlavní styk, osoba mladší 16 let může dát souhlas. Musíte však zvážit, zda byl souhlas udělen na základě důkazů, které máte.“

Vítejte na Novém Zélandu Klause Schwaba.

Ale počkejte, až uslyšíte, co se děje ve Francii.

Emmanuel Macron byl znovu zvolen prezidentem v předčasných volbách, které byly všeobecně považovány za podezřelé. Asi není překvapením, že je také jedním z mladých globálních lídrů Klause Schwaba a Francie také normalizuje pedofilii.

Vláda prezidenta Macrona v roce 2018 ve Francii hlasovala proti omezení  věku pro souhlas a stala se jednou z prvních zemí, které ustoupily tlaku mezinárodní kabaly odhodlané dekriminalizovat sex s dětmi po celém světě.

To znamená, že federální zákon ve Francii nemá zákonnou věkovou hranici pro souhlas a dospělí, kteří mají sex s dětmi jakéhokoli věku, nebudou stíháni za znásilnění, pokud dětská oběť nebude schopna prokázat „násilí, vyhrožování, nátlak nebo překvapení“.

Návrh zákona proti sexuálnímu a genderově podmíněnému násilí, známý jako Schiappův zákon, byl podepsán francouzským parlamentem 3. srpna, což ve Francii vyvolalo pobouření, protože rodiče a organizace na ochranu práv dětí obvinily Macronovu vládu ze zrady národních dětí.

Neomezené hranice věku pro souhlas vystavuje miliony dětí ve Francii vážnému nebezpečí sexuálního zneužívání, říkají úředníci na ochranu dětí.

Někdo by mohl říct, podcenili to. Ale máme se čemu divit? Stejně jako Jacinda Ardern z Nového Zélandu je i Macron jedním z mladých globálních lídrů Klause Schwaba. Všichni jsou odhodláni vést válku proti našim dětem.

Mainstreamová média jsou samozřejmě spoluviníkem, protože mlčí. I ona byla infiltrována WEF a pokusí se vás zničit, pokud se odvážíte promluvit k některé z těchto otázek. Podle mainstreamových médií v roce 2020 je obezita zdravá. Experimentální vakcíny nezpůsobují, že by lidé měli vedlejší účinky a umírali. A potrat je láska.

George Orwell nás před těmito časy varoval. Řekl, že elita se nás pokusí přesvědčit, že dvě a dvě jsou pět. Že válka je mír.

Nyní se nás snaží přesvědčit, že znásilňování dětí je způsob, jak udělat svět lepším místem.

Dokonce ani Orwell si nemyslel, že zajdou tak daleko.

Ale pokud jste v poslední době věnovali pozornost absurdní politice WEF, nebudete překvapeni. Všechny zásady WEF mají jedno společné: dehumanizují nás, degradují nás a zesměšňují nás. Jsou navrženy tak, aby vzaly všechny radosti života a způsobily maximální bolest.

Pak je tu trend dehumanizace, který byl dlouhou dobu považován za konspirační teorií, ale nyní se o tom mluví zcela otevřeně. Ani se nesnaží předstírat, že nechtějí většinu z nás odstranit.

Podle těchto dvou hlupáků z WEF jsou všechny náboženské skupiny proti Světovému ekonomickému fóru, protože náboženství chtějí „více duše“ a WEF „chce méně duše“.

V jakém bodě se zastavíme a řekneme si „dost!!!“? Kolikrát musí Světové ekonomické fórum vyhlásit své zlověstné úmysly, než se svět zastaví a začne naslouchat?

Pravá ruka Klause Schwaba Yuval Noah Harari, který má za sebou dlouhou historii vyslovení utajených informací nahlas, prohlásil, že Bůh je mrtvý a „Ježíš je fake news“.

Podle Harariho není v moderním světě místo pro tradiční křesťanské hodnoty. Je čas, aby svět přijal božskost Světového ekonomického fóra a vzdal se staromódních společenských tabu.

Zdá se, že poukazování na špatnost elity nikdy nezpůsobí zásadní zvrat a ani na ně nebude mít jakýkoli dopad. Proč? Protože nemají stud. Nemají hanbu, protože nemají morální kompas. Nemají žádný morální kompas, protože věří, že Bůh je mrtvý, a žijí podle pravidla „dělej si co chceš“. Toto pravidlo zamořuje každé vlákno jejich ideologie, od voleb, přes otevřené hranice až po klimatické změny, potraty, pedofilii a vše na co si jen vzpomenete.

Vím, že to občas může působit temně a osaměle, ale masy se probouzejí a elita nebude moci převzít vládu nad světem tak snadno, jak očekávala.

Dokonce i ovce pomalu otevírají oči, což znamená, že existuje naděje pro lidstvo, pokud budeme pokračovat ve vzdělávání mas. Dejte lajk tomuto videu a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli i nadále šířit informace široko daleko a mohli odhalovat agendu globalistické elity.

Jsme v tom společně a nejdůležitější je nenechat se zmanipulovat špinavou politikou a rozrušením, které poštvá lidi proti sobě.

Společný nepřítel je ten, kdo se vás snaží ovládat, otrávit a ublížit vašim dětem, ne váš spolubližní. Pokud zůstaneme silní a jednotní, tuto bitvu vyhrajeme.

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: newspunch.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Baxter Dmitry

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.