Sobota , 1 dubna 2023

Bojíme se vlády. Ona jen neodposlouchává, ale i zabíjí, říká ekonom Dominik Stroukal

Autor: Martin Kirschner.

Podle ekonoma Dominika Stroukala světové vlády zabíjí své vlastní lidi.

Vlády nejen v diktátorských zemích zabíjejí své vlastní lidi, ale v souvislosti také s falešnou pandemii byly přijatá nařízení a „lékařská péče“, které zavraždili milióny lidí. Dominik Stroukal ve své knize „Drogy, sex a bitcoiny“ popisuje zcela novým termínem to, když se vlády rozhodnou zabíjet své vlastní lidí. Citát je ze strany 131 této knihy.

Citát z knihy:

Democida

Následující už jde nad rámec naší knihy, ale do této kapitoly to patří. Bojíme se vlády. Ona jen neodposlouchává, ale i zabíjí. Jasně, prakticky každý čtenář této knihy žije v režimu, kde k takovým věcem nedochází, ale časy se hodně rychle mění a davy pamětníků kolem nás mohou povyprávět o tom, jak snadno se režim otočí a jak rychle se dokáže postavit proti vlastním lidem.

Termín genocida znáte. Vyvražďování národnostní a etnik, tento problém stále existuje, nicméně profesor Rudolph Joseph Rummel věnoval svůj akademický život dokazování toho, že genocida není vrcholem zvěrstev vlád. Tím je podle něj democida. Tento nový termín vyjadřuje vraždění vlastních lidí vládnou bez ohledu na národnost či etnikum. Byly stalinistické čistky genocidou? Do tohoto termínu to nezapadá. Zemřelo však příliš mnoho lidí, aby si to vlastní termín zasloužilo.

Democida dle Rummela zabila více lidí než války. Dvacáté století podle něj přineslo 272 milionů obětí democidy. A to hovoříme o spodní hranici odhadu, sám Rummel se domníval, že obětí mohlo být ve skutečnosti k půl miliardě. „Moc zabíjí,“ tvrdil Rummel a nazval tak i svou slavnou knihu z roku 1997.

Zdá se nám to nesmírně vzdálené a nechceme věřit, že by se někdy k moci dostala osoba, která by ji použil proti nám. Přečtěte si Rummela. Jeho klasické dílo Death by Government, což by se dalo přeložit jako Zavražděni vládnou, vyšlo v roce 1994 a stalo se naprostou klasikou. Rummelovo zděšení 20. stoletím ho inspirovalo k napsání fantasy novely o tom, jak by se svět vyvíjel, kdyby k masovým vraždám ze strany vlády nedošlo.

Pro nás nepředstavitelná zvěrstva se týkají hlavně Číny a Sovětského svazu. Tam vlády dohromady zavraždily téměř 140 miliónů vlastních lidí. Samozřejmě jde i o další socialistické režimy, ať už v Kambodže, Vietnamu nebo v Jugoslávii za Tita. Skutečně myslíte, že je nám tato historie natolik vzdálená?

Jak politika, tak ekonomika v současné době stojí na zcela odlišných pilířích. Šance, že by se něco podobného mohlo opakovat, je minimální. Pokud by se však společnosti nedařilo, přišla by výrazná hospodářská krize, lidé by masivně zchudli a byli bez práce, nikdo nemůže zaručit, že ústavní většinu nezískají hloupí, nebo dokonce zlí lidé. A před tím nás skutečný vývoj 20 století varuje.

21. století nás vybavilo nástroji, jimiž je možné se násilným vládám bránit. Jak by bylo kdysi všechno snazší, pokud by existoval Dark Web. Temná tržiště by neprodávala marihuanu, ale knihy Václava Havla, F. A. Hayeka nebo karikatury vládnoucích papalášů. Dark Web je nástrojem proti establishmentu. Pokud stojíte na straně vlády, pak vás budou nástroje Dark Webu trápit Pokud máte s establishmentem jakýkoliv problém, Dark Web je tu pro vás.“

Konec citace.

Závěr

V současně době se vlády dopustili democidy prostřednictvím vakcín a jejich nařízením. Deseti tisíce lidí si kvůli vládním nařízením po celém světě vzali životy. Milióny lidí byli vládami v rámci depopulace zavraždění. Historie se tedy opakuje. Je proto potřeba si uvědomit, že to čemu přezdíváme „vláda“ jsou jenom loutky v rukách nadnárodních koncernů, které tyto lidi řídí, aby dosáhli své agendy, kterou si zamanou. Pokud se lidé nestanou vědomími tvůrci svého života, tak si tyto zkušenosti budou muset, jako v začarovaném kruhu, neustále opakovat.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.