Středa , 31 května 2023

V zahraničí již umřely první děti kvůli nošení roušek. V Česku zatím jenom omdlévají

Autor: Martin Kirschner.

Tohle je velmi citlivé téma. Nicméně je potřeba o něm mluvit, protože když to neudělám já, tak to neudělá téměř nikdo a MSM už vůbec ne. Možná už jste slyšeli, že lidé co nosí roušky, tak vdechují zpátky do plic CO2, což je zdraví nebezpečné. Navíc se v rouškách drží a množí bakterie, které vdechujeme do plic. Po celém světě si nošení roušek vyžádalo stovky obětí. V tomto článku se zaměřím na děti, které jsou bezbranné a které bychom jako společnost měli především chránit proti ziskuchtivým pánům, kteří se neštítí ničeho.

V Česku kvůli rouškám omdlévají děti

Zatím se mi nedostala informace, že by nějaké dítě u nás umřelo v důsledku nošení roušek. Nicméně vzhledem k tomu, jaké mám informace ze zahraničí, se domnívám, že je to jenom otázka času.

Pedagogové z Domažlického Gymnázia Jindřicha Šimona Baara již několikrát upozornili na negativní dopady nošení roušek, kdy kvůli kolabování dětí, musel již několikrát zasáhnout lékař. Pedagogové proto napsali otevřený dopis ministru zdravotnictví a školství, kde uvádí, že nošení roušek je životu nebezpečné.

"V minulém týdnu 3 žákyně zkolabovaly, dnes jednu žákyni v bezvědomí odvezla RZS do nemocnice, druhou po poskytnutí první pomoci ošetřila přivolaná lékařka," říká ředitelka domažlického gymnázia Jana Štenglová

Celý článek naleznete na domazlicky.denik.cz

Dva chlapci z Číny zemřeli při hodině tělesné výchovy s rouškami na tváři

Při sportu se zrychluje dýchání a tělo spotřebovává více kyslíku. Ovšem kde má tělo získat dostatečné množství kyslíku při vysoké fyzické zátěži, když v některých zemích musí děti nosit roušky venku a navíc ještě když sportují?

A v důsledku toho zemřeli dva chlapci v Číně. Tento případ se stal koncem dubna tohoto roku na dvou školách v centrální Číně, když chlapci běželi povinné tělesné testy. Jednomu chlapci bylo 14 let a druhému 15 let.

"Domnívám se, že příčinou synovy smrti byla rouška. V ten den svítilo slunce a hodina tělesné výchovy se konala odpoledne, kdy bylo kolem 20 stupňů Celsia.“ říká otec jednoho ze zemřelých chlapců

Celý článek naleznete na badatel.cz

Masku nepřežila šestiletá holčička v Německu

V Německu již zemřely čtyři děti kvůli nošení roušek a proběhne již první soud ohledně nošení těchto náhubků. Asi nejznámější případ je u šestileté holčičky, která s rouškou na puse zemřela na otravu CO2:

V pondělí 28. září 2020 se 6letá dívka z okolí Schweinfurtu cestou do školy ve školním autobuse zhroutila do bezvědomí, také s rouškou na ústech a nosu.

Upadla na studenta, který seděl vedle ní a začal hlasitě křičet. Řidič autobusu zastavil a umístil dívku do uličky autobusu, bohužel nechal roušku na dívence a zavolal na číslo 112 na svém mobilním telefonu.

Sanitka přišla a teprve poté sundala roušku a OKAMŽITĚ dodala dítěti kyslík a odvedla jej na kliniku. Odtamtud byli informováni rodiče, kteří dorazili krátce nato, seděli u postele dítěte a čekali, až se dítě znovu probudí.

Dítě toho večera zemřelo, aniž by nabylo vědomí. Hlavní ošetřující lékař, který zavolal pediatrovi rodičů, nezjistil žádné onemocnění a po svém vlastním vyšetření informoval rodiče, že se jedná o „otravu CO2“, a tak lékař zaškrtl „nepřirozenou příčinu smrti“.

Celý text v němčině na tadesco.org

“Na co čekáte? Až bude víc dětí udušených v rouškách? Kolik jich ještě bude? Deset? Dvacet? Sto? Nebo tisíc? Povstaňte a vyjděte do ulic!" Komentuje tyto události německý lékař Dr. Bodo Schiffman

Kolik dětí zemřelo

Mnozí analytici se shodují, že po celém světě takto zemřely desítky dětí. Příčiny jsou však zatajované. V některých případech se dítě označí, že umřelo na Covid-19 a jindy zase, že „příčina úmrtí je neznámá“.

V tomto článku jsme si řekli o dětech, které zemřeli v důsledku nošení roušky. Kolik dětí si však vzalo život, protože nechtěli v tomto hororu žít? I o těchto případech vím a vyjdou v dalším článku.

Kolik dětí, i když tohle přežijí, tak se bude potýkat se závažnými zdravotními následky po celý zbytek života?

„Já vím jak je škodlivý nedostatek kyslíku pro mozek. Kardiolog ví, jak škodlivý je pro srdce.  Plicní lékař ví jak je nedostatek kyslíku škodlivý plícím.“ říká německá neuroložka Margareta Griesz-Brissonová

Pochybuje snad ještě někdo z vás, že tohle je genocida? Ve skutečnosti na opatření proti koronaviru zemřelo více lidí, než na samotný koronavirus. Zabíjení rouškami, zvýšené sebevraždy, ničení plic lidem skrze dýchací přístroje, ničení imunity, odkládaní životně důležitých operací a zavíraní lidí do karantém, aby si nemohli na sluníčku získat přirozenou ochranu a vitamín D. A dále můžeme zmínit i škodlivost 5G atd.

Podívejte se na video, jak lidé, kteří si říkají „odborníci“ zacházejí s dětmi. Vrážejí jim testovací trubici až 20 cm někam do mozku, zavírají je do terárek jako zvířata a již jako novorozencům jim dávají roušky. Asi vám již nemusím vysvětlovat, co to s miminkem udělá v době, kdy se mu vyvíjí mozek. Předem upozorním, že by toto video neměli sledovat citliví lidé:

Zdroj vimeo: šokující video

Josef Mengele byl také na tehdejší dobu považován za „odborníka“ a všichni víme, jaké zvěrstva dělal v souladu s tehdejšími Říšskými zákony. Dneska nám také tvrdí, že je všechno v souladu se zákony a nařízeními. Vlády celého světa si vyhlašují nouzové stavy, kdy se ji zachce, jenom aby si na lidech mohli dělat pokusy, jak na těch králicích a již nyní to stálo životy deseti tisíce lidí a zničené lidské osudy.

Jak chránit své děti

Pokud musíte z nějakého důvodu poslat své dítě do školy, kde ho nutí nosit roušku, tak doporučuji dítěti pořídit nějakou vzdušnější roušku, aby mělo zajištěno dostatečný přísun kyslíku, protože jak jsme si výše popsali, tak nedostatek kyslíku a následná otrava CO2 může mít pro vaše dítě fatální následky.

Nicméně kdybych byl já rodičem a věděl to, co teď vím, tak bych své dítě do školy vůbec neposílal. Koneckonců, pokud je pravda to co nám tvrdí média a vláda, že po školách poletuje vraždící virus, tak bych těmto institucím vzkázal, že bych se cítil jako nezodpovědný rodič, kdybych do takto nebezpečného prostředí poslal své dítě.

Lidé zvítězí nad těmito institucemi v jejich hře tím, že jim omlátí o hlavu jejich vlastní argumenty.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.