Buďte si jisti, že Rusové ten Ukrajinský stát zlikvidují, říká plukovník US Force Douglas Macgregor

Douglas Macgregor

Plukovník US force Douglas Macgregor v rozhovoru pořadu Heretics řekl, že Rusko se chystá zlikvidovat celou Ukrajinu. Podle Macgregora Rusko chtělo v rámci „demilitarizace“ a „denacifikace“ vést pouze omezený konflikt na Ukrajině především na území Maloruska.

Situace se však změnila tím, jak NATO začalo na Ukrajinu posílat zbraně, žoldáky a peníze. Tím se podle Macgregora z této „speciální operace“ stál otevřený válečný konflikt a Rusku nezbyde nic jiného, než Ukrajinu dobít celou. Již nyní Rusko útočí na klíčovou infrastrukturu Ukrajiny.

Macgregor, řekl, že v případě válečného konfliktu NATO s Ruskem by Evropa na hodně dlouho zůstala bez pomoci USA, protože Ruské ponorky by vytvořili blokádu, která by zabránila USA posílat vojenskou pomoc do Evropy. Rusko také disponuje raketami, které dokáží doletět až do Portugalského Lisabonu, takže žádný Evropsky stát by se nemohl cítit bezpečně.

Zároveň všek Macgregor dodal, že Rusko patnáct let budovalo vojenskou infrastruktůru, která slouží primárně k obranným účelům. Rusko si nepřeje válku s Evropu a USA, ale přeje si s těmito zeměmi obchodovat.

Podle Macgregora kdyby byl Donald Trump prezidentem USA, tak by zavolal Vladimíru Putinovi a dojednal by si s ním zchůzku, aby se jej zeptal v čem je problém. Trump by pravděpodobně zajistil neutralitu Ukrajiny a válečný konflikt by skončil. Současná vláda USA však směřuje k opačnému cíli.

Zmínil také zkrachovalou FTX, která údajně finančně podporovala Zelenského režim.

Celý rozhovor si můžete poslechnou zde:

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.