Středa , 31 května 2023

Chopte se šance a investujete do dluhopisů DRFG


autor: Martin Kirschner.

Jestliže se právě chystáte zhodnotit své peníze,investiční skupina DRFG vám nabízí skvělé šance. Jestliže se do začátku obáváte velkých investic a chcete si investování nejdříve vyzkoušet, máte zde jedinečnou šanci začít investicemi do podílových fondů DRFG s minimální částkou již od 100 korun měsíčně. Takovou možnost nevidíte často. V současné době nabízí dva fondy.

První fond je zaměřen na dluhopisy firemní i státní. Garancí je přísná evropské regulace a dohled UCITS. Druhý fond je zaměřený na komerční nemovitosti. Prostřednictvím podílovým listům se můžete stát spoluvlastníkem nákupních center i dalších komerčně zajímavých nemovitostí. Společnost DRFG již v současné době spravuje majetek v hodnotě přes tři miliardy korun a neustále roste.

DRFG  dluhopisy jsou s garancí přísné evropské regulace a dohledem UCITS.
DRFG dluhopisy jsou s garancí přísné evropské regulace a dohledem UCITS.

Investice s DRFG

Investiční skupina DRFG se zaměřuje pouze na investice v rámci České republiky, kde kupuje společnosti a řeší zde své projekty zejména do finančních služeb, nemovitostí, zdravotnictví, energetiky a telekomunikací. Velmi důsledně dbá na to, aby investované peníze zůstaly v naší republice, rostla ekonomika, rozvíjel se trh a naši lidé měli dostatek pracovních příležitostí. Je zde tedy velká šance pro všechny, co si uvědomují, že je třeba podpořit naši zemi a nevyvádět peníze za hranice České republiky.

Investiční skupina DRFG si také uvědomuje, že je třeba podpořit mladou generaci a vychovat je ve finanční gramotnosti a zajistit vysokou úroveň našeho pracovního trhu. Studenti se díky projektu UNIFER již při škole mohou naučit prakticky investovat. Získat tak lze skrze společnost DFRG zkušenosti díky práci přímo na reálných zakázkách. Jde o vítanou novinku, kterou již v dnešní době mladí lidé hojně využívají.

Na co se DRFG zaměřuje

Investiční skupina DRFG se zaměřuje na investice do finančních služeb, nemovitostí, telekomunikací, zdravotnictví, zprostředkovatelů internetu a energetiky. Společnost DRFG také nově buduje lékárenský řetězec. Můžete se s ním setkat pod značkou Lékárny Na zdraví. Farmaceutický průmysl má vekou budoucnost, čehož si jsou stovky lidí pracující pro tuto investiční společnost DRFG dobře vědomi. Využijte tedy DRFG dluhopisy nebo DFRG fondy a začněte zhodnocovat svoje peníze.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.