Středa , 29 března 2023

Investiční skupina DRFG stoupá vzhůru


autor: Martin Kirschner.

DRFG je investiční společnost, kterou neproslavily pouze vlastní vydané DRFG dluhopisy. Její angažovanost snad nezná mezí a pole působení se neustále rozšiřuje. Narazíme na ni v mnoha oblastech jako jsou nemovitosti, finance, energetika, telekomunikace, zdravotnictví a mnoho dalších. Investice do nových úspěšných projektů ji přináší nemalé výdělky a dovede je také dále zhodnotit. Díky své prosperitě se mohla společnost DRFG stát také partnerem hokejového klubu Kometa Brno a hokejová hala nyní nese název svého sponzora, DRFG Aréna.

Majetek Investiční skupiny DRFG činí více než 3 miliardy korun, nicméně možnost investovat mají i studenti od 100 Kč.
Majetek Investiční skupiny DRFG činí více než 3 miliardy korun, nicméně možnost investovat mají i studenti od 100 Kč.

Rozsah investic společnosti DRFG

Mezi velmi známé investice společnosti patří například stavba tepláren na biomasu nebo budování telekomunikací a internetových sítí jako poskytovatele internetu pro celý Jihomoravský kraj. Společnost DRFG působí hlavně v Brně a blízkém okolí, neboť toto místo shledává velmi strategicky zajímavým. Nakupuje také zemědělskou půdu a komerční nemovitosti za účelem pronájmu. Své zázemí má také v Praze.

Celkový spravovaný majetek Investiční skupiny DRFG činí více než 3 miliardy korun a zaměřuje se i na obory s větším množstvím konkurence. Některé formy investic jsou dlouhodobého charakteru, další projekty plánuje již od začátku společnost DRFG se ziskem prodat a neustále rozšiřuje své portfolio.

David Rusňák a dluhopisy DRFG

Celková strategie Investiční skupiny DRFG je velmi zajímavá a do puntíku propracovaná. Brněnská Investiční skupina DRFG pracuje na rozvoji Brna a okolí. Zakladatel společnosti DRFG David Rusňák složil její název spojením svých iniciálů a přidáním přidání dvou písmen značící Family Group. Jak je vidět z výsledků jeho úspěšné činnosti, bere jako svou velkou rodinu nejen celé Brno, ale i jižní Moravu a podporuje ekonomický růst v rámci celé naší republiky. Naprosto výhradně investuje právě v rámci ČR a přináší tak stovky nových pracovních míst našim lidem. Na rozdíl od své konkurence nevyvádí finance za hranice našeho státu.

Investiční skupina nabízí DRFG dluhopisy pro zhodnocení peněz pro širokou veřejnost a to pro malé i větší investory. Zmíněná hodnota spravovaného majetku Investiční společnosti DRFG a fungující společnost s velkým počtem zaměstnanců je vhodnou příležitostí pro zhodnocení investic. Nejen v Brně má tato zkratka již velmi známý zvuk. Investiční společnost DRFG hledá příležitosti po celé České republice. Lze zde načerpat DRFG zkušenosti s investicemi již od 100 korun a šanci mají i studenti. DRFG dluhopisy nejsou jedinou formou investice, s DRFG lze investovat i do podílových fondů. Fondy podléhají nejpřísnějším evropským regulacím a jsou pod neustálou kontrolou auditorů.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.